קניה באינטרנט

AvoCadOLemOn

New member
קניה באינטרנט

שלום, אני בן 22. אני מחפש אתרים שמציעים קניה באינטרנט. גם בארה"ב אפשר. אני מחפש בגדים במידות קטנות אני רזה. בארץ בעיה למצוא מתחת ל- 28. אני 26. אוהב סגנון צעיר סטייל P&B. ZARA. אוהב גזרת סקיני, מכנס לא רחב באיזור הירכיים וגם למטה, חולצות צמודות. שמעתי שמדברים על גאפ אז נכנסתי ולא התלהבתי. יש להם בגדים פחות צעירים. לפי מה שהבחנתי באינט'. בכללי אני מחפש ג'ינסים, סריגים, מכנסיים. אגב, מה המקבילה של 26 באניצים? תודה.

Vend3

New member
אישית אני אמליץ על אי-ביי

קניתי דרכם ביגוד די בזול, בינתיים רק חולצות אבל אני מאוד מרוצה. אתה יכול להיכנס ולהתחיל לבדוק שם, כמובן חשוב מאוד מאוד לשים לב לכל ההבדלים הגדולים ביננו לארה"ב. לדוגמא מדיום שלהם יותר נראה כמו לארג' אצלנו, וכן הלאה. כמובן בשביל זה רוב האנשים שמוכרים מפרסמים טבלה של מידות לחולצות שלהם.מי שלא אתה יכול לשלוח לו הודעה ולשאול אותו מהי המידה. שים לב שאתה גם קונה ממוכר אמין וכ'ו...אם זה באמת נושא שמענין אותך לעומק יש בתפוז פורום איביי ופייפאל, אתה תוכל לשאול שם הרבה שאלות ולדעת. לגבי אינצ'ים, אינץ' 1 = 2.54 סנטימטר, זה חשוב לזכור כי כמעט כל הבגדים באיביי זה באינץ', אני תמיד עושה את ההמרה הזאת לפני קניה

AvoCadOLemOn

New member
בגדים יפים.

אבל המחירים מזכירים את ישראל, וצריך להוסיף לזה את המכס.. מתי מתחילים SAEL רציניים? ודיזל גם עושים סייל? תודה.

Shy Guy

New member
תמיד יש אצלם פריטים מסוימים שבסייל. ../images/Emo13.gif

וכרגע יש גם משלוח (רגיל) חינם לתקופה מוגבלת.. :)

למעלה