קק"ל ורשות ומה שבניהם

zvukator

New member
קק"ל ורשות ומה שבניהם

בוקר טוב ושבת שלום יש לנו הרבה על קק"ל ועל הרשות אבל אתמול טילתי בשני אתרים נחל פרוד - מדהים שופע מים קק,ל מחזיקה את החניון אבל הונדליזם חוגג המנורות מתחת לגשר שמפרוד לחנין שבורות שולחנות שבורים שרידי מדורה על שביל הטיולים אבל לפחות קק"ל לא גובה כסף. נחל שניר - מדהים שופע מים ומסוכן להליכה עם קבוצה(נאלצתי לחזור ) עדין לא גובים כסף נכון סידרו חניון ושרותים וגם מלתחות להחלפת בגדים בנו מסלול לנכים נחמד מאוד אבל את המסלול המקורי והאהוב שם לא ניתן לטייל בכלל אלה בתוך המים ואני מספיק גבוה שהמים הגיע עד הצוואר אין לי בעיה שהרשותץ תגבה תשלום סביר עבור השקעותיה אך אם לא נוכל לטייל כפי שהתרגלנו יצא הפסדנו במחיר הכניסה ותחשבו על זה צביקה

החצבאני

צביקה אהלן! איזה חלק של החצבאני? מה קורה עם הקטע מהצינורות ועד חניון מעיין ברוך?

zvukator

New member
החצבאני

ורדה שלום המסלול כולו נשטף כל הגדה המזרחית כמעט ולא קיימת נצרכתי לאלתר יציאה חזרה לחניון החדש אני מקוה שהרשות תטפל בבעיה אחרת מחיר הכניסה יהיה לשוא חג שמח צביקה

עידכון (מעמית מנדלסון) על מפלי פרוד

לדברי אמית מנדלסון, מפלי פרוד הם חלק משמורת הר מירון. חובת התחזוקה של השטח ואכיפת החוק, כולל שמירה על הנקיון, היא על רט"ג. חבל שהם לא מפעילים את היכולת שלהם (פקחים וכו') על מנת שהמקום ישמר.

zvukator

New member
חניון פרוד

בשיחת טלפון עם רכז קליטת קהל של קק"ל בצפון דוד מלכה הנ"ל מסר לי כי המקום בהחזקת קק"ל ואין שבוע שהם לא מחליפים שולחן ,ספסל או מתקן שנועד לרווחת הנופשים צביקה

אין סתירה, צביקה. קק"ל בונה חניונים

היא עושה את זה גם בתוך גנים לאומיים וגם בתוך שמורות טבע. כמעט כל החניונים בגן לאמי בית גוברין נעשו ע"י קק"ל, שלא להזכיר את הקסטל ועוד מקומות. הבעלות היא של רט"ג. העבודה של קק"ל. הם מתחלקים חצי וחצי.

למעלה