Bonanza אפריל 2024 – סיכום חודש 🐧🥕🧤🧞‍♀️📠🪐🗽

dilia snake

Well-known member
זה באמת אאוץ' |חבול|. זה באמת קטע מוזר עם כלבים (ותינוקות) אני מניחה שגם יש לה צעצוע לעיסה והיא עדיין מעדיפה נעלים.
יש לה מלא צעצועים! כדורים, חבלים, בובה בצורה של אלפקה, מה שאת לא רוצה. ובסוף מה שמדליק אותה זה כל הנעליים היקרות שיש לנו בבית |פנים| :-D .

keren or5

Well-known member
וואנס
|כן, זה היה בעונה הראשונה. בעונה שש הייתה עלילה עם אלאדין ויסמין שאני לא כל כך זוכרת מה היה שם, וגם לא ראיתי את הכל (כי צפיתי בזה עם ג'ולס והרבה קטעים בעלילה הזאת היא הריצה כי זה לא עניין אותה), אבל אלאדין היה ג'יני (כלומר, הוא זה שהיה בתוך המנורה). מה שאני כן זוכרת זאת העלילה של עולם המשאלות כי הקטע של הוק ואמה שם הוא אחד האהובים עלי.
חחחח... איזה סצנה חמודה, יו איך בא לי לראות את זה שוב, אבל יש איזה משהו מנטלי שלא יאפשר לי להריץ עלילות משעממות. תזכירי לי שניה, את אוהבת את הוק או לא?

Reutk

Active member
וואי כן יש כאלה בלתי שתמיד יש להם רק דברים שליליים להגיד לא הבנתי אתם לא מעריצים שלה???
וואי איזה מעצבן זה אנשים כאלה. במיוחד שהם מעריצים אדם מסוים ואומרים עליו רק דברים שלילים מילא אם זאת הייתה סדרה אז עוד אפשר להבין.
אנשים עם תיאוריות מפגרות.
|פנים| הם נמצאים בכל מקום. מאיפה הם צצים האנשים האלה? הם תמיד היו קיימים או שאינטרנט הצמיח אותם?
אנשים מטומטים שתוקפים כל מי שאומר עליה משהו ומוציא אותנו רע (עכשיו גם אני מתעצבנת כשמישהו מעיז לזלזל זה אפילו טיפה אבל יש אנשים שפשוט לא יודעים להגיב וזה מביך ברמות).
ועוד.
חחח דווקא לא חשבתי על זה. אבל אני יכולה להבין איך זה מפריע.
ולפעמים סתם אנשים שבאופי שלהם הם מעצבנים ובמקרה גם סוויפטים חח
זה קצת יותר קשה לי להבין. כלומר, אני מסכימה שאנשים יכולים להיות מעצבנים באופי למרות שהם אוהבים את אותם דברים כמוני, אבל אני תמיד אתן להם נקודת זכות במיוחד שמדובר באוהדים של הספרס.
ככל שפאנדום גדול יותר אחוז המטומטמים בו עולה אין מה לעשות.
אבל המזל שזה עובד גם בכיוון ההפוך, ככל שהפאנדום יותר גדול יש גם יותר מעריצים מדהימים שגם עושים דברים ממש יפים. לפעמים זה מבאס לאהוב משהו שאין לו כמעט מעריצים.
אבל יש איזה משהו מנטלי שלא יאפשר לי להריץ עלילות משעממות.
את חייבת לתקן את הבעיה המנטלית הזאת :-P:
תזכירי לי שניה, את אוהבת את הוק או לא?
אני אוהבת את הוק כל עוד לא מדובר בהוק האוריגינלי. אני אוהבת את ההוק מעולם המשאלות ואת הוק שהיה ביקום שבו סנו הייתה המלכה הרעה ורובין הוד היה אמור להתחתן עם זלינה .
0df25e8d1467a5d36c7bb1762a7ec6c5.jpg

ג'ולס ממש לא אוהבת אותי בגלל זה 🙃

קבצים מצורפים

• 0df25e8d1467a5d36c7bb1762a7ec6c5.jpg
    KB 132.2 · צפיות: 1
  • 0df25e8d1467a5d36c7bb1762a7ec6c5.jpg
    KB 132.2 · צפיות: 1

didalf

Well-known member
וואי איזה מעצבן זה אנשים כאלה. במיוחד שהם מעריצים אדם מסוים ואומרים עליו רק דברים שלילים מילא אם זאת הייתה סדרה אז עוד אפשר להבין.
ממש.
גם עם סדרה אני לא מבינה אם אתם סובלים תפסיקו לצפות!!
|פנים| הם נמצאים בכל מקום. מאיפה הם צצים האנשים האלה? הם תמיד היו קיימים או שאינטרנט הצמיח אותם?
אני חושבת שהם תמיד היו קיימים אבל האינטרנט נתו להם הרבה יותר מקום לבטא את הטרלול שלהם, למצוא מטורללים נוספים או למצוא פתיים שילכו אחריהם.

זה קצת יותר קשה לי להבין. כלומר, אני מסכימה שאנשים יכולים להיות מעצבנים באופי למרות שהם אוהבים את אותם דברים כמוני, אבל אני תמיד אתן להם נקודת זכות במיוחד שמדובר באוהדים של הספרס.
חחחחח חשבתי ככה עד שפגשתי כמה אנשים ממש מעצבנים שזה שהם סוויפטים לא עוזר להם:-D אבל באמת אנשים בודדים השאר חמודים מאד.

אבל המזל שזה עובד גם בכיוון ההפוך, ככל שהפאנדום יותר גדול יש גם יותר מעריצים מדהימים שגם עושים דברים ממש יפים. לפעמים זה מבאס לאהוב משהו שאין לו כמעט מעריצים.
זה גם נכון.

LeAnnDylan

Well-known member
זה גם מה שאני הכי אהבתי בסרט (אבל לא רק את זה, אהבתי את הסינמטוגרפיות והטירלול של כל הסרט. אבל באמת החלק האהוב עלי היה הדמות של סטון ואיך שהיא מתפתחת, ובייחוד את מה שאמרת על זה שהיא מבינה איך גברים שולטים בה ומשתחררת מהם. מה שמדהים זה שקלטתי בסוף הסרט עד כמה הדמות שלו בסוף שונה מהדמות שלה בהתחלה, אבל ניסיתי לחשוב על איזה נקודת שינוי מובהקת בסרט והיה קשה לי לשים את האצבע על נקודה שבה היא השתנתה, זה ממש הרגיש כזה הדרגתי ואורגני שזה עוד משהו שממש אהבתי בזה, כי אני חושבת שהדמות שלה היא באמת בין היתר מטפורה לאיך אדם חווה את החיים שלו מילדות עד בגרות והשינויים שקורים אצלה וכמו במציאות זה מתרחש מאוד בהדרגה. בהתחלה לא שמתי לב שהחיות הם סוג של הכלאות בין סוגים שונים וברגע שקלטתי זה הרג אותי מצחוק
מסכימה עם כל מה שרשמת|כן|
[poor things] אני חושבת שראיתי את השינוי המשמעותי שהיא עברה בשתי נקודות בסרט, הראשונה ביום שהיא מחליטה לצאת לשוק לבד וכאילו מגלה את העולם בפעם הראשונה בעצמה בלי שמישהו יסביר לה מה נהוג ומה לא. ובפעם השניה בבית בושת כשהיא מבינה "בעצם זה לא נראה לי כיף" אבל את בהחלט צודקת שזה הרגיש מאוד אותנטי ונבנה יפה ולא הרגיש תלוש מהדמות או לא הגיוני.
ראית שכתבת שאת אוהבת את אמה סטון. גם אני! איזה עוד סרטים שלה אהבת? ידעת שהיא שיחקה במיני סדרה שנקראת Maniac בנטפליקס? ראית אותה?
נכנסתי ל-IMDB שלה עכשיו כדי לראות מה ראיתי ונראה לי שראיתי את רוב הדברים שהיה לה בהם תפקיד של יותר משורה וחצי. הבעיה היא שאת רובם ראיתי ממש מזמן אז גם אם אני מנסה להיזכר מה חשבתי עליהם אני נשארת עם רק "נראה לי שאהבתי", כי לא זכור לי שראיתי אותה במשהו שלא אהבתי אותה בו.
לגבי maniac האמת שלא ראיתי כי ביטלתי את המנוי שלי לנטפליקס (או יותר נכון הם ביטלו לי את המנוי כי לא רוצים לקחת יותר תשלום דרך אפל ומכייון שאני לא צופה בשום דבר שם, לא טרחתי לחדש תשלום) אבל אני אצל בת דודה שלי עכשיו ויש לה נטפליקס אז החלטתי לנסות את זה. ראיתי בינתיים רק 2 פרקים אבל אני כל כך מבולבלת ולא בטוחה שאני מבינה מה הולך שם בכלל:-D אבל זה מספיק מענין כדי שארצה להמשיך לראות.
אגב אם כבר סדרות איתה, יצא לך לראות את הסדרה the curse איתה? התחלתי אותה אחרי שראיתי שאמה הייתה מועמדת עליה בגולדן גלוב השנה (לפני זה לא שמעתי עליה בכלל) עוד סדרה ממש משונה ועוד לא סיימתי אותה כי נפלתי למאורת ארנב של מישהו אחר שאני צריכה לצפות בכל הדברים שעשה עכשיו, אבל ממה שראיתי היא מספיק עניינה אותי. בטח בטיסה חזרה מחר אני אסיים אותה.
באמת? 8-* איכשהו הייתי בטוחה שאת שונאת את הדמות שלה. כנראה התבלבלתי.
[ברי בעקרות בית נואשות]
לא, נראה לי שהדמות היחידה ששנאתי שם (מהנשים) הייתה סוזן.
[May December] חשבתי שהוא מעניין ולא שיגרתי, אבל האמת בסוף הסרט נשארתי קצת עם תחושה של - "מה זהו" כאילו לא יודעת, ציפיתי ליותר עלילה, או משהו כזה? לא יודעת אולי יש סוג סרטים שאני לא מבינה. אחרי שראיתי את הסרט ראיתי ראיון של האישה האמיתית שעליה הסרט מבוסס (הבחורה שאנסה את התלמיד שלה, ילדה לו שני ילדים, הלכה לכלא, והתחתנה איתו כשהיא יצאה משם). זה היה ראיון משותף בין שניהם וזה ראיון כ"כ קריפי, משהו באוירה שלו עושה צמרמורת. מה את חשבת על הסרט?
כן, גם לי הייתה תחושה בסוף של החמצה. ובדיוק מאותה סיבה גם אני גיגלתי את האנשים האמיתיים שמאחורי הסיפור ודי הזדעזעתי.
אבל המשחק עצמו בסרט היה מצוין בעיני ולגמרי שווה את צפיה.
אני לא יודעת אם בכלל ניסיתי את זה פעם
(גבינה כחולה} את לא מפסידה הרבה. זה דוחה.
:-D
האמת שאני לא נגד חריף בכלל. יש רמה מסויימת של חריפות שאני אוהבת, אני פשוט לא אוהבת חריף שהוא כבר לא טעים אלא חריף מדי. אני משערת שזה עדיין כנראה רמה קטנה של חריפות כי אני אשכנזייה ממש.
תראי, אם יש משהו טיפה פיקנטי אני לא אשלול לגמרי לטעום אותו. אבל אני תמיד אעדיף גרסה לא פיקנטית של אותו המאכל. נגיד לדוגמה, אחותה של השותפה שלי מכינה סלט עוף ממש טעים. היא בפנים חלפיניו שעושה אותו חריף, הסלט עדין ממש טעים ואני אוכלת אותו כל פעם שהיא מכינה. אבל פעם אחת הכנתי אותו בעצמי בלי החלפינו והיה לי הרבה יותר כיף.

keren or5

Well-known member
לא, נראה לי שהדמות היחידה ששנאתי שם (מהנשים) הייתה סוזן.
באמת? למה?
[poor things] אני חושבת שראיתי את השינוי המשמעותי שהיא עברה בשתי נקודות בסרט, הראשונה ביום שהיא מחליטה לצאת לשוק לבד וכאילו מגלה את העולם בפעם הראשונה בעצמה בלי שמישהו יסביר לה מה נהוג ומה לא. ובפעם השניה בבית בושת כשהיא מבינה "בעצם זה לא נראה לי כיף" אבל את בהחלט צודקת שזה הרגיש מאוד אותנטי ונבנה יפה ולא הרגיש תלוש מהדמות או לא הגיוני.
|כן|
ובדיוק מאותה סיבה גם אני גיגלתי את האנשים האמיתיים שמאחורי הסיפור ודי הזדעזעתי.
כן, סיפור מזעזע.
אבל המשחק עצמו בסרט היה מצוין בעיני ולגמרי שווה את צפיה.
כן, כולם לגמרי שיחקו מדהים

למעלה