קצרים ליום רביעי

susieada

New member
קצרים ליום רביעי

בוקר טוב וחג חנוכה שמח.
אהבתי מה שperach כתבה אתמול: "כל אחת היא אורה איתנה!!!!"

איזה ים לסוזי הבוקר!

הפשוש פינק בשינה עד 6 בבוקר ולכן יצאתי לריצה רק אחרי שהפקדתי אותו בגן. מזג אוויר מופלא, 7 ק"מ, כשבסוף פגשתי חברצה שמשכה אותי יפה קדימה. אם הייתי תמיד רצה עם עוד מישהו, הייתי רצה הרבה יותר מהר. והאמת, שזה קצת חסר לי.
מה שכן, קצת מיחושים בברכיים. נראה לי שהגיע הזמן להחליף נעליים, ויפה שעה אחת קודם.
&nbsp
לקראת הסופ"ש - יש המלצות לריצה באזור שניר?

susieada

New member
ים בשבילי, תנאי ריצה בשבילך! כייף!!

שירבו ההזדמנויות האלו בשבילך!! 7 ק"מ, קצב טוב, חברה!

אתמול, לפני הנסיעה צפונה למסיבת חנוכה של הנכד, דני ואני שחינו בים. תנאים מעולים, רק טיפה גליות. היה מקסים!

galyam7

New member
חג שמח

השרירים שלי תפוסים מיום שישי... והאמת היא שהפסדתי אימון בגלל זה היום.
קניתי בןגה (או איך שלא קוראים לזה, זה עם הריח המסריח), כי קראתי שזה יותר מתאים לשרירים שתפוסים מספורט, מאשר וולטרן.
הכל בגלל שלא נתתי לשרירים להתקרר לפני שנהגתי הביתה חצי שעה אחרי המירוץ.
למישהי זה קרה? כמה זה אמור לקחת עד שזה יעבור? לפני יומיים ניסיתי לרוץ, אבל זה היה חסר תקנה לחלוטין. והבנתי שאסור לרוץ עם השרירים מתוחים כי זה עלול לגרום לקרע.
אוף

perach22

New member
פילאטיס ומתיחות טובות היו עוזרים

השרירים לא מתוחים להיפך הם מאוד מכווצים, שריר לא יודע להימתח, הוא יודע להתכווץ ולכן רצוי לעשות מתיחות טובות אחרי מירוץ ואחרי המתח הגדול שכנראה היית בו לקראת המירוץ,
עדיין יכולה לעשות מתיחות, ולחמם את השרירים גם יעזור במקלחת חמה או בן גיי, אבל אפשר גם לצאת להליכה טובה ומשחררת, לא חייבים ריצה.
וגם מנוחה טובה עוזרת...
שיהיה חג אורים שמייח...

galyam7

New member
תודה!

לא עזר מקלחת חמה וגם לא בן גה בינתיים.
גם על הליכה חשבתי אבל איכשהו היו לי ימים עמוסים ולא יצא...

חג שמח!!

susieada

New member
קיבלת עצות טובות מperach...

לעתיד ולעכשיו.
סבלנות ופעילות עדינה. יכול לקחת כמה ימים טובים עד ששריר תפוס, מתכווץ, משתחרר.
בנוסף לבן-גיי, ניתן לנסות Traumeel. גם טוב לשרירים שכואבים אחרי מאמץ פיזי.

galyam7

New member
תודה סוזי

האמת, אני מעדיפה שרירים תפוסים על פני שברי הליכה נניח, שהשביתו אותי בעבר לחודשים.
חוץ מזה קראתי באיזו כתבה, שכשיכאבו לי הרגליים, אז זה סימן טוב. כלומר: מרגישה שהשרירים מתחזקים ושזה כבר פחות עניין של סיבולת.
פשוט צריכה להיות יותר זהירה.

tom696

New member
ואולי גם מגנזיום

בעבר מצאתי שזה עוזר לי. תרגישי טוב

למעלה