שנים שלא הייתי פה

שנים שלא הייתי פה

הרבה זמן לא ביקרתי פה בפורום (אני מקווה בכלל שמישהו זוכר אותי) בכל מקרה, רציתי לאחל לרון (מתעורר מחדש) הרבה הרבה מזל טוב לרגל יום הולדתו שחל ממש היום. אז רון היקר, הרבה הרבה מזל טוב, רק בריאות, אושר, אהבה והרבה לירון
אה, כן..., ותבוא לבקר לפעמים בפורום...

the only DaRdAr

New member
נראה לי שאני זוכרת אותך ../images/Emo3.gif

ויש היום יומולדת לרון
שיהיה לך את היומולדת הכי כיפי בעולם
מאחלת לך את כל הברכות שבעולם

Reichan

New member
יומולדת שמח, רון!! ../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo210.gif

pipinit

New member
רון המון המון מזל טוב!!../images/Emo140.gif../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif

Inbar789

New member
../images/Emo77.gifיומולדת שמח!!../images/Emo65.gif../images/Emo151.gif../images/Emo103.gif

moshavnikit

New member
מזל טוב רון../images/Emo70.gif ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo85.gif

רון!!! שיהיה לך המון המון מזל טוב!! שכל חלומותיך יתגשמו :0)

שיר m

Well-known member
הרבה מזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo20.gif../images/Emo65.gif

../images/Emo65.gifהמון המון מזל טוב ../images/Emo65.gif

אני ממש מתביישת שזה רק עכשיו......... היו לי כמה ימים מטורפים וגם מחשב לא היה לי... אז רוןרון החמוד , שתהיה תמיד מאושר ושמח ושיתגשמו לך כל המשאלות.. אתה בן אדם מקסים ושמחתי סוף סוף לפגוש אותך בהופעה של לירון. אני מ קווה לפגוש אותך בעוד הופעות. ועל העבודה שאתה עושה כאן בפורום בכלל אין מה לדבר. אוהבת אותך מאד שירלי

talia7

New member
מזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif

מזל טובב!!!../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

למעלה