קצרים ליום שני

אימון לקשי תפיסה

אז קצת על אימונים ורגשות אשם - טוב, זה לא בדיוק עוזב אותי. העובדה שאני יוצאת מהבית כששחר עוד ער (למרות שטוב לו, והוא לא בוכה), והבית עוד מבולגן, קשה לי. לרוב אני אחראית על עניני הבית, לא בדיוק חלוקת תפקידים מסורתית אלא פשוט אני עובדת בבית. אז באמת קשה לי לצאת, למרות שבן הזוג יוצא לרוץ פעמיים בשבוע בערבים וזה לגמרי הוגן שגם לי יהיה ערב משלי. במיוחד באימון של יום ראשון, כשפתאום ב-7 אני קולטת שאני צריכה לצאת עוד דקה בערך וברחתי מהבית. פשוט בגלל הגשם אני לא רוצה לרכוב והאוטובוס לוקח נצח.
בקיצור הייתי מצפה שאתגבר כבר על רגשות האשם האלה אבל זה לא ממש עובד.
גם הציק לי שלא אכלתי כלום לפני ובקושי לקחתי כריך לאחרי. החלטתי שבימים של אימון אני חייבת להכין כריך מושקע ולאכול אותו אחרה"צ, כי עם שחר אני שוכחת לחלוטין לאכול.
האימון עצמו היה בדיוק מה שהייתי צריכה, אימון ברמה (מנטלית) מאד נמוכה, בלי תרגילים מסובכים. צחקנו שצריך רק לדעת לספור עד 3. והרי לפעמים גם זה קשה. ברמה הפיזית, לא היה קל, גם כי לא ממש אכלתי וגם כי היה לי הרבה זמן מנשא עם שחר. שמחתי שאני לא רוכבת, למרות היאוש בהמתנה לאוטובוס. בחלק האחרון של האימון היה הגנה עצמית, התאמנתי עם בחורה חדשה (לצערי לרוב היא באה לקבוצה המוקדמת יותר) והיה לי כיף. היא התפעלה מהמיומנות שלי, ואני, מה אומר, לא זוכרת פשוט כלום. אבל הגוף שלי מגיב נכון בדרך כלל.
&nbsp

susieada

New member
הקשיים, תחושת האשם והתמורה...

תודה ששיתפת. אני חושבת שלכולנו יש רגעים שמרגישות אשמה שעוזבות, מתעלמות ממשהו בבית כדי לקחת זמן יקר לנו לספורט.. תחושה מוכרת. טוב שנדבר על זה.
שמחה שהגוף עוד זוכר איך להגיב! תופעה מקסימה!
חיבוק לימי הגשם שיביאו רגעי הגשמה!

melon

New member
טוב שאת הולכת

מקווה שברור לך שאמא שמחה ורגועה זה מה ששחר צריך יותר מבית מסודר ואמא מתוסכלת.
זה גם מחזק את הקשר שלו עם אבא וזה חשוב. הם יסתדרו ! וכן אימון פשוט מנטלית זה לפעמים כל מה שצריך...

הייתי יוצאת פעמיים בשבוע לשיעור חיזוק , חצי שעה על השעון , שעתיים וחצי יסורי מצפון לפני כי זה היה ב6 , חוזרת מהשיעור כולם עסוקים ולא שמו לב שהלכתי...

לגבי אוכל לפני - קטונתי , אני איומה בקטע הזה .... זה מה יש.

susieada

New member
ממש חולה...

מדדתי חום בבוקר, כמעט 39, כמה טלפונים לבטל נסיעת עבודה לחיפה, וחזרתי לישון עד 10:30!
כמו שחברה כתבה לי: שבוע גשום ומגשים.

perach22

New member
החלמה מהירה סוזי!!!

נראה לי שכל המהומה סביב מזג האויר הסוער כל היום בעבודה, גורמת לי לירידת מתח...
כי ככה בטבעי אני לא רואה טלויזיה, ולכן לא יודעת כמה מעלות כמה רוחות כמה גשם,
בגדול מגלה אותו מלקרוא בפורומים או סתם מלהוציא את האף מהחלון.
אבל היום זה היה מטורף חוצמ... על שלג וקור לא דיברו סביבי על כלום,
נראה לי שזו הסיבה שאני היום התעטשתי כמה סדרות של 3 אפצ'י, וזה..! לא סימן מדהים... מקווה שזה סתם..
יאללה מחר יום חדש... אנרגיות חדשות

למעלה