שאלון : ]

שאלון : ] ../images/Emo79.gif

קודם כל אני חדש כאן היי :) החלטתי לעשות שאלון בקשר לפרק הגמר היום בערב . תהנו -- ] 1) מי אתם מהמרים שתזכה הערב ? 2) את מי אתם רוצים להחזיר לרבעייה : ריטה , קארין , אלינה , שיר או ליליאנה . 3) למי אתם מצביעים ? צליל , סשה , אלה או נטלי ? . 4) מי אתם רוצים שתזכה ? 5) מה אתם חושבים על קארין : יפה וסקסית פראית -שטן שכזה עוד לא ראיתי . 6) את מי אתם מצודדים את צליל או קארין ? 7) סה"כ מ 1-10 איך הייתה העונה ? 8) יש עונות יותר טובות ? 9) מהו המשפט הכי מטומטם שנאמר בדוגמניות 3 ? 10) ובסה"כ איך היה השאלון ?

x Marina x

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo162.gifעונה .

1) מי אתם מהמרים שתזכה הערב ? הייתי רוצה שסשה. 2) את מי אתם רוצים להחזיר לרבעייה : ריטה , קארין , אלינה , שיר או ליליאנה . ליליאנה. 3) למי אתם מצביעים ? צליל , סשה , אלה או נטלי ? . סשה. 4) מי אתם רוצים שתזכה ? סשה. 5) מה אתם חושבים על קארין : יפה וסקסית פראית -שטן שכזה עוד לא ראיתי . שטן . 6) את מי אתם מצודדים את צליל או קארין ? צליל. 7) סה"כ מ 1-10 איך הייתה העונה ? 9. 8) יש עונות יותר טובות ? לא ראיתי את העונות הקודומות.
9) מהו המשפט הכי מטומטם שנאמר בדוגמניות 3 ? "אם השער היה כל כך חשוב לך הוא לא היה גודל לך בתחת "
10) ובסה"כ איך היה השאלון ?נחמד.

עונה

1) מי אתם מהמרים שתזכה הערב ? לא יודע, הייתי רוצה את אלה אבל בטח זו תהיה סשה (כי היא מקבלת את רוב המחמאות) או צליל (כי יש תחושה שההפקה דוחפת אותה). 2) את מי אתם רוצים להחזיר לרבעייה : ריטה , קארין , אלינה , שיר או ליליאנה . כבר מאוחר מדי, אבל הייתי מחזיר את ליליאנה מבין חמש אלה. למה? כי היא הכי יפה. 3) למי אתם מצביעים ? צליל , סשה , אלה או נטלי ? לאלה. 4) מי אתם רוצים שתזכה ? אלה. 5) מה אתם חושבים על קארין : יפה וסקסית פראית -שטן שכזה עוד לא ראיתי לא זה לא זה, סתם פריחה ממוצעת. 6) את מי אתם מצודדים את צליל או קארין ? לא מצודד באף אחת מהן, אבל צליל מצטלמת הרבה יותר טוב. 7) סה"כ מ 1-10 איך הייתה העונה ? 3. משעממת. 8) יש עונות יותר טובות ? לא יודע ראיתי את הקודמות ברפרוף. 9) מהו המשפט הכי מטומטם שנאמר בדוגמניות 3? "XXX תהיה הדוגמנית הבאה של ישראל". 10) ובסה"כ איך היה השאלון ? סבבה

אורישקי

New member
עונה

1) מי אתם מהמרים שתזכה הערב ?סשה או אלה לוקחות וזה בדור 2) את מי אתם רוצים להחזיר לרבעייה : ריטה , קארין , אלינה , שיר או ליליאנה . אלינה 3) למי אתם מצביעים ? צליל , סשה , אלה או נטלי ? . אלה סשה וצליל 4) מי אתם רוצים שתזכה ?אלה היפה 5) מה אתם חושבים על קארין : יפה וסקסית פראית -שטן שכזה עוד לא ראיתי .שטן נוראי 6) את מי אתם מצודדים את צליל או קארין ? צליל שליטע 7) סה"כ מ 1-10 איך הייתה העונה ? 10,עונה מצוינת 8) יש עונות יותר טובות ? לא 9) מהו המשפט הכי מטומטם שנאמר בדוגמניות 3 ?יש המון.. 10) ובסה"כ איך היה השאלון ?מעולה

למעלה