שאלה למאמינים שביניכם..

SupermanZW

Well-known member
זה לא נכון

אריה אליאס השתתף ב1953 במחזה "תעלולי נאסר א-דין" בתיאטרון הקאמרי, ב1954 הוא שיחק בסרט "אבן על כל מייל".

כן , אחרי שזרקו אותו מכמה תיאטרונים

היו גם הרבה תיאטרונים שהם לא רצו אותו בגלל המיבטא המיזרחי שיש לו ,

העיקר המדינה תשקיע במקום של עשירים

המדינה במקום לעזור לעניים היא מעדיפה להרוס שכונות של עניים ולפנות אותם לטובת העשירים
, 50 שנה עיריית תל אביב לא רוצה לפתח שכונות של תימנים ושל עירקים שהם גרים בתוך מעברות ובתים עומדים ליפול ושל שיטפונות כל חורף
. העיקר שרוצים להקים " מגדלי יוקרה של עשירים " בצפון תל אביב . " מינהל מקרקעי ישראל " רוצה לידחוף בניינים בכל מקום בארץ כדיי שהוא ירוויח כסף של הארנונה

SupermanZW

Well-known member
אין היום מעברות

יש שכונות עוני אך הדבר בלתי נמנע, עניים אינם יכולים לממן מגורים בשכונות שאינן שכונות עוני. אם לא יהיו שכונות עוני איפה יגורו העניים? העיריות לא משקיעות בשכונות העוני כי מגיעים מהן הרבה פחות תשלומי ארנונה, העיריות מנצלות את תשלומי הארנונה לאחזקת השכונות, מי שמשלם יותר מקבל יותר, זו דרכו של עולם. זה לא צודק אבל ככה זה בכל מקום. צדק זה רק כוכב. כל גוף משקיע במה שהכי משתלם לו.

חחח...../images/Emo6.gif ... הצחקת את ז'וז'ו

תלך אל " שכונת לבנה " בדרום תל אביב ואתה תיראה מעברות

SupermanZW

Well-known member
אין מה להשוות

אף פעם לא ראית מעברה ולכן זה נדמה לך. חפש תמונות היסטוריות מתחילת שנות ה50 ואז תראה.

אתה לא מורה להיסטוריה

ואתה גם לא מגלה לי את אמריקה . אני יודע מה זה " מעברה "
.

SupermanZW

Well-known member
כמעט כל אמן חווה בחייו גם כשלונות

אצל אליאס תירצו זאת במבטא, אצל אחרים התירוצים היו אחרים, עובדה היא שרבים קיבלו אותו למרות המבטא.

T r i v i n

New member
נתעלם לרגע...

מהעובדה שלא הכנת שיעורי בית ומה שאמרת פשוט לא נכון. תגיד, מה הסיכוי שהמשיח יגיע בכלל אי פעם?

תגיד , אתה חושב לפני שאתה מדבר ../images/Emo35.gif

או שאוליי אתה חילוני שעדיין חי בתוך סרט ערבי עם כתוביות

T r i v i n

New member
למעשה אני חושב דיי הרבה...

ולא ענית על השאלה שלי. מה הסיכוי שהמשיח יגיע אי פעם?

אדוני !!!!!!!!!!! ...............

כתוב בספר הזוהר ש-אם הוא לא יגיע עוד 219 אז אתה יכול לקחת את " ספר תנ"ך " וליזרוק אותו לפח הזבל . למרות שכתוב גם ש-תחיית המתים תתחיל בשנת תש"צ ( 2030 )

תיקח מחשבון ותחשב

מה הסיכוי ש-כל עם ישראל יחזרו בתשובה ו-המשיח יגיע כבר עכשיו
.................. כתוב בספר הזוהר ש-אם אנחנו שומרים 2 שבתות רצופות אז " הגאולה " מייד תגיע .

T r i v i n

New member
אני לא מדבר על עכשיו...

מתי שהוא, בעוד מיליון שנה אם אתה רוצה. מה הסיכוי?

נתתי לך תשובה ../images/Emo70.gif../images/Emo124.gif

אתה כניראה בנאדם משועמם שמחפש להיתווכח ...................

T r i v i n

New member
אוקיי...

אז נגיד שכל עם ישראל חוזר עכשיו בתשובה. מה הסיכוי שהמשיח יגיע?

99 אחוז

צריך ש-כל עם ישראל בכל העולם יחזרו בתשובה ואז יש הבטחה ש-המשיח מייד מגיע עם כולם שומרים 2 שבתות רצופות שבתוכם יש שבוע של ימי חול .

T r i v i n

New member
תוכיח לי...

אתה מצפה שאני אחזור בתשובה על סמך מילה שלך בלבד? אתה צריך להוכיח.

למעלה