.

aviel931

New member
ועדיין צריך יבואן הובלה מוכרים וכו'

ואל תשכחי שסין קונה מאיתנו גם, הרבה הייטק למשל וטכנולוגיות חקלאות

בארבאבא

New member
איזה קטע..

בדיוק עכשיו שמעתי בחדשות,שמפעל תדירן עומד להסגר ובעקבות כך מפטרים 350 עובדים.מפני שלבוס הגדול זול יותר לייצר בסין.. בהחלט טוב לכלכלה ולאדם הקטן!

aviel931

New member
מצד שני

אני אמנם לא עוקב, אבל אני יודע מהעבודה של אבא שלי שECI פיטרה עובדים בארה"ב-ועכשיו פותחת עוד סניף בישראל....

aviel931

New member
לא...אז מה מה שבאתי להראות שכל הזמן

נפתחים מפעלים גם...ועובדה שהאבטלה לא גבוהה, למרות המיתון הגדול

כי החיים הם לא תחרות

כי אין כללים , אין מנצחים ומנוצחים , זו לא מלחמה וזו לא תחרות. וגם אם אתה מתעקש להמשיך במצגת ה"תחרות", האם אתה חושב שזה הוגן שהשופט הוא גבר ובכך פוסק לטובת גברים.. זה הוגן?? (וכן, הגברים הם אלו ששלטו פעם , הם החזיקו בכוח ובמיוחד כשהדת מחזקת אותם, שוב כשכוח האמונה נתון ברובו בידי הגבר)

aviel931

New member
אין שופטים. המציאות שופטת...

איש עסקים גבר לא יעבוד עם גבר כי הוא גבר...הוא ירח את העובד\ת הטוב\ה, ואם הוא לא יבחר ככה, הוא כבר לא יהיה איש עסקים מוצלח כ"כ... אם כבר הוא יקח אישה כעובדת שלו...במיוחד אם היא נראת טוב

לא מדובר על זה

מדובר על גובה השכר. אותה עבודה , אותו מקום . שני ההבדלים היחידים הם המין וגובה השכר.

aviel931

New member
לא משנה מקום העבודה והתפקיד

בשוק החופשי אין חוזה קיבוצי שכל מי שבאותה דרגה מקבל X שקלים. יש חוזים אישיים, שנקבעין במו"מ בין המעביד לעובד, ולבסוף מגיעים לסכום שמשקף את כמה שהעובד שוה לחברה...פחות רוח כמובן.. אם משהי מרויחה פחות מגבר..או שהיא גרועה במו"מ..או שהיא עובדת פחות טובה, או שהמעסיק שובניסט[היא יכולה ללכת למעסיק אחר]

למעלה