שלום לפורום ! אני מבקש לשאול

מצב
הנושא נעול.

מהן האפשרויות העדכניות בכדי לבצע קירות פנים ( פרט לקירות גבס ) וחוץ . האם יש אפשרות להתחמק משרותיו של טייח ? הם דורשים הרבה מאד כסף .

gerson1

New member
מספר אפשרויות:

מהן האפשרויות העדכניות בכדי לבצע קירות פנים ( פרט לקירות גבס ) וחוץ . האם יש אפשרות להתחמק משרותיו של טייח ? הם דורשים הרבה מאד כסף .
מספר אפשרויות:
תשאיר את הבלוקים כמו שהם-סגור את המרווחים בצןרה טובה יותר, בחר בבלוקים איותיים ותשחיל חשמל דרך החורים. 2. בלוקי גבס 3. אשקלית וכד' 4. על תבנה קירות-השתמש בריהוט כקיר 5. חומרים שונים למחיצות כגון דיקטים, קרטון ופולימרים שונים 6.-בסוף כמובן שכל פתרון יעלה לך כמעט אותו דבר-אז על תבנה כלל

גולי מ

New member
אם אתה מתכוון להעביר חוטי חשמל

מספר אפשרויות:
תשאיר את הבלוקים כמו שהם-סגור את המרווחים בצןרה טובה יותר, בחר בבלוקים איותיים ותשחיל חשמל דרך החורים. 2. בלוקי גבס 3. אשקלית וכד' 4. על תבנה קירות-השתמש בריהוט כקיר 5. חומרים שונים למחיצות כגון דיקטים, קרטון ופולימרים שונים 6.-בסוף כמובן שכל פתרון יעלה לך כמעט אותו דבר-אז על תבנה כלל
במחיצות הללו, אני מציעה לך לדבוק בחומרי הבניה שאינם דליקים.

../images/Emo45.gif

במחיצות הללו, אני מציעה לך לדבוק בחומרי הבניה שאינם דליקים.

תודה !

מספר אפשרויות:
תודה !
אבל אני חושב שסעיף 6 שלך לא נכון . טייחים רוצים 10000$ לוילה פשוטה + 2000$ עלות החומרים לטיח , לא נראה לי ששדרוג החומרים לקירות יעלה באותה המידה .

atomic liZ

New member
שאלה

שאלה
אני סטודנטית לאדריכלות ואני רוצה לדעת כיצד מחשבים גגות שטוחים (שיפועי גגות)- רגילים

מצב
הנושא נעול.
למעלה