רייקי מזיק?

Panther

New member
רייקי מזיק?

פעם קראתי הרבה את פורום ``רוחני`` ומדי פעם היה בא מישהו אחד והיה אומר לנו שרייקי מזיק ונותן מלא לינקים להודעות בפורומים בIOL כדי להוכיח לנו. הוא אמר בין השאר שרייקי רק מעביר את הכאב ולא מרפא אותו, ושמישהו שעוסק ברייקי הרבה משתנה לו הפרצוף. האם זה נכון? נראה לי שיש בזה משהו נכון כי האיש היה עקשן, ואם זה היה שטויות שהוא ממציא הוא לא היה כ``כ מתאמץ לשכנע אותנו. פנטר

לי28

New member
מזיק???

מזיק???

סליחה...האם להעביר את הכאב נקרא כל הרפואה הקונבנציונלית מתבססת גם על הרפואה הלא קונבנציונלית ולהפך... אין להפסיק לקחת תרופות למינהן כאשר מתחילים טיפול אחר שהוא לא טיפול ע``י רופא ואת זה גם אומר כל אותו מרפא בתחום הרוחני שלו. לי28

dafna l

New member
רייקי אינו מזיק

רייקי לא משנה פרצוף רייקי זו אנרגיה הנמצאת ביקום ואנו כלים להעברתה תהליך החניכה נועד על מנת לפתוח את ערוצי האנרגיה לקבלת הרייקי כל מטפל יודע שהוא מעביר אנרגיה כל מטופל לוקח מה שנכון לו לקבל לאותה שעת טיפול וככל שיתמיד כך ירגיש איכות שונה של אנרגיה השינוי הפיזי שנראה על פניו של המטופל נובע מהשקט והשלווה והנכונות לקבל ולתת אלה מוקרנים לפניו ולנו נדמה שהם השתנו כי הם נינוחים רגועים ועקב כך אולי נעלמו כמה קמטי דאגה מפניו . ככל שנהיה רגועים יותר ושלווים פנינו ישתנו ויקרנו זאת עיניים בורקות ומלאות חיים וצחוק. חשוב לדעת אדם שאינו רוצה לקבל טיפול אלטרנטיבי לא יקבל הוא יתנגד לכל סוג של טיפול. המטפל יחוש בזה ומתפקידו לומר בכנות. ואולי הסבר על מהות הטיפול תעזור להפיג את החשש וההתנגדות. בקשר לעקשנותו ולמאמץ שהשקיע האיש כך הוא מאמין וסיבותיו עימו וכל נסיון להוכיח את ההפך רק מעמיק את עיקשותו ולכן הויכוח מיותר. כל אדם בוחר את רופאו והרפואה המתאימה לו חשוב שירגיש שלם עם בחירתו ולא ילך אחרי שיקולי אופנה. לא כולם מאמינים באותן האמונות אפשר לשנות אפשר ללמוד לאט לאט ולא כי זהו צו האופנה אלא כי כך חשים . שיהיה לכולנו יום אור וקבלה

nbraha

New member
רייקי אינו מזיק

שלום לך Panther , איני יודע את נימוקיו של אדם זה שציינת במכתבך. הרייקי הינה שיטה העוזרת למשתמש בה לאזן בין אררבעת המיימדים שלו: המימד הפיסי, המימד הרגשי, המימד השכלי והמימד הרוחני. להביא את המימדים להרמוניה באמצאות אנרגית היקום אשר שמה קי. שיטת הרייקי אינה יכולה להזיק.יש לציין שהאנרגיה האוניברסלית אינה בלעדית לשיטת הרייקי,וניתן להגיע אלייה גם בשיטות אחרות, דוגמא: טאי צ`י, צ`י קונג, מדיטציה, ועוד`.. אנרגית קי הינה משותפת לכל השיטות המזרחיות, והינה הגורם המאזן. הרייקי הינו גורם מאזן שאחראי לחיים לזרימה וזורם בתדרי האנרגיה הגבוהים המיוחסים לרגשות חיוביים כגון: אהבה,חמלה,אור - אנרגיה כזו אינה יכולה להזיק. אנרגיה הזורמת בתדרים הנמוכים יותר הינה שלילית ויכולה להזיק, כגון: קנאה כעס ועוד`.. אנרגית היקום מאזנת ומוסיפה לתדרים המזיקים ``גובה`` ובכך הופכת אותם לחיוביים. היא הופכת את השלילי לחיובי ע``י כך שהיא עוטפת אותו בחיובי הרוטט שלה, עד שהשלילי מתאזן- דהיינו מנוטרל. האיזון הנגרם ע``י הרייקי מביא להרמוניה ולרגיעה כך שאדם מאוזן יותר ורגוע יותר מתפקד יותר טוב בארבעת המיימדים שלו גופנית, ריגשית, שיכלית, ורוחנית. בברכת האור- ניסים ברכה מנהל הפורום.

``רייקי מזיק מאוד``!!!!!!!!

לפנטר שלום וברכה אור ואהבה. רייקי מזיק מאוד מכל כיוון אפשרי. אל תשאל, אני מאסטר ברייקי והפנים שלי השתנו לגמרי מאז שהתחלתי ללמוד וללמד רייקי. גידלתי זקן צרפתי - כי אני חושב שזה מתאים לי, החלפתי מסגרת של המשקפיים - כי הם הקודמות נשברו לי, אני נראה יותר צעיר מלפני חמש שנים - כי אני מרגיש טוב עם עצמי, מחובר יותר לאנרגיות הפנימיות שלי, מתעצבן פחות, רגוע יותר. כל זה מאז שאני נכנסתי ללמוד רייקי. שינוי גדול לא? להלן רשימת הנזקים שהרייקי עושה: 1. הרייקי מזיק מאוד לפרנסתם של הרופאים הקונבנציונאלים: זה מוריד להם לקוחות. 2. הרייקי מזיק מאוד לפרנסתם של הרוקחים, בתי מרקחת, מפעלים כימים: זה מוריד להם לקוחות פוטנציאלים. 3. הרייקי מזיק מאוד לכלכלת העולם: האנשים בעלי תוכלת חיים גבוהה יותר מממשים את הפנסיה שלהם לאורך שנים מיותרות. 4. הרייקי מזיק מאוד לתעשיית הקוסמטיקה וגם לתעשיית הניתוחים הפלסטיים: רייקי באזור הפנים כל יום במשך 10 דק, מוריד קמטים. 5. הרייקי מזיק מאוד לאנשים קנאים: אנשי הרייקי רגועים יותר ושלווים יותר וזה מעצבן אותם. כפי שאתה רואה הרייקי מזיק לכל כך הרבה אנשים שהם חייבים לפרסם את זה בכל הכוחות ובכל האמצעים ובעקשנות רבה על מנת לשכנע אותך הקורא, למות מהר יותר, לאכול ג`אנק, להיות חולה כמה שאפשר (לפי העיתון של היום: קופת חולים מכבי בגרעון של למעלה ממליארד ש``ח) על מנת לממן את קופות החולים, ולחיות על פי מה שהמפרסמים רוצים שתצרוך. צא ולמד רייקי, נסה בעצמך, אם תרגיש שפניך משתנות-הפסק, אם תרגיש יותר טוב-המשך. כמו שאמרו חכמים: אין חכם כבעל ניסיון. אוריאל מעוז מאסטר רייקי

michalmandel@

New member
סוף סוף מסכימה

אוריאל היקר! סוף סוף אני מסכימה עם כל מלה שלך. אמנם אני לא למדתי רייקי, אך בתור אחת שיודעת שהיא מעבירה את אור הריפוי לעצמה למשפחתה ולאלה הזקוקים לו.גם אני מסכימה שריפוי לא קונבנציונלי יפגע בפרנסת הרופאים, האחיות הרוקחים הקוסמטיקה, ובכלל להשקפת העולם הרווחת בציבור. למסקנה אחת הגעתי שעל מנת לקרב רופאים וכו` אל תורת הריפוי עלינו ללכת אתם ולא נגדם וכך לרכוש את אמונם ובצורה כזאת לשנות את התפיסה. להפוך אותם לתלמידים נאמנים של תורת הריפוי שלנו. ובכך להפכם לרופאים טובים יותר ופתוחים יותר.אז בהצלחה! מיכל

למעלה