שלום לצוף וצליל

s o m s o m

New member
שלום לצוף וצליל ../images/Emo65.gif

קודם כל איחולים לבביים והרבה הצלחה בפורום החדש! תהיתי האם תוכלנה לעזור לי בניסוח שאלה לפריסה: אני יוצא עם בחורה כבר 3 שנים ללא מחוייבות. היא מיוחדת מאוד, אבל מעולם לא הוכרזנו כזוג רישמי, והקשר ביננו הוא רומנטי אך ללא מחוייבות - לכל אורך התקופה היא יוצאת עם בחורים אחרים ואני עם אחרות. זה נשמע כמו סידור מצויין, רק כשלאחרונה התחיל להפריע לי מאוד העניין הזה, אני מתבגר ולא נעשה יותר צעיר ואני מתחיל לחוש קנאה כאשר אני יודע שהיא נמצאת בחברת גברים אחרים. אני חושש לדבר איתה על העניין הזה, כי זה יכול לגמור על הקשר ביננו ואני לא רוצה לאבד אותה. כיצד אני יכול לדעת מהן הכוונות שלה אליי? האם היא בכלל רואה אותנו ביחד בסופו של דבר? הרי לא יכול להיות שזה הסידור שאותו היא רוצה לכל החיים, נכון??? אשמח מאוד לתשובה, שוב - הרבה בהצלחה

צ ל י ל 8

New member
היי סוםסום ../images/Emo140.gif

אתה יכול לנסות לשאול: מה כוונותיה הרומנטיות של X כלפיי בחודשיים הקרובים? 5 קלפים+קלף סיכום. לפי הפריסה, נבחר ללכת עם זה הלאה...

s o m s o m

New member
הנה הפריסה שלי, תודה ../images/Emo163.gif

מה כוונותיה הרומנטיות של איקס כלפיי בחודשיים הקרובים? 1. 9 חרבות 2. 9 מטבעות 3. 4 מטבעות 4. נער החרבות 5. אס המטות קלף סיכום: האיש התלוי מה זה אומר? מקוה שלא אתאכזב

צ ל י ל 8

New member
שוב.. ../images/Emo68.gif

מה - 9 חרבות כוונותיה הרומנטיות - 9 מטבעות של איקס - 4 מטבעות כלפיי - נער החרבות בחודשיים הקרובים - אס המטות קלף סיכום: האיש התלוי תראה, נראה כי הדבר ממש מטריד מנוחתך בלילות.. אבל, אני חושבת שכרגע טוב לבחורה ממש כמו שהיא. אני לא בטוחה שהיא מחפשת כיוון של מיסוד, ולאו דווקא איתך. ייתכן שאותך היא רואה שדבר לא יציב בחייה, בדיוק כפי שתיארת זאת קודם. לדעתי, אם אתה מעוניין בה, אתה צריך ליזום איתה שיחה מאוד רצינית ולהבהיר לה ששינית את כיוון הידידות בינכם ושאתה רואה בזה יותר ממה שהיה בינכם קודם. עפ"י מה שאתה מתאר את זה, נראה כי אתה מאוהב. אז למה לא לקחת את הסיכון ולאמר לה את זה? אני חושבת שהחודשיים הקרובים יהיו זמן טוב לעשות זאת! המון המון בהצלחה

s o m s o m

New member
הי

נכון את צודקת, הנושא באמת מדיר שינה מעיניי כי כשאני יודע שהיא יוצאת עם בחורים אני ממש מרגיש קנאה. הפריסה הזו הראתה בעצם שטוב לה ככה ואין לה אליי שום אהבה או רצון להיות איתי בקשר אחר, לא? אז אני מפחד שאם אני אעשה איתה שיחה על הקשר והרגשות שלי והקינאה והכול זה ילחיץ אותה והקשר ייהרס. אחרי הכל, כמו שאמרתי, אני לא רוצה לאבד אותה. יש פריסה שאני יכול לעשות כדי לדעת אם כדאי לי לעשות את זה או לא? תודה רבה על התשובה

צ ל י ל 8

New member
בוודאי שיש ../images/Emo3.gif

אבל אם הקנאה אוכלת אותך, אתה מעדיף להמשיך ככה? למה לא לברר איתה את העניין. ככה לפחות תדע באמת מה רגשותיה כלפיך..... ובכל זאת, ניתן לשאול: האם כדאי לי לשוחח עם X בעניין רגשותיי אליה בחודש הקרוב? 7 קלפים+קלף סיכום

s o m s o m

New member
תודה לך, הנה הפריסה

האם כדאי לי לשוחח עם X בעניין רגשותיי אליה בחודש הקרוב? 1. נער החרבות 2. 4 חרבות 3. 6 חרבות 4. מלך החרבות 5. אס החרבות 6. 4 גביעים 7. השטן קלף סיכום: גלגל המזל הרבה חרבות... מה זה אומר? מצפה לתשובתך בקוצר רוח תודה על תשומת הלב שלך

blackcat2

New member
הי ../images/Emo41.gif

האם כדאי לי לשוחח עם X בעניין רגשותיי אליה בחודש הקרוב? 1. נער החרבות 2. 4 חרבות 3. 6 חרבות 4. מלך החרבות 5. אס החרבות 6. 4 גביעים 7. השטן קלף סיכום: גלגל המזל ההתלבטות מצידך באם לומר לה את שעל ליבך או לא גובה ממך הרבה מאד שקט נפשי שמתבטא אפילו בנדודי שינה או במחשבות טורדניות (המספר 4 המופיע פעמיים מעיד על כך). אתה במצב של קיפאון ומתקשה להכריע את הענין לכאן ולכאן ואני לא אתפלא אם לעיתים אתה מחפש מפלט בתקווה להשיב לך את הכוחות שאבדו. שניכם אנשים מאד רציונאלים ואין לי כל ספק שאם תשוחח איתה השיחה תהיה עניינית וישירה. אס החרבות המתאר אותה גורם לי לחוש שידה על העליונה והיא זו שתחליט בסופו של דבר לכאן ולכאן בעקבות השיחה שתנהל עימה. קלף 4 הגביעים מדגיש את שפע האופציות המוצע לה אולם בו בזמן את אי נכונותה לבחור אחד ומיוחד. השטן מעיד על כך שלא יחול שינוי לטעמי בחודש הקרוב ודברים יוותרו בעינם מה שיעורר את זעמך או אכזבתך. גלגל המזלות כמסכם הפריסה מעיד על כך שהקשר בינכם ימשיך לסבול מעליות ומורדות למרות השיחה המתוכננת. בי

צ ל י ל 8

New member
../images/Emo9.gif כן

האם כדאי לי לשוחח עם X בעניין רגשותיי אליה בחודש הקרוב? האם - נער החרבות כדאי - 4 חרבות לי - 6 חרבות לשוחח - מלך החרבות עם איקס - אס החרבות בעניין רגשותיי אליה - 4 גביעים בחודש הקרוב - השטן קלף סיכום: גלגל המזל אני חושבת שזה בלתי נמנע. שוב אתה מאוד מתלבט (למה?). אני חושבת שזה ייתן לך הרבה שקט נפשי ותרגיש מאוד משוחרר כאילו עשית איזו כברת דרך אדירה. מלך החרבות בהחלט ממליץ לך לשוחח איתה באופן שקול והגיוני. אס החרבות המייצג אותה מראה לדעתי שהיא אפילו לא חושבת שזה מה שאתה מרגיש כלפיה. היא מאוד תופתע ואולי זה יגרום לה לחשוב עליך קצת אחרת. היא חושבת שאין לך רגשות כלפיה ושאתה פשוט אדיש בגלל אופי היחסים שלכם בעבר. אם תדבר איתה בחודש הקרוב, אתב בהחלט תרגיש שהשתחררת מכבלים שכבלו אותך לאחרונה. גלגל המזל כעצה קורא לך לצאת לעשות את המעשה כי זה בלתי נמנע. מה שבטוח, השיחה לא תהיה שגרתית.
החרבות, דרך אגב, מראים על צורך במחשבה בהירה והחלטית.

s o m s o m

New member
עכשיו אני קצת מבולבל ../images/Emo132.gif

blackcat בעצם לא חושבת שיהיה שינוי בחודש הקרוב ומכך אני מבין שלא ממליצה לי לנהל את השיחה, ואילו צליל כן ממליצה לנהל את השיחה החודש. אז... מה עושים? צריך אולי דעה שלישית להכרעה? איך כל אחד רואה דברים שונים בקלפים? זה מעניין. אשמח להסבר. שוב תודה רבה על תשומת הלב.

batgalim

New member
לא צריך להתבלבל כל כך מהר...../images/Emo12.gif

אם תקרא היטב את הפירושים ותפנים - תראה שהם לא שונים כל כך האחד מהשני... בכל מקרה - גלגל המזל מדבר על כך שהעניינים המדוברים נמצאים כרגע בנקודת השיא - נקודה ממנה אפשר או לרדת או לעלות, כלומר - המצב חייב יהיה להשתנות לאחר השיחה - לכאן או לכאן. השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך היא - האם אתה מוכן לשינוי? השאלה מגיעה אצלך ממקום של קיפאון שמגיע מתוך הבלבול בו אתה שרוי כיום, והשיחה הזו תעזור לך להסדיר את מחשבותיך לגבי הבחורה. זה לא אומר שהדברים יסתדרו ולהיפך - השיחה פשוט "תסדר" לך את הדברים ותראה לך את הדרך מכאן והלאה. 4 גביעים מראה שהבחורה אינה מעוניינת ברגשותיך כלפיה כרגע, והיא נהנית מהמצב שהנכם נמצאים בו כיום, אך כפי שפירשו קודמותי - אס החרבות מראה שיכול להיות שבעקבות השיחה ביניכם, היא תראה את הדברים אחרת - ותשנה את יחסה כלפיך לחיוב או לשלילה... ולטארולוגית הדגולה black cat יקירתי - שולחת מכאן את אהבתי

s o m s o m

New member
אתן גדולות - אין כמוכן ../images/Emo24.gif

התגובה האחרונה של batgalim אכן הבהירה לי סוף סוף את פירוש הפריסה ועזרה לי להחליט. אהבתי במיוחד את התשובה שלך, batgalim, תודה. עזרתן לי לעשות קצת סדר במחשבות ואני חושב שאני אכן אלך לדבר איתה במקום להמשיך ולחשוב על הנושא עם עצמי ו"להאכל" מפבנים כל הזמן. הבחורה שלי היא באמת מאוד ריאלית ואולי באמת גם אם אין לה שום דבר אלי כיום זה רק משום שככה היא התרגלה, ושיחה שתבהיר לה הכל תשנה את דעתה... כל דבר בעתו. אני אשוחח איתה, ואני מודה לכן מקרב ליבי, עזרתן לי מאוד. כל הכבוד לכן!

blackcat2

New member
../images/Emo140.gifבהצלחה ו...

תעדכן אותנו לגבי ההתרחשויות. בי

למעלה