שאלון היכרות

marco star

New member
שאלון היכרות

כי חייבים... שלום, הגעתם לפורום המתחדש "לקויי שמיעה"! שם? זכר/נקבה (יש אפשרויות נוספות, אבל נשאיר לפורומים המתאימים...)? גיל? מקום מגורים? האם אתם לקויי שמיעה? אם כן, כבדי שמיעה או חירשים? איך אתם מתקשרים - שפת סימנים, קריאת שפתיים, שמיעה,...? מתי הפכתם לקויי שמיעה/גילו שאתם כאלה? יש לכם מכשירים/שתל? אם כן, כמה? ואיך הגעתם לפורום? האמת שאני רוצה להוסיף עוד שאלות, אבל אז אני אגרום לאי-פתיחתם של כמה שרשורים עתידיים מהסיבה ש"כבר היה דבר כזה..."
אבל אם בכל זאת שכחתי שאלת היכרות, אז תוסיפו!

marco star

New member
ומגיב!..

שם? רביב זכר/נקבה (יש אפשרויות נוספות, אבל נשאיר לפורומים המתאימים...)? זכר גיל? 16 מקום מגורים? פתח תקווה האם אתם לקויי שמיעה? כן אם כן, כבדי שמיעה או חירשים? כבד שמיעה איך אתם מתקשרים - שפת סימנים, קריאת שפתיים, שמיעה,...? בדרך כלל קריאת שפתיים + שמיעה, אבל לפעמים גם משתמש בשפת הסימנים כשאני מדבר עם אנשים שמשתמשים בשפת סימנים מתי הפכתם לקויי שמיעה/גילו שאתם כאלה? התחילו לחשוד באוזניים שלי בגיל חצי שנה, ובגיל 8 חודשים זה היה בטוח ב-100% יש לכם מכשירים/שתל? אם כן, כמה? יש לי שתל באוזן שמאל, ומכשיר רגיל ל"השלמת התמונה" באוזן ימין ואיך הגעתם לפורום? דרך קרן (הירח מאיר תמיד)

שירנסיס

New member
התשובות שלי

שם? ============שירן זכר/נקבה (יש אפשרויות נוספות, אבל נשאיר לפורומים המתאימים...)?==============נקבה גיל?==================20 ו3 חודש מקום מגורים?=========חולון האם אתם לקויי שמיעה?===================כן אם כן, כבדי שמיעה או חירשים?===================כבדת שמיעה איך אתם מתקשרים - שפת סימנים, קריאת שפתיים, שמיעה,...?============שמיעה וקריאת שפתיים יחד ולחוד יותר קשה מתי הפכתם לקויי שמיעה/גילו שאתם כאלה?===========בגיל 4 גילו את זה יש לכם מכשירים/שתל? אם כן, כמה?=======שניים דיגיטליים ואיך הגעתם לפורום?=========== סוזי זוזי בואו לאתר מקושרים פתחתי שם קהילה בשם: "לשבור את הדממה" מי מקושר?

אייני

New member
עונה

שם? יונתן זכר/נקבה (יש אפשרויות נוספות, אבל נשאיר לפורומים המתאימים...)? זכר גיל? 17.5 מקום מגורים? גבעתיים האם אתם לקויי שמיעה? אכן, בגלל זה אני פה
אם כן, כבדי שמיעה או חירשים? בעיקרון, לפי השמיעה אני מוגדר כחירש, אבל הבנתי שלפי התנהגות אני למעשה כבד שמיעה. איך שתרצו
איך אתם מתקשרים - שפת סימנים, קריאת שפתיים, שמיעה,...? קריאת שפתיים ושמיעה. אני לא יודע כמעט שפת סימנים... מתי הפכתם לקויי שמיעה/גילו שאתם כאלה? בעיקרון, זה מלידה, גילו את זה כשהייתי בן כמה חודשים. יש לכם מכשירים/שתל? אם כן, כמה? מכשיר באוזן שמאל ושתל בימין ואיך הגעתם לפורום? בגללך

../images/Emo185.gif

שם? שרון, שארוני, שרונה, ארגנטינאית [לא מעט..] זכר/נקבה (יש אפשרויות נוספות, אבל נשאיר לפורומים המתאימים...)? נקבה גיל? אוטוטו 15 מקום מגורים? ירושלים האם אתם לקויי שמיעה? כן אם כן, כבדי שמיעה או חירשים? כבדת שמיעה איך אתם מתקשרים - שפת סימנים, קריאת שפתיים, שמיעה,...? קריאת שפתיים + שמיעה יחד. אני מדברת בשפת סימנים כשאני עם חירשים. מתי הפכתם לקויי שמיעה/גילו שאתם כאלה? כשהייתי בת שלושה ימים. =] יש לכם מכשירים/שתל? אם כן, כמה? שתל ואיך הגעתם לפורום? דרך הפרסומות של תפוז

אני

שם? מטורפתתתת זכר/נקבה (יש אפשרויות נוספות, אבל נשאיר לפורומים המתאימים...)? תנחשו גיל?20 מקום מגורים?כפר סבא האם אתם לקויי שמיעה?כן אם כן, כבדי שמיעה או חירשים? חירשת איך אתם מתקשרים - שפת סימנים, קריאת שפתיים, שמיעה,...? בכול הדרכים מתי הפכתם לקויי שמיעה/גילו שאתם כאלה? לודעת בסביבות גיל שנתיים- שלוש יש לכם מכשירים/שתל? אם כן, כמה? מכשיר אחד ואיך הגעתם לפורום? פרסומת בידיעות אחרונות (סתאםם הייתם מתים)

מלך שומעים

שם?דון חרש יניב הרלי דוידסון מצרפי סקוטי זכר/נקבה (יש אפשרויות נוספות, אבל נשאיר לפורומים המתאימים...)?בוגר לשעבר נערה לילד תינוקת זכר גיל?מומיה מקום מגורים?טירה דממה האם אתם לקויי שמיעה?משעשע באוזניים אם כן, כבדי שמיעה או חירשים?נביא חרש איך אתם מתקשרים - שפת סימנים, קריאת שפתיים, שמיעה,...?פנטומימה מתי הפכתם לקויי שמיעה/גילו שאתם כאלה?נולדתי בידיים חרשים טהורה יש לכם מכשירים/שתל? אם כן, כמה?חוש שישי ואיך הגעתם לפורום?מיד ליד

אייני

New member
אם הוא התכוון לכתיבה בשפת הסימנים

אז למה הוא כתב שצריך להשתמש בעברית לכתיבה? או שהוא התכוון ל"עברית סימנים" מיוחדת?
בכל מקרה, אם הוא חי כאן, ובפרט אם הוא נולד כאן, כדאי לו לדעת לפחות דקדוק בסיסי. אני אפילו לא מדבר על טעויות נפוצות יחסית כמו שימוש לא נכון במספרים או אותיות אית"ן לא נכונות (אני ילך במקום אלך), או על שיבושי סלנג (שאין לי בעיה איתם, כל עוד יודעים שזה שיבוש), אלא על דקדוק מאוד מאוד בסיסי של השפה העברית...

עזבי, לא יעזור לך

הוא חירש ככה הוא אין מה לעשות ולא יעזור מה שתגידי אי אפשר לתקן בנאדם בגילו... אלא רק אם הוא רוצה ללמוד ולא נראה לי שהוא רוצה, הוא נשמע מאוד גאה בשפה שלו. בכול אופן כבר היה שירשור בנושא הזה בקומונה אז אין טעם בכלל להתחיל אותו מחדש.............. אם בא לך לראות לכי לקומונה.... והוא כתב את זה כי המילים שלו מאוד הפוכות אם לא שמת לב.

אייני

New member
../images/Emo10.gifאני כבר נואש

אין שום דרך לגרום לך להבין שאני בן הא?
מה גם, (ובלי לנסות להעליב, או משהו), שממה שאני רואה, רוב הסיכויים שהוא אפילו לא זה שכתב בכלל את אותן "עשרת הדברות". הן מנוסחות יחסית נכון, ובלי כמעט שגיאות כתיב. אלא אם יש בו איזה פן נסתר שכשהוא רוצה יוצא לאור

אייני

New member
זאת כבר הייתה פעם שלישית, לא?

אז מי מביא למי גלידה?
ואוקיי, נהיה קטנוניים
, אז לא שגיאות כתיב, כתיבה בשפת הסימנים, כל הטענות שלי עדיין נשארו בתוקף (הוא לא כותב בעברית, בניגוד למה שהוא כתב, ורוב הסיכויים שהוא לא כתב בעצמו את עשרת הדברות
)

עונה^^

שם? קרן:) זכר/נקבה (יש אפשרויות נוספות, אבל נשאיר לפורומים המתאימים...)? נקבה גיל? 16 מקום מגורים? קנדה האם אתם לקויי שמיעה? כן אם כן, כבדי שמיעה או חירשים? כבדת שמיעה איך אתם מתקשרים - שפת סימנים, קריאת שפתיים, שמיעה,...? שמיעה וקריאת שפתיים מתי הפכתם לקויי שמיעה/גילו שאתם כאלה? בכיתה ב'.. יש לכם מכשירים/שתל? אם כן, כמה? מכשירים.. 2.. ואיך הגעתם לפורום?דרך פירסום בפורום נוער בחו"ל:)

שלום..

אני שומעת גם בלי מכשירים... אבל עד כיתה ב' הייתי כל הזמן אומרת "מה? מה?".. עשו לי בדיקות שמיעה עד אז אבל לא הייתי משתפת פעולה.. כשהייתי קטנה היו לי המון דלקות אוזניים ועשו לי פעמיים ניתוחים באוזניים.. אני לא זוכרת את זה אבל זה מה שסיפרו לי..

למעלה