שרשור בעיות טכניות

Efeary

New member
Help ー tasukete

לא הבנתי איך בדיוק כותבים עם התמיכה ביפנית :\\ אם אפשר עזרה :) supashi-bo ^_^

Hikaru

New member
אממ בבקשה,

מי שמשתמש בIME שנקו הביא, שיגיד לה איך משתמשים, כי אני לא משתמש בIME... אז בבקשה.

Hikaru

New member
אפרת-סאן..

נסי את הקישור הבא: http://www.declan-software.com/japanese_ime/#UseIME אם זה לא עוזר, אז תחכי שמישהו שמשתמש בIME שיסביר.

swirrrly

New member
X_X; ../images/Emo118.gif../images/Emo176.gif

אין לי את הלחצן שהם מדברים עליו שם שאמור להופיע לי בסרגל..;[ אולי מישו יכול לעזור לי?? (יש לי XP) התקנתי את היפנית על ידי כניסה ל"קונטרול פאנל" ואז "לנגווג'ס ובלע", "התקנת שפות מזרח-אסיאתיות" , ואז רי-סטארט והכל טוב ויפה; - חוץ מלכתוב בשפה..
עזרה ? :] :\ ?

swirrrly

New member
טוב אז מצאתי את הלחצן ../images/Emo118.gif../images/Emo176.gif

אבל אין שם יפנית... שאלה
ניקית : יש איזה אייקון מנגה שמסמל אי נוחות? כמו שבאנימה הם כזה משפשפשים את העורף עם היד:S ? [אני חושבת..
] אבל לא זה -> ^_^;;

neko

New member
צריך להוציא את הLANGUAGE BAR

מהTASKBAR בשביל לקבל את כל האפשרויות (בXP ע"י לחיצה על הכפתור הקטנטן שנמצע למעלה וימין מה JP).

swirrrly

New member
חחחחחחח ../images/Emo118.gif../images/Emo176.gif

גדוללללל:))))))))))) トシハトシトシトハクナニチイスニラナテイスナニラトシハノマノリソヒマノリサソヒマノリチトシハ לא שאני יודעת חצי אות
אגב.. אני מסתכלת על התפריט ובכל מקום רשום לי הירגנה וקטגנה אבל לא רשום קנג'י

DecayCell

New member
זה בגלל שאת הקנג'י הוא כותב לבד

בתפריט "Conversion Mode" תבחרי ב-"General", ואחרי שתכתבי מילה שניתן לכתוב בעזרת קנג'י לחצי על מקש הרווח והוא ימיר את ההירגנה לקנג'י.

שרשור בעיות טכניות

אוקיי, תשרשרו לפה בעיות שיש לכם עם הIME. לי יש אחת: אתמול בלילה התקנתי את התוכנה והכל עבד מצויין, ואז כיביתי את המחשב והלכתי לישון. כשהדלקתי אותו שוב הייתי צריך להתקין את התוכנה מחדש. היא הייתה על המחשב שלי, אבל רק הייתי צריך להתקין אותה. למה? זה יהיה ככה כל פעם?!

יופי, לא עברה חצי שעה וכבר זה כמעט

נעלם בדף שתיים. האאאאאאאאאאאאאאאאאקפאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאצההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!>_______________________<!!!!!!!

למעלה