ערב טוב חברים יקרים - סופה של תקופה

ערב טוב חברים יקרים - סופה של תקופה ../images/Emo13.gif

ערב טוב לכם גולשי פורום דנה אינטרנשיונל היקרים , כל מי שעוקב אחר הפורום הרשמי של דנה , יודע שאני מנהל אותו באהבה ובמסירות גדולה כבר יותר מ 7 שנים . כפי שהסברתי בעבר , המטרה העיקרית של קיום הפורום הוא בעצם להוות מאין מועדון מעריצים רשמי וירטואלי של מלכת הפופ , ודרך הפורום לשמר קשר חם ואוהב בין דנה לקהל מעריציה . וכמובן להוות כלי יעיל ופעיל המעדכן באופן שוטף בדבר הקריירה של דנה . אחרי תקופה ארוכה זו , ההנני מודיע על עזיבתי את תפקיד ניהול הפורום . אני נמצא היום בחיי בנקודה שאין לי את הזמן והיכולת להשקיע לתת ולהעניק לפורום את תשומת הלב הראויה , ובסופו של דבר אני חושב שעדיף למען הפורום ולמענכם להעניק את משימת לניהול למישהו שיש לו את הרצון , האהבה , המסירות , והנחישות ..... אני לא נעלם לשום מקום שכן הפורום תמיד יהיה חלק בלתי נפרד ממני , אני יודע שמאוד חשוב לי לדאוג שהמנהל הבא יעשה הכל כדי להמשיך לקיים ולנהל פורום מסודר מרגש כיאה למכלת הפופ ..... בימים הקרובים , מי שמעוניין להציע עצמו למשימת הניהול מתבקש למלא טופס למועמדות לניהול פורום , אליו ניתן להגיע דרך הדף הראשי של הפורום - צד ימין למעלה
מנהלי אתר תפוז יחד איתי יבחרו את הבחור הנכון והמתאים ביותר , ויחד נצא לדרך חדשה . דנה עומדת לפני אלבום חדש , עונה חדשה , והגיע הזמן גם לאנרגיות חדשות בפורום ולמנהל חדש . אז עד שיימצא הבחור , אני שמח לבשר לכם שדנה שלנו תהיה גם השנה שופטת בתכנית הריאלטי המצליחה כוכב נולד - ואיזו עונה שמחכה לכם , דנה הולכת להפתיע ובגדול . לכולנו שיהיה המשך ערב נפלא ומבורך , אמשיך לעדכן אתכם בקרוב בדבר ההתפתחויות . אוהב את כולכם ערב נפלא
....

tA Love Tu

New member
../images/Emo108.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

לא חשבתי שאי-פעם זה יגיע חחח אני לא רואה את הפורום הזה בלי "מושיקו משה" בכחול בכל מקום. טוב, בכל אופן, שיהיה בהצלחה למנהל החדש שיגיע/תגיע, ובהצלחה לך מושיקו והמוווון תודה על הזמן שהשקעת פה. למרות שבזמן האחרון אני כבר בקושי כותב, אני תמיד נכנס ומתעדכן ורואה מה קורה עם כולם.

nerod 72

New member
../images/Emo13.gif7 שנים נפלאות....

אני חייב להגיד שזו בהחלט היתה הפתעה ... מושיקו היה כאן מDAY 1 והפך את הפורום הזה לבית נפלא עבור מעריצי דנה ... התגבשה פה חבורה לא קטנה של חבר'ה .... וללא ספק הרווחתי חבר טוב מכל העניין גם מחוץ לגבולות הפורום... אני לא יודע מי ינהל את הפורום, אני רק יודע שיהיה לו נעליים גדולות למלא מושיקו תודה על כמעט 7 שנות ניהול מסורות ומדהימות שבהן ניהלת ביד רמה את הפורום והפכת אותו לפורום הכי מדליק שיש... שבהן היו כמה שיאים ומתוכם מפגש הפורום עם דנה, ההופעות אליהן התארגנו ביחד (יום העצמאות 2010- הנה אנחנו באים!), שמירת הקשר בין דנה למעריציה בשוטף , הבאת דנה עצמה לכתוב פה ושם הודעות מדליקות, חלוקת סינגלים וחומרים ועדכון חם ממה שורה עם דנה.. ברור לי שעם עזיבתך את ההנהלה לא תעזוב לגמרי ונראה אותך פה מגיב ופעיל.... אני מבין את ההחלטה שלך ומכבד אותה - היה טוב וטוב שהיה ... שיהיה לך בהצלחה ושתהיה לכולנו המשך דרך נפלאה עם מנהל/ת חדש/ה שיבואו עלינו לטובה ....

מושיקו נשמה אמיתית כפרה עליייךךךך ../images/Emo70.gif

אני חייב להגיד כמה דברים אני בהלם שמושיקו לא מנהל יותר את הפורום מושיקו עשה את הפורום הזה מיומו הראשון בית חם ואוהב לכל מעריצים ונתן מתנות והפתעות.. ועשה סיכומים ופעוליות בפורום וגיבש קבוצה אמיתית לאוהבים ממקום אמיתי את דנה.. וגם זכיתי להכיר חבר מאד מאד טוב מושיקו נשמה אמיתית אני מאחל לך בהצלחה בכל אשר תפנה היה לי הזכות והכייף להיות בפורום אותו ניהלת ותמיד נתתה הרגשה נוחה וכייפית תצליח בכל אשר תפנה ובהצלחה בהמשך.. מושיקו חולה עליך.. ממני באהבה , דני !!

שני23889

New member
מושיקו....

איזה הודעה מבאסת...
תידע לך שאתה מנהל פורום הכי טוב שיש וגם חבר מקסים, תודה על כל התקופה הארוכה הזאת שהשקעת,ועזרץ,וסידרת ומה לא בטוחה שבלי קשר תמשיך תמיד לעזור פה... והכי חשוב זה שתמשיך להיות איתנו פה ולהגיב באופן סדיר כמו תמיד כן? אוהבת המון שני
ואגב, אני מזה שמחה לשמוע דנה תשתתף גם בעונה הזאת של כוכב נולד אני גאה בה!

שני23889

New member
ואגב

כמו שאורן אמר,יום העצמאות 2010,זה עוד חודש וחצי בערך לדעתי לא?!? כולנו מתארגנים כמו תמיד
זה הרי ברור לא?!?!

מי ינהל את זה עכשיו?

מה יהיה? ככה אתה עוזב אותנו מושיקו כפרה עליך? מי ינהל את הפורום עכשיו?

יאאא... מושיקו... ../images/Emo140.gif

איזה מוזר יהיה שאתה יותר לא תנהל את הפורום
, זה עדיין לא מסתדר לייי! אני שמחה שיצא לי להכיר אותך, אתה בן אדם נשמה עם לב זהב ... =] באמת שנתת את כל כולך בפורום, ואנו מודים לך על זאת מאוד, לא חושבת שיש עוד פורום שיש לו קשר ישיר כך עם הזמר/ת אותו הוא מעריץ... אני מאחלת לך בהצלחה בהכל, באמת מכל הלב .
שני.

תודה לכולכם נשמות יקרות ../images/Emo13.gif

קודם כל ברור שאני לא עוזב את הפורום , אני ימשיך לגלוש פה תמיד ולעזור בכל מה שאני רק יכול , היה לי לעונג לנהל את הפורום הרשמי של זמרת שאני כה אוהב ומעריך , לאורך כל הדרך חווינו חוויות מטורפות , ויצא לי להכיר קבוצה של אנשים מקסימים שאני יודע שהקשר לי איתם יימשך עוד הרבה זמן , אני מאמין שימצא בחור או בחורה מתאימים לתפקיד , שיעשו זאת נאמנה על הצד הטוב ביותר . אני נמצא היום בחיים בנקודה שאני לא מוצא את הזמן לניהול הפורום , ודווקא ממקום אוהב אני חושב שראוי שיהיה לפורום הזה את המנהל את כל המוטיבציה והרצון . 7 שנים זו תקופה ארוכה , וזה טבעי שבלשב מסויים אגיע לנקודה שרגיש שהגחע הזמן להמשיך
.... אגב כל מי שמעוניין להציע עצמו למשרת ניהול הפורום , מוזמן למלא טופס בקשה לניהול פורום , את הטופס מוצאים בדף הראשי של תפוז . בהזדמנות זו אני רוצה להודות לכולכם על כל ההשקעה האמונה והעמידה לצידי לאורך כל הדרך , אתם הלב של הפורום הזה , ואשמח לקחת חלק פעיל כגולש . סה"כ דנה הייתה ותשאר תמיד יקרה לליבי וזמרת שאני אוהב ומעריך .... הפורום יוצא לדרך חדשה עם מנהל עתידי חדש , דנה לפני אלבום חדש , עונה חדשה של כוכב נולד בפתח , הכל בסימן חדש - זה רק טוב ..... לכולנו ערב נפלא , ותודה רבה לכולכם , על כל האהבה התמיכה והפרגון .... נשיקות לילה טוב

וואוו איזה הודעה עצובה !!! =\\ == >>

יואווו מושיקו איזה שוק זה שלא תהיה יותר מנהלללל ....זה לא יראה אותו דבר בלעדייך זה מה שבטוחח !! אבל חסר לך ואתה לא נכנס לפה פעמים דחופות להעביר לנו מסררר וכל מיני עדכוניםםם !! אתה עדייין בעל קשרים = 0 חחחחח = )))) שתהיה לך דרך צלחה בכל אשר תפנה ותעשההה אוהבת ומעריכה מהרגע שאני פה שזה כבר הרבה זמן אבל מי סופרר ..חחחחח... שבת שלום !!!! 3>>>>>>>>>

DBTK

New member
מושיקו יקירי../images/Emo20.gif

אני מאחל לך המון הצלחה בהמשך דרכך
כמובן שהפורום הזה לא יהיה אותו הדבר בלעדיי מנהל כה ראוי וכה מסור ואוהב, שהעניק מעצמו ונתן את כל כולו כדי לאפשר פעילות מהנאה וכייפית באווירה שמחה ואופטימית. שמח שהיית כאן עד עכשיו, ואשמח שתמשיך להיות חלק מהפורום הזה כגולש ולא כמנהל (למרות שזה קשה לתיאור חח). בכל מקרה, מקווה שיימצא או תימצא מנהל/ת ראוי/ה לניהול הפורום של דנה אינטרנשיונל
יום מקסים ושבת שלום

Avigail levi1

New member
OMG../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

GEL

New member
מושיקו עשית עבודה נפלאה - שיהיה בהצלחה !../images/Emo140.gif

EMANUELA XD

New member
../images/Emo24.gifמושיקו היקר

עצוב שאתה נפרד מניהול הפורום,ולעולם לא נשכח את מפעל חייך היה ותמיד כייף להכנס לאחד מבין הפורומים המוצלחים בתפוז אנשים אני מקווה שמנהל שיבוא אחריך ינהל את הפורום בחיובי ולא נרגיש בחסרוניך תשאר אהוב בהצלחה בדרך החדשה
למנהל/ת החדש/ה וכול מי שיהיה או שתהיה בהצלחה רבה בניהול הפורום
נתמוך נפרגן שיהיה כאן הכי הכי כייף מושיקו חיבוקים נשיקות אהבה ולהתראות
דש חם חם ואהבה לדנה אוהבת עמנואלה

yanivm1

New member
מושיקו המדהים, רק עכשיו נודע לי על עזיבתך

אז קודם כל אני רוצה להודות לך על הניהול ה-מ-ד-ה-י-ם ב7 שנים האחרונות. פשוט אין דברים כאלה! המון המון הצלחה בכל עיסוקיך ומקווה לראותך אותך הרבה כאן, אוהב, יניב

SinPancito

New member
וואו, איזה חדשות!

מזמן לא ראיתי את הפורום, אבל אף פעם לא חשבתי שאראה את זה. אז טוב מושיקו תודה על הכל. זה מצויין לראות שאתה לא עוזב עוז גם!!
תודה על כל העבודה שלך במשך 7 שנים ארוכים! אתה מגניב!

למעלה