שרשור חדשים/ חדשות בפורום מס' 2

lestatgirl

New member
אמ.. חדשה ?....

אמ.. אני בת 16 קוראים לי אטי ואמ.. תמיד אהבתי דברים גות'ים ומיוחדים אין לי ממש כסף ומישדות להתלבש אלטרנטיבי (בגדים יקרים נורא ואני גם צכה לקנות בובת ברבי איתם כי רק עליה זה יעלה...) אז בינתיים אני מסתפקת בתכשיטים ואביזרים לשדרוג המראה ופורום נחמד ומזל שזה פורום כי אני לא בעיניין של קומונות..

היתה לנו גם קומונה... אבל היא נסגרה

כי היא כ"כ הצליחה ששידרגתי אותה לפורום...
ברוכה הבאה בכל אופן!

שלום שלום....

קודם כל הגעתי לפורום הזה ממש בטעות ו....היה מוזר לגלות שבארץ יש עוד כל מיני אנשים שאוהבים את סיגנון הלבוש הזה .... זטומרת מדי פעם ראיתי כמה אנשים לבושים ככה וחשבתי לעצמי שהם יוצאי דופן ובטח אין הרבה ... אז הופתעתי לגלות שיש פורום כזה קיצור [אהבתי] אגג תמונות ממש יפות יש בגלרייה של הפורום

תודה אתם ממש חמודים

אגב כולם שואלים אותי אם התחפשתי ואלו תמונות מפורים ואז לפעמים זה טיפה קשה להסביר לאנשים שאני פשוט אוהבת את סיגנון הלבוש הזה יש כל מיני אנשים שחושבים עלי כל מיני דברים כגון: שומעת מטאל,בכת השטן,שותה דם של חתולים וכו פעם קרה לי שאמא של חבר שלי לשעבר ממש לא אהבה אותי ממבט ראשון רק בגלל זה (אוף....)
זה לא אומר שהם מפגרים וטיפשים...(אולי חלקם) פשוט בארץ זה באמת לא נפוץ הסיגנון לבוש הזה לא כמו באירופה וכו...[הלוואי] אולי ככה היה יותר קל למצוא בגדים בחנויות ולא הייתי מכבלת כל כך הרבה הערות ואנשים לא היו מתרחקים או סתם נטפלים כי באמת אין סיבה

../images/Emo6.gif חחח זה היה מצחיק

אחד הדברים המצחיקים אני שמחה ליראות שגם את פה

היי ../images/Emo13.gif וברוכה הבאה אלינו.. ../images/Emo24.gif

אם את אוהבת את הסגנון והבגדים- מקומך איתנו! השתלבות מהירה ונעימה!
חן.

למעלה