שלום. קוראים לי נוי. מקווה להשתלב.

אולסנית

New member
שאלות

1. מה הסבון/ שמפו/ דאודורנט /קרם וכו´ שלכם? 2. מה הסבון/ שמפו/ דאודורנט /קרם וכו´ האהובים עליכם? תשובות שלי: אני משתמשת במוצרים של דאב והם גם האהובים עליי. בעיקר סדרת "פרש בלו".

ברוכה הבאה...

אני משתמשת בסבון נוזלי של ד"ר פישר, דאודורנט של סופט אנד ג´נטל, והשמפו של ד"ר פישר עם החלב שקדים הזה יש לו ריח ממש נעים, והמרכך של הוואי, למרות שהוא נשירה שחבל על הזמן אבל הוא טוב ויש לו ריח טוב, כל הזמן אומרים לי שיש לי ריח טוב בשיער
ובקרם גוף של דאב או של ahava הוא מריח משגע וגם מחזיק לאורך זמן. ואלה גם המוצרים האהובים עליי

katykr

New member
אני...

משתמשת בסבון נוזלי של "קרמה" ושל "דאב" (החדשים עם הגרגירים והמינרלים), שמפו של פרוקטיס ומרכך של סרקל + ספריי לשיער של סרקל..זה מקל על הסירוק לאחת מתולתלת כמוני..אני משתמשת בדאודורנט של אסתי לאודר.. לא זוכרת את השם שלו...רק שהוא שלה, ושהוא בבקבוק כחול, והוא טוב. הקרם גוף הוא של ואזלין אינטנסיב קאר ושל "לושי" (הבושם) , וקרם ידיים של bourjois (מחו"ל) או של אהבה... זה הכל, נראה לי...

plomphy

New member
תשובות!

1. סבון- אני משתמשת בסבון נוזלי של סיינט אייבס (st.ives) מארצות הברית, שמפו של Vo5 גם מארצות הברית, דאורדורנט של ליידי ספיד סטיק וקרמים של bath and body works..

SuGaRBabe1

New member
המממ ../images/Emo9.gif

סבון - אני אוהבת ת´סבון של דאב
אבל כרגע אני משתמשת באיזה סבון של נקה 7, ורוד כזה... שמפו - השמפו האהוב עליי הוא גם זה שאני משתמשת בו, ´10´ של קרליין... הבקבוק הצהוב, לא הכחול... וגם קונדישינר של זה
דאודורנט - אני משתמשת בליידי ספיד סטיק, אבל אני לא הכי אוהבת אותו... וקרם - תצחקו תצחקו, אבל אני שמה קרם לתינוק של ג´ונסון... הוא מעולה! ועושה עור חלק כזה...

angelina1

New member
היי נוי- ברוכה הבאה...

אני בד"כ משתמשת בדאודורנט של דאב - החדש- הסילק פרוטקשן ועליו אני שמה דאודורנט ספריי בד"כ.... (הגנה כפולה).... אני גם אוהבת את הסבון הנוזלי של פה- שהוא דבש וחלב שקדים שהוא פשוט מדהים.

mandy

New member
אמרו לי

שהשמפו החדש של דר. פישר, החלב שקדים הוא ממש טוב...שווה לנסות???

למעלה