תלונה!!!

תלונה!!!

אני לא יודעת למי לפנות ופה אפשר להתלונן אז... כשאני נכנסת לפורום ``לא רק נשים`` אז המחשבכותב שנתגלתה תקלה ויש לפנות לספק היישום מי זה ספק היישום? איך פונים אליו? ולמה לעזאזאל זה קורה לי? אוףףףףףףףףף תודה על המקום שניתן לי להתלונן בד``כ לא אוהבים כשאני עושה את זה... תודה ולמה רק עכשיו? (-:(זה היה בשביל התלונה)

ביילי_007

New member
פשוט נורא!! הממשק של תפוז פשוט הורג

פשוט נורא, שלחתי טונות של איימלים להנהלת הפורומים של תפוז, הפורומים פה איייטיים רצח!!!. פשוט גורם לי להתמטטות עצבים, אני איתך אישה יפה. מקווה שאני לא יאשפז לפני שישפרו פה את הממשק!!

*קסנדרה

New member
אישה יפה וביילי - אליכם

לשניכם אני מקטרת עכשיו למה אתם לא חוזרים לקן ???????? אני צריכה לבוא לכאן לקטר ????? מחכה לכם בבית קסנדרה

ביילי_007

New member
הא, אמא גם אני רוצה אוטו....:)

אם אפשר עם גג נפתח, הגה כוח ומושבי מעור חיקוי - כי אני נגד הכחדת בעלי חיים לטובת הנאה אנושית...:)

pachanga

New member
איזה רובר או פ`גו?

כי ההחלטה אצלי קשה בניהם אולי תקני לי את שניהם;-)

אני לא יכולה....

קסי מתוקה הלפ מי אני לא יכולה להכנס לפורם שלך הלוואי ויכלתי זה מוציא לי שקופית לפנןת לספק היישום מה זה? למה זה קורה לי? ואיך פותרים את זה? אני רוצה הביתה...............

*קסנדרה

New member
ברווזים, ברווזים בואו הבייתה

אישה יפה, פאצ`נגה, ביילי אדבר מחר עם אבא, עם מנהל הבנק וסבתא. לך פאצ`אנגה אקנה קורקינט לך ביילי 007 אקנה תלת אופן לך אישה יפה אקנה אופניים - דו גלגלי ואני אמשיך לכתת רגליי אין לי כסף (מקטרת), 700 שקל........... יקר לי מדי.... ילדים הבייתה מהר !!!!!!! קסנדרה

למעלה