1 בספטמבר - שיהיה יום מוצלח

מצב
הנושא נעול.
אין לי כל כך חוויות FSH לחלוקה...

רוצה, תודה על המאמר
אני עוד טרם נתקלתי ברופא שהמטופלת תביא לו מאמר והוא יתייחס בכובד ראש. הם נורא נלחצים מזה. אבל תודה על המידע החשוב והחדש[?] לגבי FSH רוצה להתחלק איתי בחוויות FSH? (אני רצינית!) אפשר גם במסר.
אין לי כל כך חוויות FSH לחלוקה...
אצלי הוא נע בין 4.4 לפני יותר משנה ל-11 לאחרונה. לא נבדקתי לעיתים קרובות מדי והרופא שלי בוחר להתעלם לחלוטין מהנתון הגבוה עד כדי כך שבמכתב הבקשה לאישור IVFהוא רשם את הערך הנמוך בטופס. מרשימת הבדיקות עבור ביה"ח לפני IVF הוא מחק את בדיקת הפרופיל ההורמונלי, כך שגם בחודש הקרוב לא אבצע אותה, מה גם שאהיה אחרי דיכוי שממילא מעוות את התוצאות. אני דווקא כן נתקלתי בהערכה מצד רופאים, ששמחו לראות שהמטופלת שלהם מבינה, קוראת, מתמצאת, שואלת שאלות לעניין ולא פעם הבאתי איתי תדפיסים של מאמרים שזכו להתייחסות עניינית ומכובדת. כל כך מקווה שתמצאי רופא אחר שיהיה מוכן להתעלות על השיקולים הצרים של יוקרה ואחוזי הצלחה, שיכבד את הרצונות, הצרכים והדעות שלך והכי חשוב - שיעזור לך להביא לעולם אח/ות לבתך ולך ולאישך עוד 1.

האם יש לך אפשרות ללכת למרפאה אחרת?

כמה ´תרגשתי
שלום כתה א´. כל הפספוסים (היא עוד לא בת 6, הסטודנטית) עם תיקי הענק, וחולצת התלבושת האחידה שמגיעה עד לברכיים...(למה לא מייצרים חולצות במידה 8?) כתות ב´ בדיקלומיות מקסימה מברכים את האליפים, שלא בדיוק מבינים מה רוצים מהחיים שלהם. ואחר כך המורה משחררת אותנו (החזקתי את עצמי...) ועכשיו הסטודנטית כבר בבית. ומה הם עשו? אכלו סוכריה ועוגה ומסטיק, כתבו מספרים במחברת, וצבעו והדביקו את "שלום כתה א" הנצחי. ואיך המורה? אני שואלת אותה, "היא לא יפה" למה? כי יש לה קוצים. אוי - איזו ראשוניות, איזו תמימות, איזו תחושה שבית הספר הוא טריטוריה מגינה ואוהדת. הלוואי, לו יהי. והאמא? האמא "הועפה" ממרכז לבריאות האשה "לין" חיפה כי ה-FSH הוא 12.8. והם לא מוכנים לעשות לי הזרעות יותר. זיידמן כתב לי שאין הגבלת גיל להזרעות, ורק ב-FSH מעל 16 שוקלים הפסקת טיפול. תגידו, מותר להם לסרב לטפל בי? איפה אני יכולה לברר את הזכויות שלי בעניין הזה?
אם כן פשוט תבקשי לקבל הפנייה למרפאה אחרת. אולי למחלקה בבית חולים (למאוחדת אין מרכזים לבריאות האשה ולכן אני הופניתי ישר לבית חולים גם בשלב של ההזרעות). אני מאד מקווה שתמצאי רופא שיסכים לטפל בך.

א י נ ס

New member
קיבלתי תגובות גם בפוריות

אם כן פשוט תבקשי לקבל הפנייה למרפאה אחרת. אולי למחלקה בבית חולים (למאוחדת אין מרכזים לבריאות האשה ולכן אני הופניתי ישר לבית חולים גם בשלב של ההזרעות). אני מאד מקווה שתמצאי רופא שיסכים לטפל בך.
קיבלתי תגובות גם בפוריות
וגם פה. כנראה שהנושא הוא בנפשינו. יש לי (אני מקווה) אפשרות ללכת לרופאים עצמאיים של הקופה, ואני אעשה זאת. תודה על העידודים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה