UFC 158. סנט פייר מול דיאז

isrhammer

New member
הימור

isrhammer
Reuben Duran
TJ Dillashaw
Quinn Mulhern
Darron Cruickshank
Jordan Mein
Antonio Carvalho
Bobby Voelker
Colin Fletcher
Nick Ring
Jake Ellenberger
Johny Hendricks
Nick Diaz

ragede

New member
bets

ragede
TJ Dillashaw
Rick Story
John Makdessi
Dan Miller
Darren Elkins
Bobby Voelker
Nick Ring
Nate Marquardt
Carlos Condit
Georges St-Pierre

BT24

New member
אגב, אני בעד להכניס איזה חוק חדש מעניין:

אם מישהו מהמר על מס' מסוים של קרבות (נגיד 5 ומעלה) ומצליח לטעות בכולם - הוא מקבל בונוס של נקודות במקום שירדו לו.

אם מישהו מהמר על אירוע שלם וטועה בהכל - מקבל סכום גדול, נגיד חצי ממה שהיה מקבל מי שהימר על האירוע כולו וצדק בהכל.

באסטר1

New member
ניקוד על טעות?

אז אני אטעה בהכל בכוונה הסיכוי שלי יהיה יותר גבוה מאשר להיות בפלוס אם צדקתי..

BT24

New member
אם אתה כל-כך טוב שאתה מסוגל לטעות בכוונה

בהכל (ושוב - זה החל ממספר מסוים של הימורים, לטעות באחד-שניים זה לא כ"כ קשה), אתה מסוגל גם לנחש הכל נכון - וזה יהיה יותר משתלם.

elvis18

New member
לפי החוק שלך...

אני אמור להיות אלוף הימורים כבר כמה שנים רצוף !!

אני כזה גרוע בהימורים על קרבות שאני בטוח מסיים כל שנה ראשון עם כל הבונוסים שאני אקבל על אי הצלחה בהימורים .

BT24

New member
אתה צריך להיות ממש-ממש גרוע, אם ניחשת אפילו

קרב אחד נכון - הכל הלך.

elvis18

New member
באסה ..... אז לא ילך

הנה הלך לי הסיכוי להיות אלוף הימורים

YardenBu

New member
דרך אגב, איך זה הולך עם tuf?

עכשיו ראוסי לא תקבל קרבות עד שהעונה תתחיל ותיגמר? כמה זמן כל עונה ומתי היא מתחילה?

moriarty

New member
כשלושה חודשים +-

העונה מתחילה קצת לפני שהקודמת נגמרת, כלומר הצילומים מתחילים לפני הפינאלה של העונה הקודמת. העונה מתחילה את השידורים בערך חודש - חודשיים אחרי הפינאלה הקודם.

AmitNHB

New member

יש להם בכלל 16 לוחמות ב 135

יהיה מעניין לראות אם ישימו את הקרב של ראוסי בסיום העונה או בנפרד ב PPV. אם זה מול מישה טייט, זה בטוח יהיה ב PPV. תלוי גם ברייטינג של העונה... אבל כן, בעיקרון עד הקרב של המאמנות לא יהיו להן יותר קרבות וזה יהיה בסוף השנה.

YardenBu

New member
כל הרעיון של tuf זה להביא לוחמות חדשות, לא?

כאלו שעוד לא פרצו. אני לא בטוחה עד כמה הם ישכילו להביא את הטופ של החובבניות (זינגאנו הייתה אחת הראשונות שהחתימו ב-ufc, מה עבר להם בראש), אבל נו מילא. בכל מקרה כבר אמרו שיהיו גם נשים וגם גברים מה-135. אם לא יאריכו את התוכנית בטח יהיו 8 ו-8.
כבר אמרתי, יש מספיק לוחמות טובות ב-135, אבל הם הולכים לרוקן את אינוויקטה. לפחות עד שההצלחה הזו תגרום ללוחמות מואי תאי, מתאבקות ושות' לעבור ל-mma.

למעלה