שלום מהונגריה------->>>>>>>>

קרן משם

New member
שלום מהונגריה------->>>>>>>>

יש פה מישהו שגר בהונגריה? (נראה לי שרק אני
) הנה תמונות ממצבינו פה! קרן

קרן משם

New member
ועוד אחת....הילדים שלי על מזחלת

(הם שלישיה) וקרררררררררר בררררררררר 20-מעלות!!

een ogenblik

New member
הזדמנות נוספת (אחרונה?) לתפקד

כוועדת קבלת פנים. היי קרן. רוצה קפה/תה/שוקו? אני בדרך כלל מציעה גם שתיה קרה, אבל התמונה גרמה לי לחשוב שאין צורך בכך. את כותבת שרק את בהונגריה, ואז מוסיפה את המילה "מצבינו", שבדרך כלל מצביעה על רבים. האם את יכולה לשתף אותנו בקורותיך וסיבותיך?

קרן משם

New member
מצבינו=משפחתי

ותודה נס קפה של עלית יהיה נפלא
עברנו להונגריה לפני 8 חודשים.... לא למטרת שליחות לא עובדים היי טאק אני ישראלית (בדמי!) ובעלי הונגרי (בדמו!) והכרנו בישראל... לפני כ7 שנים הוא עלה ארצה ושם הכרתי אותו... התחתנו, ילדנו ילדים (ת´שלישיה) ואז קיבלנו ת´בום של החיים שלנו... להפתעתנו גילינו שללא עזרה רבה מאוד של המשפחה לא נוכל לעבור ת´זמן הקשה הזה ...הן פיזית והן כלכלית....לגדל 3 תינוקות זה מאוד קשה! כל משפחתו של בעלי גרה הונגריה ומצידם קיבלנו תמיד תמיכה ועזרה. משפחתי מתקשה לתת זאת (אמי חולה סופנית ואבי ....בין לבין איתה) כעת....אני "עולה" חדשה ומבינה אך בעלי הרגיש כשעלה ארצה... האמת? יש לי המון מה לכתוב על מצבי הנפשי/חברתי(לא יודעת להגדירו) ...אני מדברת על קרן, רק על קרן ולשם שינוי לא על משפחתה. תודה על קבלת הפנים!! אני פה!

een ogenblik

New member
../images/Emo96.gif (אני מעדיפה פילטר)

נשמע לי קשה לטפל השלישיה, ונשמע לי קשה להיות רחוקה כעת מאמך (אני יודעת כיצד הרגשתי כשאימי התקשרה לספר שסבתי נפטרה, ורגשי האשמה ששטפו על כך שלא הייתי לעזור שם). אנו תמיד נכונים לשמוע על חוויות קליטה, מאחר וזה פותח פתח מיידי להשתפך בקיטורים משלנו (וכבר הסכמנו שקיטורים הם חלק מהותי מהפורום). (יש גם פורום חדש של משפחות בחו"ל, האם בדקת מה המצב שם?)

קרן משם

New member
ממש כעת ביקרתי שם

אך לאו דוקא בעיניינים במשפחתיים וההורות פה מעייפת אותי אלא אני מחפשת את עצמי פה...את קרן! אני דיי איבדתי את עצמי! תחזירו אותי ארצהההההההההההההההההה אני מרגישה פליטה אני יודעת שעלי להקריב את הזמן הזה עד שילדיי יגדלו אני מתגעגעת לארץ מתגעגעת למשפחתי אני מתגעגעת לעבודתי מתגעגעת לחבריי! אני מתגעגעת לדבר בטלפון כל 5 דקות! אני מתגעגעת לדבר בעברית בכל דקה! אני פשוט מתגעגעת מלאה בחוסרים! לא השלג ומסתבר שגם לא ילדיי ממלאים לי אותם... הקרבה....זה מה שניתן לומר על מצבי.

yosense

New member
את לא לבד קרן

ויש פה סוללת אסטרונאוטים שתלווה אותך לכל קצה

קרן משם

New member
אז זהו שלא!

הייתי מתה להכיר!!! מלבד בעלי אין לי אף אחד מסביבי (ובעלי מספק אותי בתחומים רבים
אבל מה לעשות שלא בכולם!)

blixgirl

New member
../images/Emo39.gifהיי קרן

דרישת שלום מסקוטלנד
החצי השני שלי הוא סקוטי וגם אנו חיים בחו"ל... איזה יופי של שלג יש לכם שם...לפני שנה ירד כאן שלג אבל השנה החליט להיות רק קפוא וקר וחלק בכבישים ותו לא בנתיים... וולקאם לפורום בליקסי

קרן משם

New member
../images/Emo51.gif על קבלת הפנים!

הקור הזה הורס! אני לא רגילה לזה... אך ילדיי נהנים מאוד!

למעלה