שלום
אפשר שתי שאלות?

מצב
הנושא נעול.

בלינקה

New member
שלום ../images/Emo13.gif אפשר שתי שאלות?

שלום
אפשר שתי שאלות?
מתי ידעתם שהילדים שלכם מחוננים? מתי התחלתם "לעשות עם זה" משהו? וגם, האם אתם חושבים שיש קשר בין מחוננות או רכישת שפה בגיל מוקדם לבין השאלה עד כמה מוקדמים הזכרונות שלנו?

Kalla

New member
כשעבר את המבחנים של מכון סאלד

שלום
אפשר שתי שאלות?
מתי ידעתם שהילדים שלכם מחוננים? מתי התחלתם "לעשות עם זה" משהו? וגם, האם אתם חושבים שיש קשר בין מחוננות או רכישת שפה בגיל מוקדם לבין השאלה עד כמה מוקדמים הזכרונות שלנו?
כשעבר את המבחנים של מכון סאלד
בכיתה ג'. הוא החליט לעשות עם זה משהו: ללמוד בכיתת מחוננים. לא יודעת אם יש קשר מובהק. אני דיברתי יפה לפני גיל שנה, ויש לי די הרבה זכרונות מוקדמים. אך אני לא מחוננת. בני המחונן התחיל לדבר בגיל הרבה יותר מאוחר.

ציפי ג

New member
אבא שלי אדם מאוד מוכשר

שלום
אפשר שתי שאלות?
אבא שלי אדם מאוד מוכשר
והוא לא זוכר מה קרה לו אתמול, וגם לא מה קרה לו כשהיה בן ארבע. הילד הכי מוכשר שלי התחיל לדבר בן שנתים וחצי. אני מכירה כמה וכמה מחוננים שהתחילו לדבר בגיל ממש מאוחר.

איינשטיין לדוגמה

אבא שלי אדם מאוד מוכשר
והוא לא זוכר מה קרה לו אתמול, וגם לא מה קרה לו כשהיה בן ארבע. הילד הכי מוכשר שלי התחיל לדבר בן שנתים וחצי. אני מכירה כמה וכמה מחוננים שהתחילו לדבר בגיל ממש מאוחר.
איינשטיין לדוגמה

על הגדול

שלום
אפשר שתי שאלות?
על הגדול
רק בגיל 5-6 על הקטנים בגיל חצי שנה
ואני עדיין לא עושה עם זה כלום...

b e ll

New member
ידענו שהוא מאוד חכם

שלום
אפשר שתי שאלות?
ידענו שהוא מאוד חכם
בגיל ארבע כבר ידע חשבון - חיבור וחיסור עד 20. בגיל שש, לפני כיתה א', חברה שלי שאלה אותו כמה זה ארבע כפול שבע והילדון עונה בשיא הרצינות "זה פשוט מאוד - 28". שאלתי איך חישב והוא אמר "שבע ועוד שבע זה 14, ו14 ועוד 14, זה 28" לא חשבתי מחונן ממש כי לא היה לי בסיס להשוואה. רק עכשיו לאחר המבחנים במכון סאלד - אני יודעת. הוא מקבל רק מאיות בכל המבחנים ללא שום מאמץ. לגבי שפה - הוא החל לדבר מאוד מאוחר, רק אחרי גיל שנתיים.

nikita j y

New member
אמממ.... מנקודת מבט של ילדה../images/Emo13.gif

שלום
אפשר שתי שאלות?
אמממ.... מנקודת מבט של ילדה

אוקיי, אז התחלתי לדבר קצת לפני גיל שנה וחצי, גילו שאני מחוננת במבחנים שעושים באמצע כיתה ב' והלכתי ללמוד בכיתת מחוננים:) ואני אישית לא זוכרת יחסית דברים מגיל מוקדם.....

מצב
הנושא נעול.
למעלה