קצרים ליום שני

susieada

New member
קצרים ליום שני

בוקר טוב ועוד יום מלא אור, נחישות, שמחה וחגיגה!
שנסתובב עד שנעייף!

perach22

New member
בוקר אור ושמשי

לרגע מהחלון היה נראה קיץ...
מחכה שהיום יסתיים בעבודה... תכנית לאימון היום ריצה קצרה, פילאטיס, וטבילה בבריכה, לראות לחוש, לצוף...

לא לריצה הזאת ציפיתי

קבעתי "בליינד דייט" ריצה להיום בבוקר, והאמת לא היה מוצלח. הבחור רץ לאט מידי עבורי (כן, יש גם כאלה) ולמעשה הרבה מהדרך הלך. אני עשיתי הלוך-חזור או רצתי איתו לאט. אז בסך הכל בהחלט התעייפתי, אבל זאת לא היתה הריצה שציפיתי לה.

אתמול
בערב ניצלתי את הזמן לריצה עם השותף שלי
רצנו כ-שלושת רבעי שעה
לא הייתי מאמינה עד כמה שעם ישראל עם אחד המגזר הכללי לא מכיר את אורחות חייו של המגזר החרדי
דיברנו המון תוך כדי ריצה, המהירות והקצב לא היו חשובים לי, נהניתי לרוץ ביחד עם שותף

perach22

New member
איזה כיף של אימון...

הגעתי למועדון, ועליתי על המסילה, ריצה 5 ק"מ, קצת מוזר, לעמוד מול אותו המסך ולרוץ, אבל שרדתי את ה"מרחק".. המוסיקה היתה טובה, אולי אני אתחיל לראות סרטים של נשיונל גיאוגרפיק בזמן הזה... צריך כל פעם לנסות משו אחר, החלטתי שאני אעשה ריצה אחת בשבוע על מסילה, ועוד שתיים בחוץ.
אח"כ עשיתי שיעור פילאטיס עם מורה שאני לא מכירה, היה אחלה שיעור, שונה כל כך ממה שהורגלתי אליו בשנתיים האחרונות, והיה מאתגר, ונעים. משם בהתרגשות לבשתי את בגד-הים החדש וירדתי לבריכה, לא רציתי להעמיס יותר מדי בהתחלה אז שחיתי רק 10 בריכות חזה, לא בטוחה שאני יודעת טוב חתירה, ביקשתי מסרג שיעשה לי שעור אחד או שניים לשיפור סגנון. אח"כ נכנסתי כמה דקות לסאונה, שהמונמון זמן לא עשיתי כי לא היה איפה, אני מאוד אוהבת את הרטובה אבל היתה מקולקלת אז נכנסתי ליבשה, ומשם מקלחת והביתה, עכשיו מרגישה את העייפות עולה, אבל מרגישה מעולה.
השבוע אני אנסה כל מני וריאציות של אימונים כדי לראות איך הכי מסתדר לי בהרגשה לשלב... עד שאסגר על תכנית שבועית שתלך ותעלה לקראת היעדים של החצי הראשון של 2015
שיהיה אחלה ערב גשום...

למעלה