שאלה חשובה מאוד-לא רק לאניני טעם

שאלה חשובה מאוד-לא רק לאניני טעם

מה עדיף ללבוש ליציאה למועדון חושפני ומפתה או שמרני וסטנדרטי, ז´´א ביחס למה יחשבו על כך בני המין השני, (הגברים במקרה הזה...) מה באמת יעשה להם את זה בלי לרמוז להם שאת מעוניינת לקבל מהם רק דבר אחד, אבל מצד שני יגרום להם לסובב את הראש....???????!!!!!! ואל תאמרו לי שהבגד לא עושה את הבנאדם ויותר מזה אל תאמרו לי שעל בחורה יפה יסתכלו גם אם היא תלבש סחבות, כי במקרה כזה היא אפילו לא תעבור את הסלקציה בכניסה... שלכם לילי-נמר

poison in love*

New member
לפי דעתי...

את או כל אחת אחרת צריכה ללבוש משהו חושפני אבל במידה... להמם את הבחורים אבל מבלי שיחשבו רק על דבר אחד... שהוא ****... בקיץ קץ... נגיד ללבוש חולצה שמעט חושפת את החזה אבל לא את כולו... נגיד טיפה מעל קו החזיה... אם את מבינה למה אני מתכוונת... או נגיד חצאית מיני אבל לא מיני תחת בחוץ... אלא מיני עדין... בקיצור... העיקר שמרי על עצמך...

תודה על העצה, אבל

לפעמים אני קצת מגזימה עם הלבוש, שהוא די צעקני, לא בשרמוטיות שלו, אלא בצבעים ובצורות, אז זו בעצם השאלה העיקרית שלי, ז´´א מה הרושם המתקבל מחצאית מיני, לא קצרה מידי, גרביים עד לברך, סנדלים וחולצה מכופתרת ומעליה סוודר, מה דעתך?... וזאת בלי לציין את הצבעים תודה לילי

poison in love*

New member
אוקיי...

לפי מה שהבנתי... את מתלבשת כמו התלמידות הבריטויות... שזה בעצם כמו נגיד בריטני ספירס... בקליפ הראשון שלה..."איט מי בייבי וואן מור טיים"... אני אוהבת את הסגנון הזה אבל לא מתלבשת ככה... אם את אוהבת את הלבוש הזה אז תמשיכי להתלבש ככה... לגבי הרושם שמתקבל... אני חושבת שהרושם שמתקבל הוא המראה של התלמידה טובה ...מצד אחד... אבל מצד שני אולי מישהי די קולית ומגניבה...השאלה היא איך את לובשת את הלבוש הזה. וכמו שאמרת... אילו צבעים...

*GormE*

New member
ברור שהשיער!

לשיער לרוב אין רמיזה מינית ישירה והוא מבטא כוונות או סגנון בצורה היעילה ביותר

קודם כל את צריכה להבין כמה דברים...

1. בקשר לסלקציה אין לך מה לדאוג, למה? כי המדינה הנדחפת שלנו נדחפה גם הפעם וחקקה חוק נגד הסלקציה במסיבות...ז"א שאת יכולה להכנס לכל מסיבה(חוץ ממסיבות פרטיות או מסיבות עם הגבלת גיל) ולא משנה מה את איך את נראית מה את לובשת ומה הדת שלך, ובגלל זה בזמן האחרון המועדונים מתמלאים ביותר ויותר ערסים והקהל הופך לפחות ופחות יפה וכבר לא בעיה למצוא אנשים שדומים לנעל מנמל הישן כי אין סלקציה אז כולם באים.... 2. בתכלס לא משנה מה הבחורה תלבש הדבר היחידי שיש לבנים בראש בעיקר כשהם פוגשים משהי במסיבה הוא מתי לעזאזל אני אעשה לה ביקור במיטה שלי... אז ככה שאת יכולה לבוא איך שנוח לך עם עצמך...פרוץ וצעקני או שמרני ויותר מופנם... אבל כדי לא לקבל הרגשה של לא שייכים אז עדיף ללבוש משהו חשוף במקצת כי רוב הבנות ובמיוחד הקלאבריות לובשות חשוף ומאוד חשוף אז זה יהיה קצת פאדיחה להכנס למסיבה ולראות את כולן לובשות חשוף ורק את נראית כמו איזה נזירה.... אבל את המידה של החושפניות של הבגד את כבר תחליטי לפי מה שנוח לך...

AGQWE

New member
לא אנין טעם

אם נסכים ש"הבגד עושה את הבן אדם" אז: מה בגד חושפני עושה לאדם? האם הוא מוסיף לאישיותו או מייחד אותו בצורה כלשהי? אני לא חושב שלבוש חושפני הוא דרך לביטוי ודרך ליצור משיכה אמיתית. אם המשיכה שרוצים ליצור היא משיכה מינית בלבד - אין קל מזה. אבל... לא נסכים שזה שטחי מדי? לא כל הגברים "מסובבים את הראש" מלבוש חושפני בלבד. (נכתב בתדהמה) מה עם קצת "הבלטת האישיות"...

איך תבליט את האישיות שלך דרך בגד?

מה אני אלבש בגדים שמיוחסים לתחביבים שלי או מה? הרי המטרה היא שאתה תהיה אתה בדרך הייחודית שלך, שהרי לי למשל יש ליין בגדים שהוא לא בהכרח חושפני אלא יותר מוזר ולא רגיל, לא רק מבחינת שילוב הצבעים וכו´.. אלא גם הצורה של הבגד אני אשמח לשמוע איך מבליטים אישיות דרך בגד... לילי

AGQWE

New member
אפשר..

מבחינה פסיכולוגית אפשר למצוא בכל בגד סמל למשהו. כל בגד משדר משהו בתת מודע. אי אפשר להמנע מכך. זה כמובן מאוד אינדיבידואלי ויחסי אבל יש גם סמלים מוסכמים כמו גם צבעים אבל לא רק. בגד רופף שנלבש במקום שהרוב מעדיפים צמוד למשל עשוי להעיד על הלובש שמעדיף נוחות על טרנד אופנתי. כל הבדל יחסי יכול להעיד על משהו אבל יש גם דברים שאי אפשר לייחד (כמו צבעים) ואז להם משמעות פחותה יותר. גם צבעים יכולים לייחד אישיות אבל פחות מאשר סגנון לבוש כלשהו שנבדל מכולם.

למעלה