תראו

Lichy87

New member
סיינטולוגים

שונאי פסיכיאטרים מושבעים. מעדיפה להימנע מקישורים אליהם.

מעניין

בדקתי בעולם שלי יש הודעה שמופיע עם הקישור לשיילר וכשנכנסתי אני רואה "הודעה זו לא קיימת/נמצאה/ווט אבר"...

Lichy87

New member
כמו שכבר כתבתי. לא מחקתי כלום בינתיים

ואם אני אחליט למחוק, אתה תקבל הסבר למה.

hoping2befound

New member
סרטון נחמד

אני מסכים עם הדברים שנאמרו, ואישית אני לא מאמין שיש צורך לכנות הפרעות נפשיות על סמך השערות ללא בסיס מדעי מה שכן, בח"ח לדוגמא, אני פשוט מאמין שזה צירוף של חוסר ביטחון וודאות, חששות ספקות וחוסר אונים שעלולים להביא בנאדם למצב נורא. יש קושי בהסתגלות לחברה, הביקורת שמשדרים לכולנו מבחוץ לגבי כמעט כל דבר משפיעה עלינו - זה מפחיד אותנו - בדרך כלל הביקורת החיצונית לא נועדה לתת לנו תנופה, אלא ללעוג לתדמית שלנו הפחד הכי גדול של כל מי שמזדהה עם ההגדרה חרדה חברתית היא מפני שיציירו אותו בצורה פארודית, צינית, לעגנית - אדם כזה לא "מרשה" לעצמו לצאת מהבית - הוא מרגיש מאויים, ובצדק. אנחנו לא חיים בחברה מתוקנת - ואין לנו גם כל כך מושג איך חברה כזאת אמורה להיראות, שאם לא, לעולם לא היו אנשים שמגיעים למצב של הרגשת קיפוח עד כדי כך שהם מסתגרים בבית. החברה מתאפיינת בעיקר בדגש שלה על הצלחה - אם אין לך את הנתונים להצליח , או שאתה חושב שאין לך מאיזה שהם סיבות - הצלחה נרכשת - אבל אם מדובר במאפיינים שהחברה מציעה - לעולם לא תוכל להשתוות איתם - רק תראה איזה אנשים מראים לך בטלוויזיה, מחוייכים מאוזן לאוזן - מבסוטים מהחיים, בחורים ובחורות צעירים ומבטיחים - מי לא היה רוצה להיות כזה? אבל זה לא עומד במבחן המציאות, כל אחד הוא שונה - ולפי ההגדרה של החברה - שונה זה לאו דווקא תמיד טוב, קשה לקבל את האחר, ביקורת - שיפוטיות - גאוה - אתה לא חושב כמוני, לא נראה כמוני, סע מפה, במקרה הטוב.. ועם זה כל כך קשה לנו להתמודד

למעלה