שטרית יפרסם מכרזי תח"צ חדשים

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
אכן, כתוב באופן כללי "השרון", אך יש

מעניין לאיזה חלק מאיזור השרון
מתכוונים בהודעה.
לי תחושה שזה לפחות של אחד המקומות: הוד השרון-כפר סבא-רעננה-הרצליה. לאיזור השרון הצפוני כבר עברו הקווים ל"נתיב אקספרס" ובאיזור הדרומי יותר, כמו: נחשונים, רינתיה, כפר מעש ועוד הקווים יעברו ב-2006 לחברת "קווים".

אוי ואבוי...

לי תחושה שזה לפחות של אחד המקומות: הוד השרון-כפר סבא-רעננה-הרצליה. לאיזור השרון הצפוני כבר עברו הקווים ל"נתיב אקספרס" ובאיזור הדרומי יותר, כמו: נחשונים, רינתיה, כפר מעש ועוד הקווים יעברו ב-2006 לחברת "קווים".
אוי ואבוי...
לוקחים גם את קווי השיכון! גרוע מאוד... איפה אני אתנחל עכשיו?

וולבו

New member
הכוונה באזור השרון היא לנתניה.

הכוונה באזור השרון היא לנתניה.

חדשות קווים: היום מצפה 95-561-00

שטרית יפרסם מכרזי תח"צ חדשים
הודעה לעיתונות מטעם דובר משרד התחבורה
בקו 36, עם נוסעים, בדיוק יוצא מצומת לה-גווארדיה/המסגר ללא חלון צד!!! עם נוסעים! בדן ואגד זה בחיים לא היה קורה...

אתה ראית פעם אוטובוס נוסע בלי חלון?

כי אני לא... ואני גם לא חושב שזה חוקי להסיע ככה נוסעים... וזה לא שהוא היה לקראת סוף הנסיעה, או שזה בדיוק נשבר/התפוצץ. הכל היה נקי, ישבו אנשים ליד החלון (מה שמונע אפשרות של רסיסים על המושבים) והוא בדיוק יצא מהתחנה המרכזית לכיוון אור-יהודה.

fireman

New member
נשמע לי הזוי הדבר הזה.

כי אני לא... ואני גם לא חושב שזה חוקי להסיע ככה נוסעים... וזה לא שהוא היה לקראת סוף הנסיעה, או שזה בדיוק נשבר/התפוצץ. הכל היה נקי, ישבו אנשים ליד החלון (מה שמונע אפשרות של רסיסים על המושבים) והוא בדיוק יצא מהתחנה המרכזית לכיוון אור-יהודה.
נשמע לי הזוי הדבר הזה.
אתה בטוח שלא ניקו את החלון בצורה טובה?

זה בדיוק מה שחשבתי, אבל אז ראיתי

נשמע לי הזוי הדבר הזה.
אתה בטוח שלא ניקו את החלון בצורה טובה?
זה בדיוק מה שחשבתי, אבל אז ראיתי
את השיער של הנוסעים מתנופף ברוח... והוא היה "מבריק מדי" יחסית לשאר החלונות.

9108701

New member
אנדי אתה צודק חלילה ונוסע חותך את י

אנדי אתה צודק חלילה ונוסע חותך את י
דו או רסיס עף לעינו מי ישא באחריות הא אני לא זז מטר אחד עם נוסעים אפילו לא שוטר יקח אחריות

וולבו

New member
גם אני ראיתי 0303 פרטי מודל 85 או

גם אני ראיתי 0303 פרטי מודל 85 או
84 מסתובב בלוד במשך כמה שבועות בלי חלון צד בהסעות תלמידים. יש לציין שזה היה בחודשי הקייץ כך שלפחות התלמידים היו מאווררים.....

JayZed

New member
היום גם ראיתי אחד (לא רשמתי מספר

בקו 36, עם נוסעים, בדיוק יוצא מצומת לה-גווארדיה/המסגר ללא חלון צד!!! עם נוסעים! בדן ואגד זה בחיים לא היה קורה...
כהרגלי
) ליד רכבת מרכז נוסע ללא שילוט מספר כלל, עם נוסעים. הוא הגיע לתחנה, הנהג פתח את הדלת הקדמית וצעק "קו 55!" ואחרי שאף אחד לא עלה, הוא נסע. אני מניח שמי שלא עמד ממש מול הדלת של האוטובוס כמוני לא שמע אותו בכלל ונשאר להתרענן בתחנה עד שיבוא האוטובוס הבא...

mucool2

New member
חאפר?

כהרגלי
) ליד רכבת מרכז נוסע ללא שילוט מספר כלל, עם נוסעים. הוא הגיע לתחנה, הנהג פתח את הדלת הקדמית וצעק "קו 55!" ואחרי שאף אחד לא עלה, הוא נסע. אני מניח שמי שלא עמד ממש מול הדלת של האוטובוס כמוני לא שמע אותו בכלל ונשאר להתרענן בתחנה עד שיבוא האוטובוס הבא...
חאפר?

JayZed

New member
חאפר עם אוטובוס? על מה אתה מדבר?

זה היה אוטובוס של קווים, VOLVO B7L מרכב "מרכבים", במצב רעוע למדי (למרות היותו חדש). השילוט לא עבד בכל צדדיו של האוטובוס, והנהג לא טרח אפילו להדביק דף נייר עם המספר.

mucool2

New member
לא חאפר אבל נראה כמו חאפר

זה היה אוטובוס של קווים, VOLVO B7L מרכב "מרכבים", במצב רעוע למדי (למרות היותו חדש). השילוט לא עבד בכל צדדיו של האוטובוס, והנהג לא טרח אפילו להדביק דף נייר עם המספר.
לא חאפר אבל נראה כמו חאפר
בושה...

levikon

New member
גם לי זה קרה פעם.

כהרגלי
גם לי זה קרה פעם.
עם איזה EL צולע של דן בקו 51. הנהג המסכן היה צריך להגיד בקול גדול קו 51 לאורך כל הדרך. כל נוסע שני שעלה העיר שאין מספר על הרכב והנהג היה צריך להגיד לכל אחד שהוא יודע ובגלל זה הוא אומר את מספר הקו. היה מצחיק לראות את זה. בכל מקרה, אני לא מבין מה קשה כל כך לקחת דף A4 ולכתוב בטוש עבה 51 ולהצמיד לחלון? טוב, לחברות התח"צ פתרונות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה