ראש ממשלה וחקירות

אד

New member
ראש ממשלה וחקירות../images/Emo14.gif../images/Emo14.gif../images/Emo14.gif

עורך הדין של שרון נחקר במשטרה בנושא מימון מערכת הבחירות של שרון. בקרוב יחקרו במשטרה שרון ובנו "יורש העצר" עומרי. שרון,ראש ממשלה,דוגמא ומופת לעם ישראל. חקירות בחוץ לארץ על פישעי מלחמה.חקירות בארץ על מרמה.הכל כמובן לכאורה. מציאות ישראלית עגומה ועצובה שאלה מנהיגיה. שרון כמנהגו נוהג,שרון יכול להמשיך לקרוא שירה.......... רק שלום יביא ביטחון

pilovich shahaf

New member
"העמותות של ברק" - תזכיר..../images/Emo88.gif../images/Emo104.gif

תאריך ההודעה: 26/11/01 שעת ההודעה: 22:01 מאת: pilovich shahaf נושא: "העמותות של ברק" - תזכיר תזכיר בעניין החשד לפיו אהוד ברק ומקורביו פעלו באופן בלתי חוקי במהלך מערכת הבחירות לראשות הממשלה. חשוון תש"ס – אוקטובר 1999 תוכן עניינים: . מבוא ·1 מטרת התזכיר ·2 אספקטים פליליים בחוק מימון המפלגות תור העמותות. גיוס כספים. . מעללי העמותות. . דור שלם דורש ברק. . חקירה עכשיו. פרק א´: מבוא 1. מטרת התזכיר ראש הממשלה אהוד ברק יחד עם גיסו דורון כהן ואחרים חשודים שבמסגרת תכניתם להביא לבחירתו של אהוד ברק לראשות ממשלת ישראל, הם תכננו ובצעו שורה ארוכה של מעשים שהם לכאורה עבירות הכוללות, מרמה והונאה, עבירות על חוק מימון המפלגות, קבלת דבר במרמה, וכן שותפות וסיוע לעבירות של איומים וחבלה ברכוש ובגוף, ועבירות של השחתת פני מקרקעין. מטרת תזכיר זה היא להציג תמונה רחבה, ככל שניתן בשלב זה, של הפעילות הבלתי חוקית, לכאורה, שביצעו ברק ואנשיו בעת מערכת הבחירות ואחריה, כדי לכפות על המשטרה והפרקליטות לפתוח בחקירה כוללת ולסייע לרשם העמותות ולמבקר המדינה בבדיקות שהם כבר מקיימים בנושא זה. הפרטים הראשונים על הפעילות הבלתי חוקית של ברק ואנשיו הגיעו לכותב שורות אלו כבר כחודש לפני הבחירות. תומכי ליכוד, שקבלו שכר גבוה מאחת מעמותות ברק "תקווה לישראל" שמשרדיה ומרכז פעילותה בכפר שלם בתל אביב, דיווחו על הפעולות הבלתי חוקיות שמבצעת העמותה נגד נתניהו ובעד ברק. הם קבלו ממני הבטחה לשמור על אלמוניותם, לאחר שהבהירו בלשון שאינה משתמעת לשני פנים, כי אם זהותם תיחשף חייהם יהיו בסכנה. כלשונם, מדובר בכסף גדול ובעבריינים בעלי קשרים מסועפים בעולם התחתון שפרנסתם עלולה להיפגע. לדבריהם, גם המשטרה לא תהווה מחסום בפניהם. לא האמנתי למשמע אוזני, במשך שנים רבות אני פעיל בחיים המפלגתיים בישראל וחשבתי שאני מכיר את כל הנורמות כולל נורמות פסולות שנגדן נאבקתי במשך שנים, אולם, פעם ראשונה ששמעתי על פעולה בלתי חוקית יזומה ומאורגנת של גורם מפלגתי בהיקף כה נרחב, בהוצאה כספית הנאמדת במיליוני שקלים ובשיתוף פעולה של מועמד לראשות הממשלה עם עבריינים מטילי אימה. התחושה כי מדובר בפעולה שיטתית ומכוונת היטב מלמעלה התחזקה מאד כשקראתי לאחר הבחירות בראיון שערך העיתונאי שלום ירושלמי ממעריב עם סא"ל מיל שמעון בטאט ובו סיפר מי שהיה אחראי מטעם ברק על מבצע מיוחד להשתלטות אנשי ברק על הצמתים שנמשך חמישה ימים לפני הבחירות בעלות אדירה של שנים וחצי מיליון שקלים!!!! : " ברק ישב בחמ"ל ואישר תכניות, ביום הבחירות הוא היה אצלי שעות ארוכות, הוא רצה שלמות. פעם אחת ראה שלט של הליכוד בצומת רעננה הוא התקשר וכעס" כמובן, שלא הייתי רשאי לעשות שימוש בעדות של אדם שאיני יכול לחשוף את זהותו ללא בדיקה יסודית וללא הצגת ראיות עצמאיות, המוכיחות לכאורה שיש ממש בהאשמות החמורות הללו, ואכן ביצעתי בדיקות כאלה כמיטב יכולתי . במהלך הימים הבאים נפגשתי עם פעילי שטח וגביתי עדויות שונות. הגעתי בעצמי, ועם עוזרי, לתצפיות ליליות, שנמשכו שעות, על משרדי העמותה וראיתי במו עיני את הפעילות המתבצעת. ככל שנקפו הימים הסתבר לי כי הדיווח הראשוני שקיבלתי הוא אמיתי. פעילי השטח דיווחו לי כי צוות טלוויזיה של ערוץ 2 עוקב גם הוא אחר הפעילות של עמותת "תקווה לישראל". נפגשתי עם אנשי ערוץ 2 ולמדתי מהם כי יש להם חומר מצולם שתומך בעדויות שקיבלתי. היה ברור לי ולהם שמדובר בעמותה שמפעיליה הם גורמים מפוקפקים ומעשיהם אינם כשרים. במקביל קבלתי דיווחים על פעילות בלתי חוקית של עמותות וגופים נוספים. מטה הליכוד יזם מצדו בדיקה ברישומי רשם העמותות,( מדובר בבדיקת חומר פתוח לציבור שבוצעה על ידי נציגי הליכוד ברישומי “תקווה לישראל” וברישומי עמותות נוספות שעל מעורבותן במערכת הבחירות למדנו מהשטח) ולאחר שהתקבלו במטה הליכוד ממצאי הבדיקה הראשונית שבוצעה שם, התברר כי מאחורי הפעולות של כל הגופים השונים, עומדים אהוד ברק וגיסו עו"ד דורון כהן, וכי בעצם מדובר בפרשה פלילית חסרת תקדים המשולבת במהלך הכולל של מערכת הבחירות של ברק. כ- 10 ימים לפני הבחירות, פניתי ליועץ המשפטי לממשלה בתלונה. תגובתו ראויה לדיון מפורט בהזדמנות אחרת, אולם כדאי לציין שרק לאחר פנייה אישית של השופט מצא, יושב ראש ועדת הבחירות המרכזית, לראש אגף החקירות של המשטרה מר סיטבון, ביקש ממני האחרון שאפקסס לו את התלונה והבטיח לטפל בנושא. בשבוע שלאחר מכן, השבוע האחרון למערכת הבחירות קיימתי שתי מסיבות עיתונאים ובהן מסרתי פרטים על החשדות. ממטה ישראל אחת ומאהוד ברק לא התקבלו תשובות ענייניות והחשדות נותרו בעינם. לכל בר בי רב ברור כי הפעילות הבלתי חוקית של ברק ואנשיו התנהלה בחשאי וכי מלאכת החקירה חייבת להתבצע על ידי רשויות אכיפת החוק בישראל ולא על ידי חברי כנסת או עיתונאים. כל קורא אובייקטיבי של התזכיר הרצ"ב ישתכנע שמדובר בחשדות מבוססים המחייבים חקירה וכי החלטת המשטרה שלא לחקור מעוררת תמיהות רציניות בדבר איכות קבלת ההחלטות באגף החקירות ובפרקליטות. מאידך, חשוב גם להדגיש כי בגלל העובדה שטרם התנהלה חקירה מקיפה לא כל התמונה בהירה. יתכן שהתזכיר כולל פרטים מסוימים שאינם מדויקים ופרטים רבים הטעונים בירור מקיף ויסודי. יש שישאלו הכיצד אני מעז לפרסם ברבים תזכיר שאני מודה כי ייתכן וכלולים בו השערות ו/או ממצאים לא מדויקים שעלולים לפגוע בשמם הטוב של הנוגעים בדבר? התשובה לכך פשוטה. מדובר בחבורה של פוליטיקאים שמתיימרת לטפל בעניינים ציבוריים על פי נורמות סבירות במסגרת גופים שבמהותם ועל פי קביעת המחוקק חלק נכבד מפעולותיהם אמור להיות שקוף לציבור (זוכרים מי השתמש לאחרונה כה רבות במושג שקיפות לציבור ) , מסתבר כי החבורה הזו לא רק שממלאת פיה מים ואינה מבהירה לציבור את הפרטים הידועים להם לאשורם, אלא שהם ממשיכים להפר את חובתם החוקית בכל הקשור לדוחות שהם חייבים להגיש לרשם העמותות ובאמצעותו לציבור הרחב. בתנאים האלה אם נגרם למאן דהוא עוול כתוצאה מאי דיוק זה או אחר כל האשמה רובצת לפתחם של מייסדי "עמותות השתקנים" ובראשם מי ששומר בקנאות בלתי מוסברת על זכות השתיקה הלו הוא אהוד ברק. הוא כפי הנראה מעורב בעניין עד מעבר לאוזניו וייעשה כל שביכולתו ששתיקתו ושתיקת חבריו לא תופר לעולם. אני תקווה כי בעקבות פרסום התזכיר יקומו בישראל מספיק גורמים שהעיקרון של שוויון הכל בפני החוק יקר להם ויחד נצליח לכפות על המשטרה והפרקליטות למצות את חקירת החשדות עד תום, אם לא נצליח ולא תתקיים חקירה ראויה, תהיה זו לצערי הצדקה לחוגים שונים להמשיך ולטעון ביתר תוקף כי מערכת אכיפת החוק בישראל פועלת על פי מדיניות של איפה ואיפה. לסיום פרק זה, ברצוני להדגיש כי יש לנתק את כל האמור בתזכיר זה מהערכות ומניתוחים מפלגתיים. בניגוד לעמדתם של מספר מעמיתיי בליכוד, אני סבור שכל המעשים הפסולים שבוצעו על ידי ברק ואנשיו, לא הם שהביאו אותו לשלטון וכי בכל מקרה נתניהו והליכוד היו מפסידים. הטוענים כנגדי סבורים שהמשאבים האדירים שגויסו והוצאו בדרך בלתי חוקית, במהלך מערכת הבחירות, הם שהביאו בסופו של דבר לניצחונו של ברק . כך או כך אין לנושא זה כל רלבנטיות לתזכירי זה ולשאלות העקרוניות העולות ממנו. 2 . אספקטים פליליים בחוק מימון המפלגות חרף העובדה שהתזכיר עוסק במכלול של עבירות פליליות שבוצעו לכאורה על ידי ברק ואנשיו, דומני כי ראוי להדגיש כי גם העבירות על חוק מימון המפלגות אינן בגדר מעשה נסלח. נהפוך הוא, מדובר בעבירות פליליות שיש להן השלכות שליליות מרחיקות לכת על טוהר המשטר, על אמון הציבור בממשל ועל פגיעה בכללי הבחירות הדמוקרטיות. =========================את ההמשך בקישור המצ"ב לנוחיותכם כדאי לדעת ולהפנים...!! מבחן התוצאה......זה מה שאהוד ברק היה אומר כל הזמן בהיותו ראש הממשלה !! פילוביץ שחף. פ"ש.

pilovich shahaf

New member
"העמותות של ברק" -המשך..../images/Emo88.gif../images/Emo104.gif

הקישורים שלא ניקלטו !! מבחן התוצאה. פ"ש.

Realist

New member
אלה כמו אלה......

ברק מושחת,ביבי מושחת,שרון כנראה מושחת. אז למה אתה מנסה לשכנע פה מישהו לתמוך במושחת אחד,ובו בזמן תוקף מושחת אחר? אם אתה חושב שיש הבדלים גדוים בינם,אז אתה ממש תמים.אגב הליכוד והעבודה נראים לפעמים היום,כשני תאומים שמנסים להציל האחד את השני מספינה טובעת שבה שתיהן נמצאות. מעולם במדינה לא קמה ממשלת אחדות,אלא כאשר היה כמעט תיקו מוחלט-או לפני מלחמת ששת הימים כשממש נראה שהמדינה הולכת לנו.... הפעם שילוב הידיים נובע מרצון השרדות של שתי מפלגות זקנות ועיפות. ראה סקר שפורסם לפני שבו.וזה בתקופה בה רגשית הטינה לשמאל היא קשה ביותר.הליכוד 31 מנדטים (בבחירות יחסיות זה נחשב לכשלון עבור מפלגה שמובילה בסקרים).העבודה 17 מנדטים (ממש גוססת-וזה בגלל בורג ובן אליעזר הפטטיים).מרץ (כדוגמא-כי אני לא תומך ברעיונות המדיניים שלה),שומרת על כוחה!.גם האיחוד הלאומי.שינוי עולה אמנם במנדט אחד,אבל זה כאשר הבחירות הבאות יחסיות-במקרים כאלו הצפי הוא לנפילה של מפלגות קטנות.ש"ס נופלת (בגלל זה עולה הליכוד).הערביות מגיעות ל-11 מנדטים.מפלגת שמאל רוסית-2 מנדטים.הימין הרוסי - יורד. סה"כ-שום הבדל בין הגושים,לעומת 99. למה?-ממה שרשום למעלה.אלה ואלה מושחתים. די לליכוד! די לעבודה!

pilovich shahaf

New member
Realist צהריים טובים לך...../images/Emo39.gif

אני בטוח שקראת את הודעתי היטב. נוכחתי לדעת מזמן שאתה גולש לעיניין. [בגדול] ריאליסט-שים לב
בהודעתי זו אני לא הגנתי ולא התייחסתי כלל לאריק שרון בהיבט הזה ואני חושב שאפילו לא הזכרתי אותו כלל,כל מה שעשיתי המשכתי את נושא/דיון "שאד" התחיל אותו ושלכאורה לא בסדר ואולי יש דברים בגו, ואם יש אמתי שיקרעו לו את התחת, אבל בו נחכה למערכות הצדק לעבוד, ושנינו יודעים שהן עובדות לאט, לחיצות, מושפעות אבל בסופו של דבר אני בטוח שיש צדק. לכן אני ואם שמת לב רוצה להוביל את הדיון ואף שלחתי מכתב גלוי ורשמי לראש הממשלה המכהן להכריז על בחירות ומיד, כניראה שמחיר ממשלת האחדות עולה לנו במדינה במישור החברתי והכלכלי ואולי גם בביטחוני...קישור למיכתב אם לא קראת. שבת שלום. פ"ש.

למעלה