רוצה לשמוע את דעתכן...

Tanya 18

New member
רוצה לשמוע את דעתכן...

תגידו, רק לי מפריע כשרואים שורשים?... לפעמים אני באמת לא מבינה למה בנות שיש להן שיער ממש כהה, צובעות לבלונד, כלומר, למה?... אני רואה המון..[וכשאני מתכוונת להמון, זה באמת ה-מ-ו-ן..], בנות שצבעו לבלונד ועכשיו הן הולכות עם שורשים, ולדעתי זה פשוט נו, איך להגיד בעדינות... ממש ממש לא יפה...[לדעתי האישית...]... וכשזה מוזנח וגודל על יתר מידה, באמת אי אפשר להסתכל על זה... עכשיו, יש לי שיער שטני\בלונד בהיר, וכל כך רציתי לצבוע את כל השיער לבהיר יותר, אבל השורשים שגדלים פשוט מזכירים לי כמה שזה לא שווה את זה... לכן יש לי כמה גוונים בהירים.. וגם כשהם מתחילים "לרדת" למטה בגלל שצומחים שורשים, אני מיד טסה למספרה להשלים... מה דעתכן על זה?...

דעתי ...

יש בנות שאוהבות את זה..ולפעמים בנות אוהבות שרואים שורשים....אבל שורשים ולא שהשיער ממש יגדל ויראו חצי חצי כאילו. יש בנות שאוהבות שרואים להם שורשים וחושבות שזה יפה. יש מקרים שזה יפה..במקרה של בלונדינית שצובעת לבלונדיני יותר בהיר....שזה נראה מאוד יפה שורשים כאלו על השיער ונראה טבעי....בכל מקרה לא לכל אחת ולא לכל סוג שיער יפה שורשים....זה בעיניי פחות מטופח ונראה לי מוזר....

Tanya 18

New member
המקרה שאת ציינת,

הבלונדינית שצובעת לבלונדיני יותר, זה בסדר, כלומר, אלה די צבעים דומים... אבל אני ממש מדברת מחום לעבור לבלונדיני, או בכלל, משחור לבלונדיני...

♫במקרה הזה

יש בנות שזה הטעם שלהם ויש שלא.... אני אחת שמסתכלת על רמת הטיפוח של אנשים...אני לא מעבירה ביקורת אבל אני מסתכלת...ונותת עצות אם שואלים. במקרה של שורשים שחורים זה עניין של טעם אישי...אני רואה בזה הזנחה..אם מדובר על מעט שורשים אז זה בסדר ולגיטימי...אבל ברגע שיש לך שורשים שעוברים את ה-5 ס"מ זה מראה לא כל כך יפה אני חושבת...כמובן שזה כל אחת והטעם שלה...ולדעתי לבנות הכי יפה שיערה הטבעי..צבעתי פעם את השיער לבלונדיני..לא היתי מרוצה ופשוט גידלתי את השיער שלי והשיער שלי נראה מעולה ואין מישהו שלא מחמיא לי עליו או חושב שיש לי שיער יפה. אני הולכת לעשות פן ישר שואלים אותי למה לעשות לשיער כזה יפה וחלק פן....טבעי זה הכי יפה רק צריך ללמוד לטפח אותו..ובגיל צעיר אני לא חושבת שזה נראה טוב לצבוע.....חבל....יש לבנות בגיל צעיר שיער כל כך יפה רק צריך לדעת איך לטפל בו. אני מציעה לך לשמור על הצבע הטבעי שלך...

Black Jane

New member
אני חושבת שזה תלוי בכמה גורמים../images/Emo3.gif

אם זה צבע השיער הטבעי לעומת הצבע שנצבע [אם מישהי עם שיער חום צובעת לשחור, קצת פחות ראוים מבעלת שיער שחור שצובעת לבלונד], אם זה אורך השורשרים... יש לי חברה שבמשך 4 שנים הייתי מחמצנת לבלונד, וכשהפסיקה לפני שנה וחצי פתאום ראו את ההבדל העצום - ואז זה נראה ממש לא טוב...היא העדיפה לא לצבוע על החימצון לצבע האמיתי, ושנה שלמה היא נראתה עם חצי שיער בלונדיני וחצי כהה. אתם מתארםי לעצמכם איך זה נראה, והיא הייתה מודעת לזה :) אני אישית עברתי הרבה צבעים על השיער, בשנה האחרונה הייתי צובעת לגוונים מסויימים של חום ובגלל שהשיער שלי חום רגיל [לא בהיר אך גם לא ממש כהה] מהצביעה האחרונה שצבעתי לחום דבש, לא צבעתי אחריה וזה כבר בערך 4-5 חודשים, ורואים שיש הבדל בין הצבעים בייחוד לאחר שהצבע דהה, אבל לא בצורה רצינית כמו שהייתה לאותה חברה.

למעלה