שבוע טוב ומבורך מסר

עליזה 63

New member
שבוע טוב ומבורך מסר

א הוֹדוּ לַיהוָה, קִרְאוּ בִשְׁמוֹ; הוֹדִיעוּ בָעַמִּים, עֲלִילוֹתָיו. ב שִׁירוּ-לוֹ, זַמְּרוּ-לוֹ; שִׂיחוּ, בְּכָל-נִפְלְאוֹתָיו תהילים פרק קה אני לא אסטרולוגית אבל התחושה באויר קצת כבדה. כמו מין אבל לא יודעת גם למה ולהסביר. והנה יצאו שתי הפסוקים האלה,ביקשתי מה' מסר לשבוע חדש וליום אהבה וזה מה שיצא. ונכון שמישלבד כואב לו שהוא לא בזוגיות. והמיטה קרה,וכל החיים מתנהלים לבד,ואין את מי חשתף והכל לבד ,וזה יותר קל שזה בא בשניים,וקשה להודות לה'. כמו ששתי הפסוקים יצאו,אז היום מהמקום שלי בלבד. בוחרת כן להודות לו על כל מה שנותן לי. ולהודיע בעמים מה הוא עשה בשבילי. לזמר לו כי רק אני וה' יודעים כל אחד מאיזה תופת של זוגיות הוא או היא יצאו. צריך תמיד להסתכל על החצי כוס המלאה. העולם מלא באהבה ,ביני לבין עצמי,בוראי,ילדי,והסובב אותי. אז מאיזה צד אתם בוחרים להודות לשם היום. שבוע טוב והשם יברככם מעושר מתנות ידיו,ויעניק לכל אחד אהבה כמו שחפצה ליבו אמן.

DEL7

New member
עליזה

מאחלת לך ולילדייך אהבה,ואושר ועושר אמן ואמן!

DEL7

New member
עליזה - חשבתי על משהו

שטחת כאן את הכאב שלך על חסר כלשהו (התמקדת במה שאת לא רוצה) תביטי בשרשור למטה לגבי הסוד, יתכן שמה שעשית בעצם יביא לך עוד ועוד מזה. אז אפשר להוסיף לאמירת התודה שלך גם התתמקדות במה שאת רוצה (ולא במה שאת לא רוצה) אולי תצליחי בזה יותר מרבי נחמן
"...שהמחשבה תהיה בבטול כל ההרגשות" -הרב מתנה את הדברים באומרו את המילה רק – היינו שצריך להגיע למצב בו אנו עוסקים בהתמקדות וחשיבה(תפילה מכוונת) – שהיא בבחינת דמיון מודרך- עם ביטול כל ההרגשות הנלוות של החוסר האמיתי בו אנו נמצאים – אשר הן המעכבות, ועצם זה שהן קיימות- גם אם במעומעם – גורמות להרחקה מן המבוקש ולא להפך. לכן, ישנה עבודה נוספת ומשמעותית על מנת להגיע למצב בו מבטלים אנו את הרגשת החסר – בכך יוצרים הנעה אמיתית בכל המימדים למימוש רצוננו."

DEL7

New member
וסליחה אם פגעתי בך, עליזה יקרה

באמת שזאת לא היתה הכוונה שלי

עליזה 63

New member
ממי אני כל ערב

מודה לו על כל מה שיש ומה שאין,ומבקשת ממנו שיתן לי זוגיות בזמנו ולא בזמני וכראות עיניו,ולא לא נפגעתי

DEL7

New member
עליזוש

לפי רבי נחמן, לבקש...זה סוג של חוסר. להבנתי, מה שהוא מציע זה לראות את עצמך בזוגיות

אתם בטח יודעים

שיש רמות הבנה שונות לכל אחד ואחת מאיתנו. וגם אם נגיד שיבוא יום ותהיה דת אחת לכל אנשי הכדור הזה, הרי שגם זו תהיה מאוחדת מבערך שבעה מיליארד הבנות שיצטרפו לאחת כוללנית זו אתם בטח יודעים = אתן בטח יודעות

למעלה