צריך עזרה...:]

one jah

New member
צריך עזרה...:]

היי אני רוי ואני בן 19 והיום הייתי בועדה רפואית וקיבלתי 24 לחצי שנה. בסה"כ עד עכשיו שירתתי 11 חודשים, יש לי מספר שאלות : 1. האם אני יוכל לחזור אחרי החצי שנה בוודאות או שיכולים לעשות לי בעיות לחזור ? 2. מישהו יודע אולי מזה הסעיף 32646? 3.במידה וכן יחזירו אותי האם ינתנו לי אופציות אצל הקצין מיון?אני יוכל להגיד לו שאני רוצה רחוק מהבית ? ובמידה ולא מחזירים?האם אני יוכל להתנדב.? 4.זה נכון שאני יהיה או עובד רס"ר או נהג? 5.עכשיו אני נקרא חייל משוחרר איך שהבנתי, אז אני מקבל מענק משו? ?ואיך אני נרשם לקופ"ח? תודה לכל העונים יום טוב

Ambious

New member
בגדול, פרופיל 24 זה שחרור זמני

כשהדגש הוא על ה- 'זמני'. בסוף תקופת הפרופיל תחזור לוועדה שתחליט אם להחזיר אותך לשירות או להפוך את ה- 24 ל- 21. לגבי הזכויות שלך באזרחות, הייתי פונה לאגודה לחיילים משוחררים ושואל שם, מכיוון שאתה נמצא באיזור אפור. לגבי מספר הסעיף, גם אם מישהו יודע, אסור לפרסם את זה בפורום - מדובר במידע סודי-רפואי. אם יחזירו אותך לשירות, תאלץ לעבור את תהליך המיון מחדש, ואם לא יחזירו אותך אתה יכול לערער על הפרופיל, שזאת דרך יותר קלה מהתנדבות, שזה משהו שלוקח הרבה זמן לאשר. לגבי אם זה נכון אם תהיה עובד רס"ר או נהג, זה הכל תלוי בשאיפות שלך. ראיתי עובדים כלליים שהגיעו רחוק רק כי הם התמידו והשקיעו. אם תשאף ליותר - תהיה יותר.

סעיף 32646 זה סעיף נפשי והסיכוי

לחזור לשירות מאוד נמוך, אלא אם תלחם בהם. באופן כללי הצבא לא מאפשר לבעלי פרופיל נפשי להתנדב לשירות, אבל גם כאן אפשר להלחם על זה אם רוצים.

Ambious

New member
אני מכיר אישית מיקרים שהצליחו לחזור לשירות

זה קשה, וצריך להילחם קשה, אבל אם באמת רוצים - מצליחים.

goldy

New member
גלה לי את הסוד

כי פניתי לכל העולם ואחותו ולא עוזר.

SlurpeeCraver

New member
ממש אבל ממש לא מדוייק

אפשר להגיש בקשת התנדבות לבעלי פטור נפשי ובדר"כ גם עונים עליה. מעטים הם אלה שנדחים. בוודאות. לא להתייאש ובהצלחה!!

למעלה