שרשור שאלות

hayfei

New member
שאלה בנוגע לתכשיטים בסגנון הודי

איפה אני יכולה למצוא תכשיטים הודים לאירוע חינה הודי? תודה לעוזרות.

היי שלום

חשבתי לעצמי לאן לעלות את השאלה והחלטתי שלכאן (אני פה לעיתים רחוקות, לרוב רק קוראת)
מחפשת לאחרונה נעליים יפות, הבעיה היא שאני לא אחת שסגורה על עצמה בבחירת בגדים ונעליים ונאלצת הרבה פעמים להחליף.(חייבת להתשחרר מזה)

מחפשת נעליים חדשות, חשוב שיהיו נוחות, לא מגפיים, וגם לא נעלי סירה, אלא סתם נעל קצרה וסגורה (שיהיה אפשר גרביים)
מכייון שאני אוהבת לפעמים להשקיע בלבוש אז חשבתי שעדיף לי לקנות משהו פחות ספורטיבי ויותר אלגנטי, לאחרונה גם התאהבתי בסגנון הנעליים של הנעליים בצבע קאמל עם שרוכים (לא יודעת איך לתאר)

חשוב לי שהנעליים שאקנה יהיו עדינות ולא מגשומות.
חשוב לי שיתאימו ללבוש אלגנטי, וגם לג'ינס וחולצה, ראיתי נעליים חמודות ברשת הנעליים גזית, מה דעתכן על הנעליים שם?

שאלת צבע סגול לשיער

שלום

יש לי שיער חום, ורציתי לשאול- אתם מכירים אולי צבע סגול לשיער שתופס טוב על שיער חום בלי לחמצן אותו?
ואם לא... אתם מכירים אולי צבע סגול לשיער שמחזיק יותר משבועיים (כמו שמאניק פאניק מחזיקים אצלי על שיער מחומצן)?

עד עכשיו חימצנתי את הקצוות ושיחקתי עם צבעים של מאניק פאניק שהיו מגניבים ממש, אבל לא מחזיקים הרבה.

רעיונות?

תודה
אביה

מפתחSOL

New member
וינטאג'^^

היי רציתי לדעת איפה יש חנויות לבגדים בסגנון שנות החמישים לבגדי ים, בגדי גוף ושמלות במחירים שפויים.. גם בארץ וגם אונליין הולך =]

מפתחSOL

New member
וינטאג'- בגדים סטייל שנות החמישים

היי רציתי לדעת איפה יש חנויות לבגדים בסגנון שנות החמישים לבגדי ים, בגדי גוף ושמלות במחירים שפויים.. גם בארץ (רצוי איזור ת"א והמרכז) וגם אונליין הולך =]

tziki19

New member
תשובה

תכשיטים הודים נהדרים תוכלי למצוא במהודו באהבה בבאר שבע. יש להם מגוון רחב שם, והשירות מאוד נחמד ואדיב :)

הוספתי קישור לאתר שלהם.

מקווה שעזרתי!

NyaPrawr

New member
הנעלי עור שלהם מצויינות מבחינת איכות,

אבל נעליים כמו שאת מתארת (נעלי אוקספורד?) אפשר כרגע למצוא במלא מקומות. מציעה לך לעשות סיבוב בקניון עמוס חנויות נעליים- כמו הקומה השניה בעזריאלי- ככה תוכלי לראות מבחר רחב יותר.

NyaPrawr

New member
אין דבר כזה בלי חימצון.

לצערי, כל צבע "מיוחד" כמעט אף פעם לא תופס על שיער חום.
כמה זמן את משאירה את המאניק פאניק על הראש כשאת צובעת? נשמע לי מוזר שיורד לך אחרי שבועיים.שווה לך לתת להם עוד נסיון, אבל כשאת צובעת לא להוריד "לפי ההוראות", אלא להישאר איתו על הראש כמה שיותר זמן לפני שאת שוטפת. זה יתפוס הרבה יותר חזק ככה.
אם כבר ניסית את זה וזה עדיין יורד אחרי שבועיים, את יכולה לנסות להזמין מהאינטרנט חברות אחרות שלא מוכרים בארץ- אני אישית ממליצה על Stargazer הבריטים או על Special Effects. הם עמידים מאוד, מאוד, וזולים יותר ממה שמוכרים בארץ (הסטאר גייזר שלי עלה לח 5 פאונד. )
אם את מחפשת עמידות, ספיישל אפקטס הם הצבע הכי מועדף. הוא לא יורד. בכלל. גם כשרוצים להוריד אותו. ;D
מציעה לך להעיף מבט בגלריות לצבעי שיער. אני אוסיף קישור עוד שניה~

NyaPrawr

New member
בבקשה~

http://www.beeunique.co.uk/
אפשר גם להזמין דרך האתר הזה, וגם לראות הרבה דוגמאות ואיך כל צבע יוצא על סוגי שיער שונים.
תשתפי איך יצא!

תודה רבה!

את המאניק פאניק אני בד"כ משאירה 4-5 שעות.. אחרי שבועיים זה לא יורד לגמרי אבל זה דוהה מאד מאד. אני מחפשת משהו שיהיה עמיד יותר.

תודה רבה

dubit1234

New member
צבעי מולטי אפקט של לוריאל

שמתאימים במקור לפסים.
נמכרים בחנות סינטונאית שיש בדזנגוף סנטר שנקראת המרכז.
שנים שעשיתי גוונים סגולים, זה צבע שיש בתוכו חמצן ולכן אין צורך לחמצן.

כן נעלי אוקספרוד!!!!

תודה על התשובה......הן ממש יפות, ואני אעשה סיבוב כנראה מחר באחד הקניונים הגדולים, פורים שמח

Goddess Jewelry

New member
חפשי בתל אביב

חנות בשם נאני ברחוב מוהליבר קרוב למפגש שלו עם נחלת בנימין

למעלה