קארו פאריסיאן-מועמד לתואר?

t-man

New member
קארו פאריסיאן-מועמד לתואר?../images/Emo136.gif

קארו פאריסיאן כבר כמה שנים מוזכר כמועמד לתואר בזמן שמאט יוז היה אלוף הוולטרוויט-פציעה קשה גרמה לפאריסיאן להיות בלי התמודדות על התואר(פאילו שניצח בעבר אפילו את מאט סרה). מה דעתכם-קארו צריך להתמודד על התואר?נגד מי יהיה לו יותר סיכוי-נגד מאט יוז או ג'ורג' סנט פייר?האם פאריסיאן יזכה בתואר לדעתכם?

REL YESAYA

New member
קארו

ראתי בעבר כמה קרבות טובים שלו. לא נראה לי הוא מועמד לתואר אבל בהחלט יכול להיומ מעניין לראות אותו נגד GSP או נגד פיטש, מקומו בטופ זה בטוח קארו פריסיאן

קארו פאריסיאן לוחם מצויין!

אבל חסר לו היכולת לסיים קרב. הוא לא מספיק חזר ולכן הוא לא עושה נוקאווטים או הכנעות... מבחינה תכנית אני חושב שהוא עולה על כל הלוחמים בדוויזיה שלו. לדעתי אם הוא יפגוש את מאט היוז אז יש לו סיכוי לנצח למרות שאני לא הייתי שם את הכסף שלי עליו...

Alon316

New member
צריך להתמודד על התואר

בקרב האחרון שלו זה היה נראה שהוא לא עבד מספיק על הקונדישן שלו והוא התעייף מאוד מהר. לעומת זאת, בקרבות קודמים הוא הראה את היכולות המדהימות שלו בשליטה על היריב. הפלות הג'ודו שלו אדירות! אבל לא יודע אם הוא יוכל להיות אלוף. יש לו בעייה בסיום קרבות כמו שקולורבי אמר ולדעתי אם יתמודד מול ג'ורג' סט פייר הוא יפסיד. בנוגע לקרב נגד מאט יוז... נראה לי שגם נראה את אותה תוצאה שקארו יפסיד.

shacta man

New member
לא בתקופה הקרובה

כדי להיות מועמד לאליפות צריך יותר מלנצח קרב בהחלטת שופטים. הוא צריך לנצח בצורה משמעותית יותר וגם מישהו יותר רציני. חוץ מזה, אנחנו ככל הניראה ניראה קרבות בין השילוש הקדוש - יוז, סרה וסנט פייר. וזה מספיק כמעט לשנה...

neman

New member
לגמרי לא

הוא לא יוכל להתחרות בפיזיות של יוז ולא בטכניקה של סט פייר מה גם שקרב על תואר הוא בן 5 סיבובים שם היתרון של יוז יגדל לדעתי הסיכוי היחיד שלו הוא נגד סרה למרות שלא נראה לי שסרה ינצח את יוז או סט פייר אבל זה כבר ויכוח אחר לגמרי

Brockster

New member
מועמד? אכן. אלוף עתידי? לא חושב כך

קארו נמצא כרגע במצב די מעניין שבו הוא הבא בתור בכל הנוגע לטייטל שוט, אבל הבא בתור אחרי שיתברר מה קורה עם סרה והאם דיינה יוכל לממש את התוכנית הכלכלית הדי גאונית שלו יש לומר, ולעשות את קרב האיחוד על התור הוולטרוייט בין GSP לבין סרה החוזר מפציעה בקנדה, אם וכאשר- ואכן יש הרבה פקטורים שצריכים לקחת בחשבון במשוואה הזאת. בכל מקרה, כפי שקארו עצמו צוטט לא מזמן, הוא מעדיף להמתין את ה-6-7 חודשים עד אשר סרה יקבל את הקרב שלו (והיד של קארו תחלים סופית מהשבר), במקום לקחת סיכון עם הקרב שכולם כולל כולם רוצים לראות, ולקבל על עצמו את הקרב עם פיטש על ה-#1 קונטנדר הבא אחרי סרה-היוז-GSP. מצד אחד אפשר להגיד שזה מאוד פחדני ושלוחם שהוא בנוי לאליפות לא אומר לא לתחרות, אבל מצד שני אחרי האכזבה הקודמת של קארו בעקבות הפציעה הקשה וההפסד לדייגו, אפשר להבין מאיפה זה בא. בכל מקרה, נחזור לשאלה המקורית. האם הוא ראוי להיות אלוף? אני אישית חושב שלא. כן, יש לו הטלות ג'ודו מרהיבות שמלהיבות את הקהל ונכנסות בקלות לכל היילייט ריל, אבל כפי שנאמר פה קודם, הבחור פשוט לא יודע לסיים קרבות, וקשה למכור לוחם שכזה לקהל, בטח בתור אלוף. תסריט חלומי שלי? GSP מנצח את היוז אחרי קרב שקול ומתיש, מטאטא את הרצפה עם סרה ואז מתמודד עם פיטש על התואר לקראת אמצע-סוף 2008 אחרי שהלה ניצח את קארו.

בהחלט...

יחד עם ג'ון פיץ' הוא כרגע המועמד הכי ודאי לקרב על האליפות. העניין הוא שלא נגד מאט יוז ולא נגד GSP יש לו סיכוי לנצח... לעומת זאת, ג'ון פיץ'- לדעתי יש לו סיכוי לא רע לנצח גם את יוז וגם את ג'ספ.

talhorm

New member
מועמד כן

צריך להתמודד בקרוב? לא כי יש מלפני את מאט סרה, מאט יוז וGSP ברשימה שהם כרגע המרכיב לתמונת האליפות, ואחריהם אם רוצים להכניס פנים חדשות לתמונת האליפות אני חושב שיותר מגיע לג'ון פיטש(הניצחונות הרצופים, הניצחון האחרון על דייגו סאנצ'ז, שקארו הפסיד לו) אבל אחרי פיטש לקארו מגיע... אבל בMMA זה יכול להיות עניין של בערך שנתיים עד שהוא יקבל טייטל שוט אם זה יהיה הסדר העדפות. יזכה? אני לא חושב. נגד מי יש לו יותר סיכוי? נגד מאט יוז... אבל גם בקושי רב, לGSP יש יותר מידי כלים והוא טוב בהכל

KentaFuji

New member
!

הוא ג'ודאי, אז כמובן שהוא פייבוריט שלי. הוא מעולה מבחינה טכנית, הוא רק צריך להיכנס לכושר טוב ולחזור מהפציעה, ואז הוא יהיה מועמד חזק לתואר. לפי דעתי יהיה לו יותר קל נגד יוז, כי יוז פחות "וול ראונדד" ואפשר לעבוד נגד ההאבקות שלו יותר בקלות.

למעלה