שלום

ויואלדי

New member
שלום../images/Emo24.gif

קודם כל סחתיין על הפורום המדהים והמרגש הזה ,פורום אשר פתח לי צוהר לנושא שמאוד מעניין אותי בזמן האחרון. אני מורה מתחיל בבית ספר לפיגור בינוני וזוהי שנתי הראשונה בעבודה עם אוכלוסייה זו , המפגש שלי עם הילדים המפגרים מרגש ומעניק לי כוח כל פעם מחדש , אני מאמין באמת ובתמים שאנשים אלו באו לעולם במטרה ללמד אותנו " האנשים הבריאים " על אהבה ונתינה חסרת גבולות , כנות , רוחב לב ואמת אינסופית . יצא לי לעקוב אחר מפגשי שילוב בין חריגים לילדים רגילים וכל פעם מחדש הופתעתי מההשפעה החיובית שיש למלאכים הללו על הילדים הרגילים , משהו אצלם נפתח בעוצמה מדהימה שלא יכול היה להיפתח בשום צורה אחרת . מוזר ומקומם שכחברה אנו מתיחסים היום רק לבעיות של אנשים אלו , הרי ידוע שבעת העתיקה התייחסו לחריגים כאלו כקדושים . למרות כל המילים היפות אני יודע שאין לי מושג איך זה להיות הורה לילד כזה ואני בטוח שזה קשה מנשוא , תגובותיכם והתלבטויותכם בפורום ריגשו אותי עד דמעות ... יישרו כוח ואהבה

עמיקםרז

New member
../images/Emo51.gif על הדברים החמים ו../images/Emo50.gif

שלום רב, תודה לך על הדברים החמים והרבה הצלחה בעבודתך החשובה. אכן המפגשים האלה כל כך חשובים גם לילדים עם פיגור וגם לילדים "הבריאים", וחבל שהחברה ה"בריאה" לא מספיק מודעת לכך. שמעתי פעם מאדם שהוביל מאבק נגד בניית הוסטל לאנשים עם פיגור בשכונתו, עד כמה הוא מתחרט על כך ועד כמה נוכחותם בשכונה של דיירי ההוסטל - שנבנה בסופו של דבר על אפו ועלח חמתו - תרמה לחינוך של ילדיו. חבל שאנשים מרגישים כך רק בדיעבד ורק לכך שאולצו לכך. עמיקם

למעלה