שינוי מיקום קיר המגן על דלת הממ"ד..

מצב
הנושא נעול.

silvey

New member

בדירה הנ"ל, (שאתם כבר מכירים...) אנחנו רוצים להעביר את קיר המגן בצורה כזאת שאפשר יהיה להגדיל את הסלון ושיווצר פרוזדור יותר קטן ששטחו מבוזבז. הקבלן המבצע מנסה להתחמק מהשינוי בטענה שפנייה להג"א היא פרוצדורה מסובכת מאוד (!) והיה אם יסכימו לשינוי, נצטרך לשלם אגרה יקרה על הטיפול בשינוי והאישור. רציתי לדעת מה דעתכם המלומדה ונסיונכם במקרים דומים ואיך הייתם משנים את הקיר והיכן הייתם ממקמים את המעבר לחדרים. בתודה מראש.

silvey

New member
מצרפת שרטוט של שינוי.

בדירה הנ"ל, (שאתם כבר מכירים...) אנחנו רוצים להעביר את קיר המגן בצורה כזאת שאפשר יהיה להגדיל את הסלון ושיווצר פרוזדור יותר קטן ששטחו מבוזבז. הקבלן המבצע מנסה להתחמק מהשינוי בטענה שפנייה להג"א היא פרוצדורה מסובכת מאוד (!) והיה אם יסכימו לשינוי, נצטרך לשלם אגרה יקרה על הטיפול בשינוי והאישור. רציתי לדעת מה דעתכם המלומדה ונסיונכם במקרים דומים ואיך הייתם משנים את הקיר והיכן הייתם ממקמים את המעבר לחדרים. בתודה מראש.
מצרפת שרטוט של שינוי.
מה דעתכם על הכתוב? האם זה באמת הפתרון המקסימלי? והאם הייתם יכולים לשנות אחרת?

השינוי נראה בסדר.

מצרפת שרטוט של שינוי.
מה דעתכם על הכתוב? האם זה באמת הפתרון המקסימלי? והאם הייתם יכולים לשנות אחרת?
השינוי נראה בסדר.
אולי הייתי מחליף את כיוון הדלת. האמת, די בלאגן לשנות מבחינת הג"א... אבל אפשרי.

אפשר לחלוק על דעתך?

השינוי נראה בסדר.
אולי הייתי מחליף את כיוון הדלת. האמת, די בלאגן לשנות מבחינת הג"א... אבל אפשרי.
אפשר לחלוק על דעתך?
השינוי ממש לא לעיניין. אני לא גולשת קבועה כאן ולכן לא מכירה כמו כולם את סיפוור הדירה הזו ואני לא יודעת מי מייעץ לגולשת בעיצוב ובתכנון השינויים. מהתיקון הזה אני מוצאת את היועץ שלהם מאוד לא מיקצועי. וכל זאת למה? 1. התכנון המקורי עדיף שבעתיים. 2. הסלון לא גדל יותר בעקבות השינוי 3. ההול בין החדרים הופך לצפוף וקלסטרופובי, אם לא בילתי ניתן למגורים (נהיה מבוך!) 4. לפני שרצים להג"א (וזה ממש לא סיפור! רק לקבלן זו התעסקות שעולה לו כסף) צריך לבדוק דרישה חשובה של הג"א: מול הדלת, בכל מרחק, אסור שיהיו חלונות או דלתות חיצונייות. (בתחום שבין שני אלכסוני 45 מעלות) לעניות דעתי, הויטרינה של הסלון "נצפית" מדלת הממ"ד מה שמשאיר את הממש חשוף ומבטל את הסיכוי לאישור הג"א. בסיכומו של עיניין, גם אם טעיתי בסעיף 4, הלהבה לא שווה את הניר. היא לא שווה בכלל!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה