שאלה בנוגע ללבוש

בילי71

New member
שאלה בנוגע ללבוש

קיבלתי הזמנה לכנס בוגרים של המכללה למנהל ואין לי מושג מה ללבוש לשם. בעקרון אני הולך תמיד בספורט אלגנט, אבל מצד שני אני מנסה להכנס עכשיו לתחום של יזמות פרטית ואני חושב שזאת הזדמנות עסקית טובה, כי לפי הפרסומים הולכים להיות שם הרבה אנשי עסקים. אז השאלה שלי היא האם להמשיך עם הספורט אלגנט או ללכת על משהו מחוייט יותר.

מחוייט נראה לי כבד מדי,

בגדים לא מחוייטים, אבל בקו אלגנטי יכולים להתאים לאירוע לדעתי, ולגרום לך להיראות מספיק מתוחכם ורציני

לא חובה full outfit

כי גם מראה קז'ואל עם הג'קט הנכון יכול לעשות את העבודה ולתת מראה צעיר ואלגנטי.

יעלי811

New member
ספורט אלגנט

כולם שם אנשי עסקים עם ראש צעיר. לא צריך להיות פלצן ולבוא עם חליפה. תאמין לי שתבוא ספורט אלגנט חגיגי כזה ויפה ויהיה בסדר. כולם יבואו ככה.

Troublemaker1

New member
פלצן=חליפה../images/Emo35.gif

איזו תרות עין ישראלית, הסיבה היחידה שלא הייתי לובש חליפה במקומך היא כי חם מאוד עדין וחליפות שמתאימות לקיץ קשה למצוא בארץ ואם לא תנצל אותם אז ברור שלא שווה לקנות. חליפה טובה זה עניין מאוד יקר ואם לא תנצל אותה ממש חבל
לך על מראה של מכנס כותנה וחולצה מכופתרת, אני הייתי הולך על הגוונים החומים או האפורים. אם תרצה להראות קצת אופנתיות אתה תמיד יכול להוסיף חולצה תכלת מעניינת למכנס חום השילוב הלעוס הזה מאוד אופנתי...

קא זו או

New member
כל מה שאמרו לך

אבל אתה תקפיד על צבעים הולמים רצינות, תקפיד על איבזור סביר [לא עודף טבעות, או עגילים מוגזמים], תדאג לפאלם זמין. כמו-כן, תלמד לשווק את עצמך: "שלום שמי XXX אני עוסק/מתעניין.." לא להתבייש. וכמובן, ערימה של כרטיסי ביקור - אל תשכח!!! ובעיקר |בהצלחה | ותנסה קצת לעשות חיים

למעלה