תודה אנשים

צהוב.

New member
תודה אנשים ../images/Emo24.gif

תודה רבה רבה לכולם על הברכות.אני שמח לנהל את הפורום הזה,בעיקר בגלל האנשים שכותבים פה,וגם בגלל שאני רואה כמה דברים חשובים בפורום הזה. קודם כל,אנחנו הקבוצה עם הקהל הכי גדול בארץ !!! ואין קבוצה שמתקרבת אלינו בגודל הקהל. ביתר סוחפת אחריה עשרות אלפי אנשים מדי יום,ובעיקר מדי משחק.אז אך טבעי הוא שיהיה לנו פורום מכובד כזה.אני מרגיש שבשנתיים האחרונות יש כרסום במעמדה של בית"ר ירושלים,וזה לא מוצא חן בעיני. כל מיני קבוצות עם רבבת צופים בקושי,מעיזים להרים ת´ראש מולנו,ואנחנו שותקים? הנה הנה יש במה גם לאוהדי בית"ר,שאני גאה מאוד להיות חלק מהם. בואו נוכיח אנשים,שאנחנו לא רק הקהל הכי טוב בארץ,אלא שגם הפורום הזה הוא הפורום הכי טוב שיש לאוהדי כדורגל באשר הם. אין כמו הקהל של בית"ר כדי לעשות את זה ואנחנו אוהדי בית"ר,עושים את זה יחד. לכן אני קורא לכולם,כולל לך וואחד מהקומץ....אחי אוהד בית"ר,כל אוהדי בית"ר אחים הם...אני מצטער שלא זכית בתפקיד,אני בטוח שאתה ראוי,ולכן בוא ביחד נעשה את הפורום הזה להכי שנון שיש. אני רוצה לראות בפורום הרבה אוהדי כדורגל,והדבר הראשון שכדאי לכולנו לעשות הוא להביא הנה מה שיותר אוהדים.בהצלחה לכולנו ו... יללא בית"ררררררררררררררררררררררררר.

למעלה