קצרים לסופ"ש

susieada

New member
קצרים לסופ"ש

בוקר אור לכולנו. יום נעים ושבת מלאת כל מה שאנו רוצות ואוהבות!
שבת שלום!

perach22

New member
בוקר נפלא

אחרי 15 ק"מ ריצה, מוכנה להתחיל את סופ"ש.
אחה"צ יש שיעור עם מורה שאני מאוד אוהבת, מתכננת להגיע ולסיים בשכשוך בבריכה, ואח"כ מנת תאומים לנשנוש עד הערב...

שיהיה סופ"ש מופלא לכולן

perach22

New member
ודרך נחמדת לסיים...

לא הצלחתי לקום הבוקר, הגוף היה עייף, אז החלטתי לא להאבק בו, ישנתי עד 9 בבוקר, קמתי סידרתי בישלתי, וסתם הסתלבטתי, בסביבות 2:30 לקחתי את אופני הכביש שלי ויצאתי לרכיבה לא ארוכה אבל מהירה ומאומצת, כשאני מסיימת את הרכיבה אצל התאומים, שיחקנו צחקנו קטפנו לימונים מהעץ, קשקשנו והשתוללנו, אח"כ הם נסעו חזרה לאמא שלהם, אני לקחתי את האופניים ורכבתי בחושך חזרה הביתה, שוב רכיבה קצרה אבל מהירה ומאומצת...
עכשיו מוכנה להתחיל את השבוע...

שאלת ספורט והנקה

הרופאה שלי הזהירה אותי שספורט בעצימות גבוהה עלול לפגוע בייצור החלב. האם פעילות חד שבועית בעצימות גבוהה עלולה לעשות כן? האם מישהי מכן המשיכה בפעילות ספורטיבית מאומצת בזמן הנקה והצליחה להמשיך להניק כרגיל?
תודה וסופ"ש נעים!

מה פתאום?!

אין שום בעיה לעשות ספורט בהנקה!
לי אישית היה קשה לעשות ספורט כשאני קמה 3 פעמים בלילה להניק, אבל זה כבר סיפור אחר.

אין שום בעיה

באופן תאורטי, טעמו של החלב עשוי להשתנות לפרק זמן קצר מיד אחרי הפעילות, בגלל עלייה ברמות חומצת החלב, אבל טרם נתקלתי בתינוק שזה הפריע לו :) יש כל מיני תמונות הנקה יפות בלוחות שנה של תמונות הנקה של IBFAN ומקורות אחרים, של אמא שסיימה ריצת מרתון והתיישבה להניק, אמא שחקנית רוגבי מקצועית מניקה בחדר ההלבשה אחרי משחק, ועוד... בקיצור - אין תירוצים ואין פטור למניקות

melon

New member
כפפות - סיפור על ריצת חורף שאננה

עונה שלישית שאני רצה בחורף , יצא לי לרוץ במינוס 9 והיה בסדר, אבל היום למדתי שיעור חדש בריצת חורף.

הטמפרטורות אמורות להיות סביב ה5 שזה לא חם אבל לא היסטרי. ברגע של חוסר מחשבה מעמיקה לארוכה של היום לבשתי מכנסיים טרמיים (יפה מאוד) חולצה קצרה וזקט ריצה (
) שיבלום את הרוח וישמור על החום. כובע מצחייה ובלי כפפות, כי אני לא אוהבת כפפות.

יצאתי והיה קרררר מאוד, חשבתי לחזור להחליף אבל ויתרתי ,כי הרי בריצה מתחממים.

השבוע היה עמוס, מעבירה דירה וביומיים האחרונים הגב והכתף מתלוננים וכך אחרי מספר קילומטרים מתחיל לכאוב בגב ובכתף. אני מורידה קצב , רוח פרצים כי רצים ליד המים וקר לי מאוד.... ממשיכה וגם הכאב ממשיך, התיכנון 20 ק"מ , אנחנו בקילומטר ה 13 והגב מציק , אין מצב שאני מסיימת.
בנקודה הזאת פיטר , אחד מבכירי הקבוצה מודיעה שהברך שלו משגעת אותו והוא חותך חזרה. אני מצטרפת. החלטנו לשלב ריצה והליכה אבל מהר מאוד הבנו שזה יהיה הליכה-הליכה. אנחנו 3-4 ק"מ מנקודת המפגש, מזיעים מהריצה , רוח חזקה וטמפרטורות שצונחות במקום לעלות - אתן מבינים לאן זה הולך...
צועדים במרץ , קר לי , מאוד, כשהגענו החבורה כבר היו שם , ז"א צעדנו חצי שעה לפחות. הידיים של אדומות וחסרות תחושה, אני קפואה. כל מה שאני יכולה להגיד זה "קר לי קר לי קר לי"
היום תוכננה ארוחת צהריים חגיגית של קבוצת הריצה ואני מתכוונת להגיע, נפרדת מכולם וצועדת לכיוון האוטו, אחד מחברי הריצה חונה לידי, אני ממשיכה במנטרה "קר לי" הוא לוקח את הידיים שלי - "ואוו , את קפואה לגמרי" . זה בסדר , יש חימום באוטו.
עומדת ליד האוטו, אוטו ישן שפותחים עם מפתח, מנסה להכניס את המפתח לחור, הידיים לא מגיבות , השרירים קופאים ואין לי מספיק כח להכניס את המפתח. בשלב הזה פאניקה. מה קורה לי ? לא יודעת לתאר את זה אבל השרירים בזרועות נהיו פלסטלינה והידיים לא מגיבות. מנסה שוב , לא הולך. מתפדחת לבקש מהחבר לעזור לי הכניס לי את המפתח לאוטו ומנסה פעם אחרונה לפני שמבקשת עזרה - המפתח בפנים , אני נכנסת חימום-חימום-חימום...

נוסעת לנקודת המפגש , כמובן שהיום שכחתי את התיק עם בגדי ההחלפה שלי (
) אבל יודעת שהבית המארח יהיה חם ושיהיה קפה חם. יהיה בסדר.
מגיעה ומודיעה "קר לי , ממש ממש קר לי" מישהו דוחף לי ליד קפה חם , שלוק ראשון. שלוק שני. יותר טוב, אבל עדיין קר לי מאוד, למרות שאני מחזיקה ביד כוס חמה הידיים שלי קפואות. מאיפה שהוא נוחתת עלי שמיכת צמר חמימה. יותר טוב אבל הידיים שלי קפואות למגע.
ואז מגיעות זוג כפפות פליז נעימות ששמים לי על הידיים והעולם מתחיל להפשיר.....

בסופו של דבר התחממתי ובבית מקלחת חמה ושעה מתחת לפוך עשו את שלהם
מסקנות :
1. נהייתי טיפה שאננה , אבל למדתי לקח.
2. כפפות ! לא אוהבת ? תתרגלי. זה מה יש.
3. לבדוק מזג אויר ולתכנן מראש ביגוד ולא בדקה התשעים מה שמצאת
4. לוודא שביגוד החלפה יבש וחם באוטו

melon

New member
אהההה....

עכשיו הודיעו שיש מצב לשלג הלילה.... אתם רואים שבאמת קר ?

למעלה