HELLO FRO USA

• פותח הנושא zvuli
  • פורסם בתאריך

zvuli

New member
HELLO FRO USA

HELLO TO ALL MY FRIEND(NURSES) IN ISRSEL VERY HAPPY TO JOIN THIS FORUM..I AM UNABLE TO WRITE IN HEBREW WHILE I AM AT WORK(ONLY @HOME I CAN WRITE IN HEBREW), ANYWAY I HOPE I CAN ADD SUBSTANCE TO THIS FORUM...AND THANK YOU FOR THE INVETATION THNAKS ZVULI@EMERGENCY TRAUMA. MICHIGAN

../images/Emo127.gif שלום וברוך הבא../images/Emo140.gif

האם אתה יכול לקרוא עברית בעבודה -? Can you READ Hebrew at work? חושבת שיש דרך להקליד עברית עם מקלדת וירטואלית.... אשאל את המומחים... נשמח לתכנים ורעיונות נוספים. הרבה טוב

dani 123

New member
ברבורה, יש דרך

פותחים תגובה. מתחת למלבן לכתיבת התגובה לחצן ששי (עברית) פותח מקלדת וירטואלית ועם העכבר כותבים בעברית.

zvuli

New member
hey Barbur

שלום כן בעבודה אני יכול ליכתוב בעברית-מצאתי את המיקלדת הניסתרת..... תודה זבולי-Emegency trauma-ER

../images/Emo104.gif היועצים שלנו..

הם ברמה בינלאומית. תודות לדני 123. אמור לי? היש עוד אחים ואחיות ישראלים במקום עבודתך? היכן אתה עובד ?

לא קשור

אל תכעסו עליי על ההודעה הלא קשורה אך אני לא אחות למרות שאמא שלי כן בטיפת חלב.... אני רוצה להציע לכם מחיר חדש למעריב 81 שקל לחודש.לכל המעונינים לשמוע על ההטבות שבאות עם זה כמו עיתון את חינם וכו שישלח לי הודעה ונדבר אני גם יכולהלבטל לכם את ידיעות אם יש לכם.המחיר 81 תקף לחצי שנה

למעלה