תחרות 'החופשה של ישראל' יוצאת לדרך!

ומי שופט הפעם בתחרות?

כתוב בהסבר על התחרות שהגולשים יחליטו מה הכי מרגש..הכצעקתה? אגב, הצצתי שוב במידע אודות התחרות בנושא טורקיה ושם לא כתוב מי שופט. אני מצטערת שאני מטרחנת בנושא אבל חשוב, לדעתי, שהדברים יהיו נהירים לכולם עמ"נ למנוע עוגמות נפש. תודה על ההבנה וחג שמח!

just dana

New member
מנהל האלבומים יחד עם צוות מתפוז..היי שקטה!

זו הדרך הכי אמיתית.

Nimrod H

New member
תמיד כתוב בתקנון

הפעם, מכיוון שמדובר בתחרות בחסות ישרוטל, ובהתאם לרצונם, הגולשים, ורק הגולשים, מדרגים את התחרות. בתחרות על טורקיה, אני מצטט לך מהתקנון: סעיף 2.7: "התמונה שתיבחר ע"י צוות שופטים שיתמנה על ידי 'תפוז' בתום תקופת המשחק תוכרז כתמונה המנצחת ותזכה את שולחה בפרס." חג שמח!

yaki123

New member
בהצלחה../images/Emo24.gif..וחזרתי שובבב אליכם../images/Emo140.gif

התגעגעתם
אין לכם מושגג איזה לחץ אדיר בבצפר! מלא מבחניםםם מלא מלא מלא!! אין זמן לנשום! והחודשיים האלו בכלל מפוצצים! התגעגעתי כמו תמיד
אחלה תחרויות! אני לא מספיק להשתתף וכבר אני רואה הודעה על הזוכים

yaki123

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif..חזרתייי לא לדאוג../images/Emo70.gif../images/Emo201.gif

לי נדפק המחשב,תירוץ יותר טוב משל יקי!!

ואני מחוברת רק בחג,אחרי החג אין סיכוי שאהיה מחוברת....אין לי מסך מחשב:(הוא נלקח ממני אזזז....יקח קצת זמן..לא הרבה חחח

עוד קושיה לגבי התחרות

אפשר לשלוח לתחרות של ישרוטל כמה צילומים? נדמה לי שראיתי כמה צילומים של אותו צלם שם. תודה והמשך צפייה מהנה.

just dana

New member
מביך!? שזה אמור להיות?

רק תמונה אחת,נמרוד ימחק מי ששלח יותר..הוא פשוט לא שם לב.

טוב יש שם בהחלט כמה וכמה של אותם משתתפים

או יוזרים שונים שמעלים תמונות של אותה משפחה ומופיעות בתמונות אותן דמויות (לרוב ילדים). שלא לדבר על הסדרה השלמה של הבילוי המשפחתי בים המלח שמישהו הכניס..ועם כל הכבוד לים המלח, ויש כבוד, אהמממ.

טוב בודאות יש יוזרים שהכניסו למעלה מתמונה אחת

למשל האב ובתו המצולמים (כרגע צילום אחד שלהם מדורג במקום הרביעי). אז מותר או אסור להכניס למעלה מתמונה אחת?

היי [=

שלחתי תמונה לתחרות לפני בערך יום,או קצת יותר... היה כתוב לי שזה מחכה לאישור של העורך. האם זה אמור לקחת עד עכשיו? אם לא, אז לנסות להעלות שוב? תודה וחג שמח
.

למעלה