שירשור בעיות -

Mrs Bloom

New member
../images/Emo153.gif|חמוס| נורא מעודד

ה ב ו ב ה

New member
../images/Emo208.gif

הקפצההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

ה ב ו ב ה

New member
|הקפאני אקפיץ, כי לא יתכן שזה יעבור

לדפים אחרונים. כבר כמה ימים שחמוס "צועק" על הבעייה הזו, ואני כבר גם סובלת מזה, ואין לי דרך לבדוק איזה אלבומים שיחררתי, אין לי מעקב עליהם, אין לי כלום! זה לא ייתכן שהנושא הטעני הזה כבר שבוע ללא טיפול ולא זוכה ליחס ו/או תיקון!

Mrs Bloom

New member
../images/Emo153.gif|חמוס| חחחחחחחח...

את מצחיקה שאת קוראת לי "חמוס"

שירשור בעיות -

אנא שרשרו את הבעיות שאתם נתקלים בהן לכאן, אם אפשר תחת קטגוריה מתאימה (או פיתחו קטגוריה כזו אם חסרה)

ר2ידוש

New member
בעיה של כתיבת שירים

ברגע שאני לוחצת ללהקה לכתב שיר מופיע דף ובו מודעים על תקלה ואז נראה כאילו הלהקה יוצרת שיר אבל לא... אז אני צריכה לבטל את זה ומורידה להם את כל האנרגיה סדרו את זה מהר שנוכל להמשיך לשחק ולהנות!

מ ו ר י 1

New member
בעיה

הוצאתי תקליט ב-6.8 ובתאריך-19.8 הייתה ההכנסה האחרונה הכנסות מהאלבום Pink Floyd 19 באוגוסט | 10:56 ₪12 ההכנסה הראשונה שלי הייתה מעל למליון ש"ח הייתי אמורה לקבל תואר לא? וכל האלבומים שהוצאתי אחרי וחלק שהוצאתי לפני שקבלתי תואר ועברו כבר יותר מ-3 ימים היום אנחנו ב-25 וזה נגמר ב- 19 להקה 1749 תודה מראש מורי

מ ו ר י 1

New member
בעיההה

הוצאתי תקליט ב-6.8 ובתאריך-19.8 הייתה ההכנסה האחרונה הכנסות מהאלבום Pink Floyd 19 באוגוסט | 10:56 ₪12 ההכנסה הראשונה שלי הייתה מעל למליון ש"ח הייתי אמורה לקבל תואר לא? וכל האלבומים שהוצאתי אחרי וחלק שהוצאתי לפני שקבלתי תואר ועברו כבר יותר מ-3 ימים היום אנחנו ב-25 וזה נגמר ב- 19 להקה 1749 תודה מראש מורי

איך יכולה לרדת לי משכורת של מליון

ן-, כשבעצם מה שיש לי זה קצת יותר מזה? קצת הגיון.. חוצמזה שזה גם-כן, זה לא יורד בכלל..

כנראה שחזרה עוד פעם הבעיה ש :

זה כותב בדו"ח משכורות כמה נשאר אחרי הירידה במקום כמה ירד באמת. או משהו דומה. אבל אם לא ירד לך כל הסכום הזה, אז מה הבעיה בעצם ?

נצלש!!!!

זה קרה גמלי היו לי חמישה מיליון ומשו כסף ואחרי לילה של הופעות אני באה בבוקר ורואה שירדתי לארבע מיליון, איך זה קרה? וממתי המשכורות מתחילות באמת לרדת? הם אף פעם לא ירדו באמת!!!! ירד לי במשך הלילה יותר ממיליון!!!!!!!

למעלה