קיום חתונה...

קיום חתונה...

שלום, אנחנו מתחתנים ב 28.1 האולם/גן שלנו, נמצא בטווח הטילים (איזור אשדוד) כשדיברנו עם הבעלים הוא טען שהוא מקבל עדכונים כל הזמן בנוגע לביצוע אירועים ושאני צריך לחכות ליום שלישי (הזה) כדי לקבל דיווח אם אני מקיים אותו או לא. החתונה שלנו ביום רביעי (הבא), יחד עם זאת, רוב המוזמנים שלנו מאשקלון, והם יפחדו לצאת מהבית. אנחנו רוצים להזיז את החתונה למקום אחר, או לדחות אותה לתאריך רחוק יותר, משיחה עם בעל האולם הבנתי שהוא לא מתכוון להזיז לי שום דבר, כל עוד לא יקבל הוראה מפורשת מפיקוד העורף. אין לי אפשרות לחלק 300 הזמנות לאנשים בתוך שבוע ימים... ומצד המקום, הוא מחייב אותי לבצע את האירוע אצלו. מה אני עושה? הוא יכול לחייב אותי? אין לי זמן לחלק הזמנות, מה גם שאנשים לא יגיעו (הרוב המוחלט הוא מאשקלון). אשמח לתגובה בהקדם.

עורך oz

New member
צרכנות

שלום רב, תוכלי לקרוא ידיעה שפורסמה בנושא באתר המועצה הישראלית לצרכנות, הקוראת יחד עם משרד התעשיה, המסחר והתעסוקה לבעלי אולמות וגני אירועים לאפשר לצרכנים להשתחרר מהסכמים, כדי שיוכלו להיערך לארגון אירוע במקום בטוח. על מנת לבדוק את הנושא בצורה פרטנית, אני מציעה שתפני ישירות למוקד משרד התעשיה, המסחר והתעסוקה: טלפון רב קווי - משרד ראשי, ירושלים: 1-800-802-100 בימים א-ה בין השעות 8:00-19:00 טלפון רב קווי - מחוז באר שבע והדרום: 1-800-200-702 בימים א-ה בין השעות 8:00-17:00 מחוז ירושלים: 02-6667994, 02-6667411 בימים א-ה בין השעות 6:30-18:00 דוא"ל: [email protected] או למועצה לצרכנות - פרטים ליצירת קשר בדף זה. בברכה, ענת, אתר עוז

למעלה