שאלה לגבי משקולות

תותח על6

New member
שאלה לגבי משקולות

יש לי שתי משקולות כל אחת 6 פואנד ואני מרגיש שקשה קצת לצלולה האם אני צריך עוד משקולת למרןת שמשקלי הוא רק 75 קילו

t P R

New member
דבר ראשון

הדבר הכי חכם הוא לעבוד עם משקולות קטנות יותר, של כ-2 פאונד(1ק"ג). כך, אתה יכול לשלוט בצורה הרבה יותר מדוייקת על הציפה/שקיעה שלך, ועל יכולתך לצלול בבטחה וללא מאמץ מיותר. חוק בסיס מס' 1: אתה רוצה להיות נייטרלי באמצע דרך, מקסימום... בצלילה חופשית נטו לדוגמא, נכוון ציפה נייטרלית(לא עולים/לא שוקעים) ב10מ'. בדייג העניין מעט שונה,כי ייתכנו בהחלט מצבים של דייג ב3-5מ' לדוגמא. במקרה הנ"ל, ננסה לגרום לעצמנו להיות נייטרלים או עם ממש מעט ציפה בקרקעית(שוב מדובר על עומקים רדודים!). לעומק של עד 10מ' למשל, ננסה להיות נייטרלים באיזור ה6-5מ'. עכשיו, למה משקולות קטנות יותר?, שוב כדי שנוכל לבוא עם כמות מסויימת, ולווסת הלאה משם. להוריד תמיד אפשר, להעלות, הרבה יותר בלאגן. לשאלתך, כמה משקל אתה צריך?, רק אתה יודע. תלוי בסוג החליפה, אחוז השומן בגוף ובעומק אליו אתה מתכוון לרדת. כמו כן, תמיד, תמיד, לשמור על ציפה חיובית בפני המים גם כאשר הריאות ריקות, כך במקרה הצורך(חס וחלילה), נצוף למעלה גם במידה והתעלפנו ואף הוצאנו אוויר בדרך למעלה. היה ארוך, אבל מקווה שתבין את החשיבות שבעניין, בהצלחה!

למעלה