**שרשור צהריים שבת ❤️ - יום ה71 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

SNIPES

Well-known member
15:22- מישהו הבין מה תום ולינור אמרו על גל?
קשה להבין עם כל הצינזוריםםםםם
בדיוק חזרו מצינזור אז לא שמעו את ההקשר, אבל תום אמר לה שמה שהוא כ״כ מוצא בגל זה שהיא ההפך ממנו, כשהוא נופל היא אומרת לו ״יופי, עכשיו קום תעוף לשמיים״ ועם כמה שקשה לו הוא מת על זה.

Aye123

Well-known member
בדיוק חזרו מצינזור אז לא שמעו את ההקשר, אבל תום אמר לה שמה שהוא כ״כ מוצא בגל זה שהיא ההפך ממנו, כשהוא נופל היא אומרת לו ״יופי, עכשיו קום תעוף לשמיים״ ועם כמה שקשה לו הוא מת על זה.
כן אז הבנו אותו דבר.
אין על גל 👑
כמובן שצינזרו שניה אחרי כי הם מפרגנים לגל וזה אסור

Aye123

Well-known member
היה ברור שתום לא יאמין לזה, הוא ניהל עם קארין הכי הרבה שיחות.. היא חפרה לו על כמה שהיא לא רלונטית במשחק כי אין לה אף אחד ולו לפחות יש את גל.
אם הוא לא היה מבין את הפתטיות זה היה שיא הטימטום..

נערך לאחרונה ב:

SNIPES

Well-known member
היה ברור שתום לא יאמין לזה, הוא ניהל עם קארין הכי הרבה שיחות.. היא חפרה לו על כמה שהיא לא רלונטית במשחק כי אין לה אף אחד ולא לפחות יש את גל.
אם הוא לא היה מבין את הפתטיות זה היה שיא הטימטום..
גם לפני כמה ימים הייתה להם (תום קארין ולינור) שיחה במיטה על זה שיהודה שחקן ולא אמיתי וקארין ממש התעקשה על זה ברמה שאפילו תום אמר לה שהיא צריכה לשחרר והיא התעצבנה גם מזה. פתאום התהפכה ב180 מעלות... לא אמין בעליל.

fairytalee

Well-known member
תום ללינור על ההתאהבות של קארין ביהודה
אני בן של *ונה אם היא מרגישה ככה כמה שבועות. היא העמידה אותו להדחה לפני שבועיים
הסיבה שלא סיפרה בהתחלה לי ולגל זה כי היא עושה מעצמה צחוק ומנסה להאמין לעצמה אז העדיפה לספר לנועה
הבית הזה דפק לה את המוח

פלוידיאנית

Well-known member
תום ללינור על ההתאהבות של קארין ביהודה
אני בן של *ונה אם היא מרגישה ככה כמה שבועות. היא העמידה אותו להדחה לפני שבועיים
הסיבה שלא סיפרה בהתחלה לי ולגל זה כי היא עושה מעצמה צחוק ומנסה להאמין לעצמה אז העדיפה לספר לנועה
הבית הזה דפק לה את המוח
תודה על התימלול, היה כל כך קשה להבין

Droritt

Well-known member
אז מה הסיכוי שקורה היום משהו במסיבה בין קארין ליהודה? לפי איך שדיבר מקודם נראה שהוא הבין שעם אלמוג לא יקרה כלום

בוףףברכה

Well-known member
יהודה אומר לג'וזי שהוא לא ישתמש ברגשות של מישהו לצרכים שלו.. נראה לי שג'וזי הציע לו שישתמש בקארין בשביל לגרום לאלמוג לקנא.. ואז אופיר בא וקטע את השיחה
טוב שהוא (יהודה)לא נסחף אחרי ההצעה שלו....
מגעיל מצידו של ג'וזי...

שאנל777

Well-known member
בחוץ קרב אינסטגרם על כל הקופה, האם גל או ג'וזי יזכו? מי כוכבי הביצה שיצליחו להביא לגל את הניצחון לעומת כוכבי הביצה שנלחמים על ג'וזי? למי יש יותר כוח? ואגב לזהבה אין סיכוי מולם, היא מקום 3-4 לדעתי

ראש גזר 6789809896

Well-known member
בחוץ קרב אינסטגרם על כל הקופה, האם גל או ג'וזי יזכו? מי כוכבי הביצה שיצליחו להביא לגל את הניצחון לעומת כוכבי הביצה שנלחמים על ג'וזי? למי יש יותר כוח? ואגב לזהבה אין סיכוי מולם, היא מקום 3-4 לדעתי
לגל יש הרבה יותר כוח ברשת וחברים בתעשייה שמשפיעים מלגוזי

מצב
הנושא נעול.
למעלה