שאלת אריזה

Tali1912

New member
שאלת אריזה

כשאתם מגיעים לקופה ושואלים אותכם לארוז לכם לאריזת מתנה? מה תשובתכם? * לא איכפת לי. * מסתפק/ת שישימו בשקית וזהו * למה לא, שיארזו, בכיף, ביחוד בתקופת החגים משקיעים באריזת מתנה. * עונה, זה בסדר זה בשבילי, אין צורך לארוז, תודה.

בד"כ אין לי סבלנות ../images/Emo178.gif

אני מאוד אוהבת קניות אבל בזריזות לא מסוגלת לחרוש שעות וברגע שמיציתי אני חייבת לעוף משם רוב הפעמים כשמגיע רגע האריזה זה כבר הרבה אחרי שרציתי לסיים וללכת ובאופן כללי אני בעצמי מאוד אוהבת לארוז נהנית מזה מאוד לא מזמן עזרתי לחברה לארוז את הדירה שלה והיה לי כיף תנו לי פצפצים ונייר דבק ואני מבסוטה ולארוז מתנות זה בכלל מגניב הניירות המבריקים והסלסולים הצבעוניים... תענוג!

Tali1912

New member
לי יש סבלנות

אני מאוד אוהבת אריזות ביחוד עם זה מתנה שקניתי למישהו/היא. אם זה אני בדרך כלל אין לי בעיה שישימו בשקית וזהו. יש חנות אחת בחיפה שאני לקוחה קבועה שם שאפילו שהם יודעים שאני קונה לעצמי שם <חנות שוקולדים
-שוקולטה במרכז הכרמל מי שמכיר> אז החג הזה הם הביאו לי אותה באריזה קלאסה. אני לא מכחישה שהיה לי נחמד האריזה ו....גם מה שבפנוכו

אני תמיד אומרת שיארזו..

לא תמיד יש לי בבית חומרים לארוז בעצמי ואם אני כבר שם אז למה לא? מה שכן גם שאני קונה לעצמי אני אוהבת שאורזים לי למתנה..
טיפשי?אולי,אבל זה נחמד להגיע הבייתה ולפתוח את ה"מתנה"

Tali1912

New member
אויי ויי

אם אני הייתי צריכה לארוז בעצמי, האריזה היתה נראית יותר נייר הדבקה מאשר נייר אריזה. קרה לי פעם שקניתי מתנה מהממת לברית מילה, כל התכולה של המתנה היתה כל כך יפה ושהמוכרת באה לארוז לי הנייר היה פשוט מזעזע ובכלל לא מתאים לאריזת מתנה לתינוקות, אז ויתרתי מראש על העטיפה, רק כדי שהמתנה אפשר יהיה בהצצה לראות אותה. צדקתי במקרה הזה התגובות היו WOW איזה יופי. אה נזכרתי בעוד משהו-הים לשאלות
כשאתם מקבלים מתנה, אתם מביאים אותה בקריעה מיידית של העטיפה? פותחים אותה מייד <הסקרנות.... סקרנות> פותחים את העטיפה ואפילו שומרים את הנייר. מחכים עד שהאורח יצא מפתח הדלת ואז רצים למתנה ואודרוב פותחים/קורעים את העטיפה. כמה יצא לכם להשתמש בפתק החלפה?

חחח חשבתי שאמרת אוי ווי על ההודעה שלי../images/Emo3.gif

(כו שכן?
) אני פותחת ישר את המתנה
לא קורעת בברוטליות את העטיפה אבל גם לא נזהרת כי אני לא מאלה ששומרים את העטיפות.

Tali1912

New member
לא על ההודעה שלך

עליי, מדמיינת אותי אורזת אריזה ומחסלת נייר הדבקה שלם, חותכת עם השיניים מדביקה בקצה השולחן את החתיכות כדי שחלילה לא יזוזו לי האוזניים שעשיתי לה ולבקש תחזיקו פה, פה פה כן פה, תשימו אצבע פה ועכשיו פה יופי תודה רבה,בקיצור אני משאירה את המלאכה לחנות.

foggy night

New member
אריזות

אם זה מתנה בדרך כלל אני מבקשת שיארזו לי, אלא אם זה חלק ממתנה ואני מתכוונת לקנות עוד דברים ולארוז בעצמי את הכל יחד. אם זה לעצמי - תלוי. יש חנויות שאני מאוד אוהבת את האריזה שלהן, למשל אורזים עם סרטי בד יפים או משהו דומה, ואז אני שמחה כשאורזים לי. בדר"כ אני אומרת שזו מתנה לעצמי ושואלת אם אפשר בכל זאת לארוז. בדר"כ אני לא מבקשת אריזה - אם זה סתם נייר וסיילוטייפ... מעצבן אותי שזה סתם ממלא לי את הפח... יותר מזה - אם אני בשופינג כהילכתו - בדרך כלל אני לוקחת שקית רק בחנות הראשונה ומשאר החנויות מבקשת רק קבלה ושמה הכל באותה שקית... גם נוח יותר וגם אקולוגי יותר.

מיכי7

New member
יש לי סבלנות..

אם זה מתנה אז אני אחכה שיארזו לי ואם זה לעצמי אז אין סיבה שיארזו..

למעלה