שרשור הכרות
יש הרבה חדשים

hilali1

New member
../images/Emo42.gif

הילה. על קרן שמעתי באלבום של מירי מסיקה. הייתי בהופעה האחרונה בצוותא היה מקסים (גם בזכות מיקי
) שיר של קרן שאני אוהבת - יש כמה ממש טובים: לרוץ לרוץ (אולי זה יהיה הסינגל הבא
)זמנים משוגעים, על שפת הכנרת וזיתים. אני שומעת המון מוזיקה ישראלית - חבורת רימון המורחבת, רביץ, עטרי, איינשטיין, חנוך, גפן, גוב, פוליקר, ברגר, סחרוף(בלי פורטיס)ועוד רבים אחרים.

עונה:

שם: ליאת גיל: 24 עיר: חולון איך שמעת על קרן לראשונה: לראשונה ששמעתי עליה היה כהשיר "לשם" של מירי מסיקה הושמע ברדיו, אמרו את שם הכותבת והמלחינה, ולא ממש שמתי לב לזה עד בעצם להופעה בימי זמר בחולון, כשהייתי פעם ראשונה בהופעה שלה. ונדהמתי לגלות כמה היא מוכשרת
איזה שיר של קרן את/ה הכי אוהב/ת: "איתי" איזה עוד זמרים את/ה אוהב/ת לשמוע: אוהד חיטמן, איה כורם. וכמובן שאתם יכולים להוסיף מה שבא לכם ותמונה שלכם תמיד תתקבל בברכה. (בשמחה)

אריה31

Member
מנהל
והנה אני../images/Emo13.gif

שם: אריה גיל: 36 עיר: רמת גן שמעתי על קרן לראשונה: כשהיא הוציאה את "איתי" השיר האהוב עליי של קרן: איתי זמרים נוספים שאני אוהב: שרונה פיק, איה כורם, דין דין אביב, סיון שביט

שלום לכולם

גיל: 18 עיר:ירושלים איך שמעת על קרן לראשונה:אצל גיא פינס ככותבת הלהיטים של מירי מסיקה איזה שיר של קרן את/ה הכי אוהב/ת: איתי
איזה עוד זמרים את/ה אוהב/ת לשמוע: אבירת בנאי, איה כורם, דנה ברגר , דניאל סלומון, מירי מסיקה אני מתה על קרן לפי דעתי היא האמנית הישראלית הכי מוכשרת בעולם. היא מלחינה ע-נ-ק-י-ת ומושלמת. וכותבת נ-פ-ל-א-ה. ובכלל היא נראית קסם של בחורה. בקיצור אהבה ממבט ראשון. וחוצמזה יש לה טעם טוב בגברים היא בחרה באנחל לככב ב"איתי"(יאמי)

LaviDavi

New member
עונה

שם: מיכל גיל: 16
נראלי אני הכי קטנה פהעיר: צפוןאיך שמעת על קרן לראשונה: מהשירים שהיא כתבה למיריאיזה שיר של קרן את/ה הכי אוהב/ת: כולם
היא כותבת מדהים!איזה עוד זמרים את/ה אוהב/ת לשמוע: מירי מסיקה, איה כורם, אביב גפן, עברי לידר, BEP, רמי קליינשטיין, משינה, אפרת כהן

LaviDavi

New member
התבלגן לי הכל../images/Emo122.gif*מסדרת*

שם: מיכל גיל: 16
נראלי אני הכי קטנה פה עיר: צפון איך שמעת על קרן לראשונה: מהשירים שהיא כתבה למירי איזה שיר של קרן את/ה הכי אוהב/ת: כולם
היא כותבת מדהים! איזה עוד זמרים את/ה אוהב/ת לשמוע: מירי מסיקה, איה כורם, אביב גפן, עברי לידר, BEP, רמי קליינשטיין, משינה, אפרת כהן

אני חדשה כאן!! שם: יעל גיל: 13 עיר: ישוב ליד ירושלים (צפון) איך שמעת על קרן לראשונה: היא כתבה את "ואת:" של הראלי שילי!! איזה שיר של קרן את/ה הכי אוהב/ת: "איתי" מדהים כמה השיר ריגש אותי איזה עוד זמרים את/ה אוהב/ת לשמוע: הראל סקעת, נינט, שירי מימון, איה כורם, סבלימינל, ועוד... בכללי את כולם!!!! וכמובן שאתם יכולים להוסיף מה שבא לכם ותמונה שלכם תמיד תתקבל בברכה. (בכוונה לא ממש רואים אוית טוב בתמונה) אני לא יודעתכ מה אני יהיה פעילה פה אבל אני ישתדל..

עונה../images/Emo204.gif

שם:אודליה
עיר:ירושלים
איך שמעת על קרן לראשונה:אממ שמירי מסיקה התחילה להתפרסם אז שמעתי שהיא כתבה את חלק מהשירים שלה
איזה שיר של קרן את/ה הכי אוהב/ת:איתי
איזה עוד זמרים את/ה אוהב/ת לשמוע:מירי מסיקה,בלאק אייד פיס,הראל מויאל.. יומטוב

sahar00

New member
אני...../images/Emo105.gif

שם:סהר גיל:17 עיר:- איך שמעת על קרן לראשונה:הכל אמא עזבו סיפור ארוך.. איזה שיר של קרן את/ה הכי אוהב/ת:לשםםם איזה עוד זמרים את/ה אוהב/ת לשמוע:אביב גפן עברי לידר מירי מסיקה איה כורם עזבו אין לי כח לפרט..

../images/Emo9.gif ../images/Emo171.gif

שם:צליל גיל: 13 עיר: שרונה. איך שמעת על קרן לראשונה: ממזמן
היא במחזור של אח שלי. מבחינה אמנותית, בשירים "נובמבר" ו"לשם". איזה שיר של קרן את/ה הכי אוהב/ת: איתי
איזה עוד זמרים את/ה אוהב/ת לשמוע: המון
יש יותר מדי
ציפי משהיד, נינט טייב, איה כורם, איתי פרל, מירי מסיקה, איגי וקסמן, כריסטינה אגילרה, קרייג דיויד, דודו טסה, רונית שחר, בטי, מיקה קרני, איריס פרחי, דין דין אביב, שילה פרבר, עברי לידר, גלעד שגב, אביתר בנאי... יש כ"כ הרבה

למעלה