תלונה מחזורית

תלונה מחזורית

על אותו ספר מעולם, אבל מעולם לא מספר אותי כמו שאני רוצה, ובכל זאת אני חוזר אליו פעם אחר פעם. למה? הרגל כנראה לפחות זכיתי לרעמת שיער שגודלת מהר כך שתוך שבוע אקבל צורה של בן אדם יפה יותר

מכנסיים

אני ונא אבל שונא לקנות מכנסיים. שונא למדוד, עוד יותר לא מצליח לקנות משהו שיפה עלי. קניתי מכנס שנורא התלהבתי, קיבלתי בקורות אכזריות אז החזרתי. את זה שלקחתי במקומו נורא אהבתי, עד שגיליתי שאחרי שעתיים הבת מתרחב נורא ועכשיו הוא גדול עלי ברגליים ומאחור זו אכזריות לשמה

../images/Emo123.gif

עדן בשבתון עזבה אותי במנוחה (אולי בגלל שהיא גילתה שיש באמתחתי משהו שהיא מאד רוצה) ,אז שלחו לי אותך?

gabiclub9

New member
יש לי הצעה

בוא ואני אספר אותך אני מוסיף תמונה שלי בזמן תספורת עצמית לרזומה

night mistress

New member
../images/Emo12.gif

תמיד אתה נוקט כלפיי גישה אלימה
חשדותיי מבוססים על תסביך מאנילוס.. מדובר למעשה על אותו חוק שאומר כשתמיד כשאתה לא מרוצה ממשהו אתה מאשים את עצמך במקום להאשים את הגורם העיון, ולאחר מכן אכול אשמה אתה חוזר אל אותו גורם עויין על מנת להוכיח לעצמך כי לא בך האשם..ומאחר והוא ממשיך לפגום ביופייך הרב חוזר אליו שוב ושוב ושוב מתוך תקווה שהפעם הטעות תהיה שלו..זה מעגל שלא נגמר..

איפה למדת את המאנילוס הזה

איך שאני מכיר אותך היית במועדון של מוזיקה יוונית, אהבת את שם הזמר והחלטת לפתח תסביך על שמו. כי את התסביך הזה צריך לקרוא 5 פעמים כדי להבין אותו, וגם אז , הבנתי רק שקוראים לו מאנילוס ולא יותר...

למעלה