שאלה

פורומית

New member
שאלה

אני כבר כמה זמן במרוץ הדיאטה, יש כל כך הרבה מוצרים שאני כבר לא זוכרת אותם, כל כך הרבה דברים שאני נמנעת מלאכול... אני מאוד משתדלת לאכול בצורה טובה ולעשות ספורט כשאני יכולה, מאז שהתחלתי, אף פעם לא ירדתי במהירות, תמיד לאט לאט ולעומת זאת לעלות תמיד במהירות ובכל זאת ירדתי למרות שהייתי אומרת שלא בערך ששווה למאמץ, אבל בתקופה האחרונה אני לא יורדת בכלל!! אני תקועה עם אותו המשקל, קילו יותר או קילו פחות כבר 3 חודשים ללא הצלחה להתקדם, למה זה?? יכול להיות שהגוף שלי פשוט התרגל?? למה?? ומה אני יכולה לעשות על מנת לשבור מחדש את המעגל? ומישהו יודע אילו בעיות רפואיות יכולות להיות שמפריעות ומקשות על הירידה במשקל?? ניסתי לחשוב על מליון אלף דברים, תעזרו לי?

ארינה

New member
עצה שלי היא תעשי בדיקת דם

שתתן לך מידע על פעולת הבלוטות שלך. אולי נוצרה בעיה אנדוקרינולוגית? באופן כללי ממה שאני יכולה להבין זה בגלל שהדיאטות היו דרסטיות ופשוט לא גיוונת את סוגי המזון ואז כשהכנסת פירור ממנו לפה הכל קפץ למעלה בחזרה. תנסי לשחזר זאת לראות אם אכן כך הדברים ותעשי בדיקה אנדו` כדי לוודא מה הבעיה אם בכלל. בהצלחה ותעדכני אותנו ארינה

פורומית

New member
עשיתי פעם

בדיקת דם לבדיקת פעולת הבלוטות אבל בפעם האחרונה הכל היה בסדר, אמרו לי שלפעמים לוקח הרבה זמן עד שעולים על זה שיש בעיה ולא תמיד בדיקת הדם מראה את זה, יש לך מושג איך עוד אפשר לבדוק את זה? ואני יודעת שזה בעיה שקיימת במשפחה שלי... ולמרות הכל לקחתי הפניה לבדיקות דם חוזרות. ודיוק קטן, הבעיה שלי היא לא שעלתי בחזרה את מה שהורדתי (רק זה היה חסר לי...) אלא שאני לא יורדת, אני תקוע עם אותו משקל כבר 3 חודשים ומידי פעם עם שינויים קלים של קילו יותר או פחות וציינתי שכמה שקשה להוריד קילו אחד, ככה קל לעלות את ה-2 בחזרה :cool: אבל מה זה יכול להיות העצירה בירידה?

פורומית

New member
שכחתי להוסיף

שלא הלכתי על דרסטיות בכלל, בהתחלה התחלתי רק עם ספורט ורק בשבל קצת יותר מאוחר התחלתי להקפיד על אכילה וגם זה ב2 שלבים, אבל אולי בכל זאת לא עשיתי את זה נכון? מי יודע...

ארינה

New member
אני עונה לך על שני הדברים ביחד.

אולי תנסי רפואה אלטרנטיבית? אולי הם יכולים לעזור ולאבחן את הבעיה? ואולי זה גם יכול להיות איזון לא נכון של האוכל ולכן את כרגע תקועה. אני ממליצה שתגשי לייעוץ זה בהחלט יכול לעזור לפתור לך את הבעיה. שלך ארינה

פורומית

New member
גם את זה כבר עברתי ;-)

ומה דעתך על זה: הזמנתי תור לדיאטנית בקופת חולים שלי, והודיעו לי שרק עוד חודש יהיה פנוי. ולגבי רפואה אלטרנטיבית, אז רק בזכות זה התחלתי דיאטה ועכשיו כשאת מזכירה לי את זה, אני חושבת שאולי היה מומלץ אם הייתי חוזרת לזה, אבל מסיבות שלא תלויות בי, זה לא שייך... בכל אופן ברור לי שאני צריכה יעוץ ומקווה לתפוס תור לפני שיעבור חודש :cool:

ארינה

New member
אז ככה...

איזו קופת חולים את? דבר שני את יכולה ללכת לדיאטנית עצמה ולהגיד לה שזה ממש דחוף ואם היא תוכל לדחוף אותך באיזה יום, ובמקרה הכי גרוע תתרצי לה שאחותך או אחיך מתחתנים ואת צריכה בדחיפות להרזות...... אולי זה יעבוד. בכל אופן אני אשמח אם תכתבי לי למייל ואולי אוכל לעזור לך באופן אישי קצת יותר.... לפחות אני אנסה. בהצלחה רבה לך ושבת שלום ארינה

אלמי

New member
עצירה במשקל

שלום לך פורמית בכל דיאטה אשר גורמת לגוף להפסיד כמויות גדולות של מזון - הגוף ניכנס למיגננה ומפסיק להוריד מהרזרבות שלו.את לא היחידה. נושא אחר - כאשר מחסירים מהגוף מזון חיוני הוא מגדיל את החוסרים שלו ולפעמים נפגעות מערכות חשובות. יש באפשרותי לתת לך הצעה שתחזק את המערכות בגופך , תשלים את החוסרים, ותעזור לך להמשיך לרדת במשקל. כיתבי אלי - אסתי.

למעלה