Hot toppic.

the mush

New member
Hot toppic.

אמ, הייתי שמחה לשמוע ממישהו שכבר הזמין בגדים משמה ת'דעות שלו. סטייל- איכות הבד, איכות התפירה, אמ... איכות הדפסה וכו'. אני מעוניינת פשוט לקנות שמה.. ואני רוצה לדעת לפני כמובן
תודה מראש

Just Angel

New member
אני שמעתי על הרבה שהזמינו משם.

אני אישית עוד לא הזמנתי רק בגלל דמי המשלוח היקרים-אבל אארגן בהזדמנות קנייה משותפת ככה שהמשלוח יעלה הרבה פחות. אבל הם אמינים-הבגדים נראים בדיוק כמו בצילום שמופיע באתר, איכות הבגדים טובה *אז מניחה שגם של הבדים*. מקווה שעזרתי במשהו :X.

the mush

New member
באמת? זה יקר?

איך זה הולך... כמה שיותר אתה מזמין זה עולה פחות?!

Marble Arch

New member
אם אני לא טועה דמי המשלוח הם אחידים

אבל אם את קונה עם חברה ואתן מתחלקות בדמי משלוח זה יוצא סבבה. אני הזמנתי מהם ואני מאוד מרוצה - קיבלתי ג'קט איכותי ויפהפה שניראה בדיוק כמו בתמונה, שרשרת מגניבה ונעליים איכותיות שלא היו במידה שלי והוחלפו חינם בלי שום בעיות. השירות אחלה, הבגדים הגיעו תוך פחות משבוע והכל סבבה. קחי בחשבון שאם החבילה כבדה את צריכה לשלם מכס. אבל מבחינת הוט טופיק - אין מה לדאוג, האתר אמין.

Marble Arch

New member
?? הבגדים הם לא שלהם יו נואו.

הוט טופיק לא ממש מייצרים בגדים..

the mush

New member
באמת../images/Emo35.gif

אני דווקא שמעתי מחברה שהם ממש טובים. אבל היא קנתה בחנות עצמה, ולא הזמינה באינטרנט

חברה שלי חזרה לארץ מכמה שנים בארה"ב

אמרתי לה שאני מקנאת בה כי היה לה הוט טופיק, והיא אמרה שהאיכות שם נוראית והבגדים גזורים בצורה מוזרה וגרועה. =/ באסה.. הבגדים שם יפהפיים. נכון שהם דיי רגילים ומיינסטרימים אבל את רואה את עצמך יורדת למכולת עם שמלה של פיירי גות' מאדר? לזה הם מיועדים...

¥EleVatioN¥

New member
אני הייתי!../images/Emo129.gif

רק שתהיה לי שמלה משם! (אוף והייתי צריכה להיות שם ולא הייתי
|ממורמרת|) אם אנשים לא היו מסתכלים עליי כאילו אני משוגעת. כמו שאם הייתי טחונה הייתי הולכת עם מחוכים במקום חולצות.

EdisonGirl

New member
חחחחח

'סתכלי עליהם במבט כזה בחזרה.. מי קבע שהם פחות משוגעים? זה שהם חבורה גדולה יותר?

למעלה