פורום מלא באנשים מעוותים........

ריאליסט

New member
פורום מלא באנשים מעוותים........

קודם כל אני לא שמאלני. אבל אני מציע לזה שמכנה את עצמו "בגיניסט",ואחראי לפורום,(אלא אם הוא ילד מוגבל-ולא נראה לי),להציע לכמה "חביבים" פה ,כמו "אביסון" או "ארץ ישראל השלמה",להפסיק לכתוב פה.באמת-מי שנכנס לאתר הזה ויש לו ספקות,הם בדיוק האנשים שישכנעו אותו לא להצביע לליכוד. למר אביסון ,אם אתה לא ילדון,זה עצוב מאד שאדם מבוגר כותב בסגנון שלך.לא שמעתי נאצות כאלו כלפי יהודים ,אפילו משונאינו-אתה ממש נותן לערפאת ושות.חומר טוב! הבורות שלך כ"כ רבה ,אז כדאי שתלמד כמה דברים: 1)עובדה-ואין על זה ויכוח,אגב אין לי בעיה להוכיח לך ואפילו להתערב על כל סכום.-את המדינה הקימה ברובה תנועת העבודה -תשאל את רפול,וחבל אתה לא יכול לשאול את גנדי.אתה מזכיר המון שמות-חלקם ואולי כולם מכובדים,אבל שכחת שמי שניהל את המדינה שבדרך היה דוויד בן-גוריון,הוא החליט על הכרזת העצמאות כאשר השמאל (מפ"ם) והימין (חירות-אצ"ל ולח"י),התנגדו,כל אחת מסיבותיו הם.את הארץ יישבו הקיבוצים,ואם תסתכל על המפה -הם בעצם קבעו את גבולותיה,שאף האו"ם קיבל.(מי היה מקבל את זה שהנגב והגליל יהיו בשטחה של מדינת ישראל לולא הקיבוצים שקמו שם??) 2)לעניין אלטלנה-מעניין מאד,אנחנו דורשים מהפלסטינאים שיפרקו את כל הארגונים,חוץ מהרשות,מנשקם-כי הם הופכים לגרילות פרטיות שלא מאפשרות בכלל הגעה להדברות עם הרשות-גם אם היא היתה מעונינת בכך.אבל כשאנחנו עשינו את אותו הדבר-מניעת המשך קיומם של כוחות לוחמים חוץ מצה"ל (וזה כולל גם את חיסול הפלמ"ח),אז זה פשע???.אלטלנה לא היתה מוכנה להעביר את הנשק שעליה ישירות לצה"ל-שקם כבר בפקודת השלטון הזמני-שהיה המשך להנהגה הנבחרת ע"י רוב הציבור ביישוב היהודי.אנשי אלטלנה רצו להעביר את הנשק שעל הספינה למליציה,שאז כבר לא היתה חוקית (הבריטים לא היו כבר בארץ).מה רצית שבן גוריון יעשה?.יאשר קיומם של צבאות מפלגתיים במדינה?.אמנם התוצאה של הירי על אלטלנה היתה טרגית-אבל בלתי נמנעת וזה לצער אילו שגם ירו עליה. 3)כל עניין יצחק רבין ז"ל,זו פשוט בושה .להסיט נגד אדם חי,"מילא".אבל נגד אדם שנרצח בגלל דרך פוליטית????,אדם שנבחר בדרך דמוקרטית להחליף את יצחק שמיר שנכשל? (לדעת העם-בחירות 92),לקרוא לאדם שטרם למען בטחון ישראל -גם אם פוליטית התנגדת לו,רוצח?,הרי מי שקרא לרבין רוצח היו המדינות הערביות הפונדמנטליות ביותר-אולי אתה בעצם שליח איראני,מר אביסון?.אתה משבש עובדות לגבי רבין בלי סוף-תבדוק-שבוע לפני רצח רבין ביבי כבר הוביל עליו בסקרים,עקב הרצחו חל מהפך עצום-פרס הוביל על "הקוסם" (ותבדוק את זה),בעשרות אחוזים.גם בבחירות ולאחר פיגועים -שכואבים לכולם-פרס הפסיד לביבי בקושי באחוז,וזה בעיקר בגלל זלזול ושאננות במטה שלו.רוב העם שמח על רצח רבין?.הרי עד היום הרצח מהווה טראומה וקרה את העם לגזרים.עצוב שבכמה התנחלויות רקדו ושמחו,אבל גם בחמאס ובחיזבאללה רקדו ושמחו-תתבייש קצת-לא הרבה.מוסרית אתה אדם מוגבל ומסכן-אתה מייצג את הליכוד.אם זה כך, אז הליכוד היא תנועה של מפגרים .מאחר שאין זה כך,אין לך זכות מוסרית לייצג-ולא את הליכוד,אלא שום דבר. 3)ועוד כמה עובדות-תבדוק בספרים:טרומפלדור היה איש תנועת העבודה והוא היה ממיסדי ההסתדרות בחיפה זמן קצר לפני נפילתו בקרב.זבוטינסקי דגל בשיתוף פעולה עם הבריטים,בניגוד לעמדת ממשיכיו-אלא שהוא נפטר בפתאומיות בזמן שהותו באמריקה בתחילת שנות הארבעים.האצ"ל והלח"י היו מיעוט קטן בעם באותה תקופה-לא יעזור לך-זה לא דעה-זו עובדה!הלח"י לחם בבריטים בזמן מלחמת העולם-כשפני כולם היה האוייב הנאצי-שלו היה חלילה מגיע לשערי ישראל,כל הישוב היהודי היה מגיע לתאי הגאזים.הבריטים פשעו בכך שתלו לוחמי אצ"ל ולח"י-אבל לא לשכוח שחלק מהם ניסו לפגוע בבריטים במן שאלו לחמו בנאצים-אז קצת פרופורציות. טוב,האמת הייתי יכול לכתוב עוד הרבה על השטויות שנמרחות כאן ע"י תומכי ליכוד נלהבים,אבל חבל על הזמן.אותי-שהשמאל אכזב בגדול שכנעתם שלליכוד אין מה להציע-אם זאת הרמה של תומכיו. מר "אביסון",תתחיל ללמוד היסטוריה,ציונות,ועוד...בטח יותר טוב מלנבל את הפה.!!!!! (לא חיבים לעזור לאויבי ישראל ע"י הדגשת השנאה לכל מי שלא תומך בדעותיך -אתה הרי לא דובר של ערפאת.-או שכן??)

לריאליסט: תגובה לדבריך, מצפה לתגובה

1. אתה מוזמן לכתוב כאן יותר. 2. לא אמנע מימנים לכתוב כאן, כשם שלא מנעתי משמאלנים שכינו אותי רוצח. חופש ביטוי הוא זכות חוקתית, ואני אגן עליה. גם אם אסבור שהדבר מזיק לליכוד. כך נהג בגין וכך אנהג אני. 3. את המדינה אכן הקימה תנועת העבודה. אכן, אתה צודק, ויש לה זכויות רבות על כך. עם זאת, הקמה זו היתה רווית קילקולים: רדיפת אחים (ראה סעיף 5), קיפוח עדתי נורא, דמוקרטיה לא-דמוקרטיה נוסח סאלח שבתי, ועוד... האם יש לך ערובה שאילו הימין היה מקים את המדינה המצב לא היה טוב יותר? וגם אם יש לך, האם זה מכשיר המטת אסונות כגון מלחמת יום כיפור והסכם אוסלו על אותה המדינה מצד התנועה שהקימה אותה? אני סבור שלא. 4. אני מאמץ בחום את מדיניות תנועת העבודה של מפא"י: גירוש ערבים בכח במלחמת השחרור (האמת שאני מתנגד לטרנספר, אבל כנראה שזה היה בלתי נמנע), "אין עם פלשתינאי" (גולדה), גבולות 67 הם גבולות אושוויץ (אבא אבן), מדינה פלשתינאית תקום על חורבות ישראל (רבין), לעולם לא ניסוג מרמת הגולן (רבין). אתה מוכן לאמץ אותה? 5. דבריך לגבי פרשת אלטלנה פשוט אינם נכונים. האצ"ל ביקש להעביר את הנשק לגדודים שלו שכבר שולבו בצה"ל והיו נתונים למרות המטה הכללי בצורה מלאה. יש עוד פרטים רבים נוספים שמוכיחים שהפצצת אלטלנה היתה מיותרת ונמנעת, אתה מוזמן לקרוא את הסיפור באתר של ליכוד1. 6. השמאל לא הצטער על הפצצת אלטלנה. מנהיגו כינה זאת "התותח הקדוש". עלז על מות יהודים, שניסה להסגירם לבריטים מס´ שנים קודם. 7. מסכים לדבריך לגבי רצח רבין. אוי למי שעלז על כך, הליכוד כולו היה אבל לדעתי, דווקא בגלל אלטלנה אנו מתנגדים לכל רצח אחים. אני סבור שאביסון בסכ"ה ביקש להראות לשמאלני בתגובתו את הלגיטימציה שהוא מספק לתגובות קיצוניות מהצד השני. 8. הכי חשוב: תכניס לעצמך טוב טוב לראש: לולא האצ"ל והלח"י לא היתה מדינת ישראל מעולם קמה. המיעוט הזה הוא שיאש את הבריטים וגרם להם לנטוש. אחרת, היו ממשיכים להילחם על אחיזתם במקום זה עוד שנים רבות. התליות לא היו בזמן מלחמת העולם אלא אחריה. האצ"ל לא נלחם בבריטים במלחמת העולם. 9. איני שונא אף יהודי, מלבד מי שמטיף לרצח אחים ולמי שפועל במכוון נגד מדינת ישראל (כגון השמאלנים שמשכנעים חברות זרות לא לבוא לארץ). כולנו יהודים, כולנו אחים. כולנו (כך אני מקווה) נילחם שכם אחד כשתתחיל המלחמה האמיתית ברשות. אני יודע שגם אביסון מחזיק בדעתי, וביטוי לכך תמצא בעמוד הראשון של הפורום: גם הוא כתב שהשמלאנים הם אחיו.

אביסון

New member
תבחר, ידידי הריאליסט!!!!!

תראה, מצד אחד אתה כותב שכולם פה מעוותים, רפי שכל, תת-רמה ועוד פנינות. מצד שני אתה מקשט את הפורום בהמון הודעות, וחלקן, כמו זו, מראה דווקא על עניין אינטלקטואלי. אז למה שלא תודה שלפורום הזה יש קצת יותר מה להציע מ"בריטני ספירס", 30+, ואפילו "מרצ" ו"די לכיבוש"?

ריאליסט

New member
הפעם אני ממש לא מבין...

תראה,לפי מה שאתה כותב-והסגנון שבו אתה כותב,אני עלול עוד להסיק מה שאתה טוען שהסקתי.אגב,זה עלול לקרות לרבים-ולא דווקא לתומכי מרץ או העבודה,שאתם אני לא נמנה. מה הקשר בין אינטלקטואליות או חוסר באינטלקטואליות לבין תגובות בפורום הזה?מה הקשר בין "מרץ" ו"די לכיבוש" לבין 30+? מה זה בכלל "בריטני ספירס"? או שגם זה סוג של הומור שלא מובן לי,כמו למשל "ההומור" על רבין???? מה שכן.מפליא שקם דווקא עכשיו פורום חדש (!!!),של הליכוד,כאילו מדובר באיזו תקווה חדשה וחלום נשגב.איזה יופי יהיה כשהליכוד יהיה בשלטון וראש הממשלה יהיה סוף סוף איש ליכוד,בניגוד גמור למה שקורה היום.....

למעלה