שאלה בעינייני מע"מ וביטח רכב

שאלה בעינייני מע"מ וביטח רכב

קנינו רכב יד שניה ללא חשבונית.הרכב דווח כרכב עבודה. לפני כחודש וחצי לערך ,נגנב לנו הרכב ולא נמצא.קיבלנו החזר מחברת הביטוח ובו הם מודיעים לנו שחייבו אותנו בתשלום מע"מ.השאלה שלי למה? והאם אני חייבת להמשיך לשלם את כל סכום הביטוח על הרכב למרות שהוא נגנב?

גניבת רכב

אני אתן לך תשובה שהיא חלקית ואדאג לתת לך תשובה מיקצועית לאחר בירור עם ברוך מנהל הפורום שיעדר ביומיים הקרובים לגבי מה שטענת שחברת הביטוח חייבה אותכם בתשלום המע"מ היתכוונת שקיזזו לכם את סכום המע"מ ותקני אותי אם אני טועה במקרה הנ"ל לדעתי אבל אני לא סגור על זה אם תפני למע"מ תוכלי לקזז את המע"מ אם את עצמאית לגבי החלק של תשלום הביטוח למיטב הבנתי ברגע שנגנב לך הרכב ויש לך עדיין תשלומים לשלםחברת הביטוח מקזזת את יתרת התשלום מהפיצוי שמגיע לך בכל מקרה גם אם זה לא נעשה את צריכה לשלם את התשלומים מהסיבההבאה הביטוח לרכב נעשה הכדי שאם קורה משהו לרכב יש לך כיסוי תקופת הביטוח היא או שנה או תשלום הערך של הרכב זה שאת משלמת בתשלומים ולא את כל הביטוח בהתחלה זה ההסדר שעשית מול חברת הביטוח ולכן ברגע שניגנב הרכב או היה נזק של טוטאל לוס הביטוח נגמר וחברת הביטוח צריכה לשלם לך את ערך הרכב אם יש לך שאלות נוספות או הבהרות את מוזמנת לשאול

למעלה